Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline .Siim.

Honda civic 1,5 66kW 1990 a

Soovitatud postitused

No, sa uut ei taha vaadata? Mina igatahes enam sellist masinat ei remondiks, pigem paneks raha vaikselt kõrvale ja ostaks juba midagi paremat.

 

See jumala hea auto, tasub ära see remont. Ühele inimesele ei ole vaja mingit suuremat autot, saab ka selle väiksema autoga hakkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
No, sa uut ei taha vaadata? Mina igatahes enam sellist masinat ei remondiks, pigem paneks raha vaikselt kõrvale ja ostaks juba midagi paremat.

seda on 7 aasta jooksul väga vähe remontidud kus juures ja mul pole üldse veel plaani uue peale mõelda, sõidan nii kaua kui tuleb täielikult mootor välja vahetada. uued tutikad autod on jumma sittad asualt öldes mingit arvuti paska täis, läbi midagi läheb maksad rohkem kui auto väärt, tänan ei uuele

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda on 7 aasta jooksul väga vähe remontidu kus juures, ja mul ei ole üldse veel plaani uue peale mõelda, sõidan nii kaua kui tuleb täielikult mootor välja vahetada. täpsemalt ma ei taha neid uued tutikad autod on jumma sittad asualt öldes mingit arvuti paska täis läbi midagi läheb maksad rohkem kui auto väärt tänan ei uuele

 

Jutt jumala õige, kui mul civic alles on ja sul mootor läbi on siis võid mult uue mootori küsida :P Muidugi kui sul hetkel mingeid juppe vaja on siis küsi, vbla on mul anda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Jutt jumala õige, kui mul civic alles on ja sul mootor läbi on siis võid mult uue mootori küsida :P Muidugi kui sul hetkel mingeid juppe vaja on siis küsi, vbla on mul anda :)

okei, panen kõrvataha :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
taha toonklaas ja streetrace.org klepekas (Y)

seda toonklaasi mõtte on läbi käinud küll muidu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Tõsi ta on, see raibe on ikka väga vastupidav.

seda ma räägingi, et ta on ikka sitaks vastupidav masin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

Järgmine kuu tuleb autoga minna ülevaatusele :P. Enne ülevaatust lasen ära vahetada mootoririhma ja mootoriõli sest km saavad täis. Siis samuti kohe plaanis vahetada ka tagumised amordid ära. Siis mõned väiksemad tööd kah, et läbiks puhtalt ülevaatuse (siiani on alati puhtalt läbinud ülevatuse).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mingiseid uuemaid pilte pole autost?Ootaks huviga!!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Mingiseid uuemaid pilte pole autost?Ootaks huviga!!

Kui soovite siis võin esmaspäeval mõned uued pildid autost teha. Ma teeks homme aga pole võimalust, sest kaamera on linnas ja telefoniga halb kvaliteet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Korralik pill :)

ja korralikuks ka jääb, ma ei ole veel üldse seda autod retsinud, pole temaga kummi vilistanud ega midagi sellist asja. Ja hoian kah teda ikka väga korralikul, pisiviga tuleb kohe teen korda või siis lasen teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toonklaas, valuvelg ja taha tulede toon palun, ennem ma positiivseid sõnu auto välimuse kohta ei ütle.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Toonklaas' date=' valuvelg ja taha tulede toon palun, ennem ma positiivseid sõnu auto välimuse kohta ei ütle.[/quote']

äkki cheerid money kah, siis võib isegi teha, ning selle tuuningu peale ma ei raiskaks eluaelasegi raha

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kas sul polnud mitte paar kuud tagasi mingi must tagaklaasikleepsudega bemm? :D

Kas sa mõtled seda bemmi millel on saaremaa rannapidu kleeps peal? kui seda siis sellega ma sõidan siis kui sugulane afganistanis on. to pole minu oma ma lihtsalt saan siis teda kasutada kui ta ise jah misioone täitmas

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Author of the topic Postitas
kas sa mõtled seda bemmi millel on saaremaa rannapidu kleeps peal? Kui seda siis sellega ma sõidan siis kui sugulane afganistanis on. To pole minu oma ma lihtsalt saan siis teda kasutada kui ta ise jah misioone täitmas

 

10-4 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

enda arvamus ,et suht pointless tampida sinna alla raha , aga kui meeldib siis miks ka mitte.

Muudetud liikme KidKudi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.