Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuhu õppima kavatsete minna?

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Vahetan ameti õpingut! Lähen siiski IT ja Tartusse :D. Kuna päästeameti värgid jamavad tehakse vähemaks jne. Ning plaanis avada oma raadio kunagi tulevikus. Eks annan siis teada. :D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See aasta üritan võimalikult paljudel osaleda ja eks see aasta näeb mis plaan B ja C on selle aasta jooksul.

Ma ei tea kas Reaal/loodus on parim kui tahan ITle suunata, imo peaks Humanitaar rohkem aitama (lisaklassid ITs olid isegi vist vms).

Aga eks seda saab uurida :P.

On ikka reaal/loodus parim. Humanitaaridel on seal minu mäletamist mööda mingit mõttetut asja arvuti alal rohkem. Reaalid olid minu ajal vähemasti ainsad, kellele progemist õpetati. Kui sa rohkem IT-i mees oled ja humanitaari lähed, siis pead valmistuma nt. selleks, et pead õppima rohkem kunstiajalugu, muusikaajalugu, üldajalugu, kirjandust + sul on (minu arvates) kõige mõttetumad praxid. IT ma oletan, et vajab paremat arusaamist matest ka ja seda saad igal juhul reaalis/looduses rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kutseka on preagu minek, ehk kunagi tulevikus ka rakenduskõrgkool.

Paraku kaob motivatsioon üsna tihti ära, seega sai gümnaasium pooleli jäetud ja kutseka mindud. Sarnaseid vigu ennegi tehtud(põhikoolilt-kutseka-gümna)

 

Loodame, et ehk seekord läheb õnneks.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.