Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline .Siim.

Honda civic 1,5 66kW 1990 a

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
enda arvamus ,et suht pointless tampida sinna alla raha , aga kui meeldib siis miks ka mitte.

sinna pole enam midagi tampida, peale bensu, ülevaatuse ja kindlustuse, sest suured vead on parandatud juba ostmise käigus ja nüüd on siis ainult väiksemad tööd mis tekivad vana autoga aga need pole ka tihti neid juhtub niii arva. Kõige kallim summa mis on minu käes olles läinud korraga on olnud 500 € muidu on kõik siiani 40 € kui vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)

täna läks auto remonti seoses sellega et põhja all asuv bensiinipaak lekkis, vahetus maksab 150 € ning seal on ka juba töötunnid sees ja seda teeb firma :P

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

150 poleks ise küll sellise asja eest välja nõus käima, kuskilt oleks ikka terve paagi saanud odavalt ja kaua see vahetus ikka endal võtab.

Kui jube enda auto siis peaks ju olema huvitav tegelda selle putitamisega mitte, et kõik pisiasjad teeb mingi firma ära


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
150 poleks ise küll sellise asja eest välja nõus käima, kuskilt oleks ikka terve paagi saanud odavalt ja kaua see vahetus ikka endal võtab

esiteks see on minu asi kui palju nõus maksma jne, ning kas lasen uue või kasutatud panna ning kui oleks mul olemas selline sobiv koht kus saaksin asju ise teha siis teeksin remondi ise aga kahjuks mul endal pole võimalusi teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole öelnudki, et sa ei või maksta selle vahetuse eest, pidevalt midagi ütled kõik kohe "see mu enda asi blabla".


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellise auto alla ei tasu küll nii palju raha panna.Parem osta uuem ja korralikum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
150 poleks ise küll sellise asja eest välja nõus käima, kuskilt oleks ikka terve paagi saanud odavalt ja kaua see vahetus ikka endal võtab.

Kui jube enda auto siis peaks ju olema huvitav tegelda selle putitamisega mitte, et kõik pisiasjad teeb mingi firma ära

 

Siidinäppude teema. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paagi oleks saanud romulast 20 euriga kätte, vb isegi odavamalt ja ise oleks ära vahetanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa tore on jälgida siukseid teemasi.. Peaks endale ka sellise teema siia tegema, kui load kätte saan, varsti vaja aint eksamid teha, siis load käes :) .

 

Ise olen muidugi BMW fan :) . Aga muidu , nats raha koguda, valuvelg alla panna ja toon klaas, siis isegi juba täitsa ilus.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Täitsa tore on jälgida siukseid teemasi.. Peaks endale ka sellise teema siia tegema, kui load kätte saan, varsti vaja aint eksamid teha, siis load käes :) .

 

Ise olen muidugi BMW fan :) . Aga muidu , nats raha koguda, valuvelg alla panna ja toon klaas, siis isegi juba täitsa ilus.

kui eest poolt lugeda siis ma ei hakka midagi tuunima siin, mind see tuunime ei tõmba ja ei tunne vajadust

 

Paagi oleks saanud romulast 20 euriga kätte, vb isegi odavamalt ja ise oleks ära vahetanud.

see on minu otsutada kas panin tutika või mitte sinu mure kust ma midagi saan, kui sa loeksid eest pool seda et ma ütlesin seal et ma teeks asjad ise kui oleks mul siin linnas selline võimalus kus midagi teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valukas aitab alati:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Valukas aitab alati:D

need olemas nagu nii, aga hetkel need lammel rehvidel, ei hakka ümber tõstma neid ning ei taha hetkel lammel kasutusele võtta uuesti

 

Siidinäppude teema. ;)

see ainult sinu oletus

 

Sellise auto alla ei tasu küll nii palju raha panna.Parem osta uuem ja korralikum.

ei osta ja kõik, ei taha ma mingeid autosid mis mingit arvuti paska täis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ütleme ausalt, see on enamat, kui lihtsalt oletus. Ainult teeninduses remontida jms sellist vanat panni(Vabandust kui tundeid riivan), peab ilmselgelt põhjus olema, et kas ei oska või siis tõesti siidinäpp.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
No ütleme ausalt, see on enamat, kui lihtsalt oletus. Ainult teeninduses remontida jms sellist vanat panni(Vabandust kui tundeid riivan), peab ilmselgelt põhjus olema, et kas ei oska või siis tõesti siidinäpp.

kas sa lugeda ei oska et ma ees pool juba maininut ET MUL POLE SIIN LINNAS KUSKIL REMONTIDA ET SAAKS KANALI PEALE JNE. KUI OLEKS SEE VÕIMALUS SIIS ESINDUSED OLEKS MINEVIK.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsi tervet teemat läbi lapata. Ära ägestu. Bensiinipaagi vahetuseks küll kanalit vaja pole, tungiga saaks ka täitsa hakkama(Kui on põhjaall). Väga palju osi saab ilma kanali ja estakaadita vahetada, mida sina vahetanud oled. Mõttetu vabandus. :)

Edu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Ma ei viitsi tervet teemat läbi lapata. Ära ägestu. Bensiinipaagi vahetuseks küll kanalit vaja pole, tungiga saaks ka täitsa hakkama(Kui on põhjaall).

seda jah aga tööriistad? mul pole neid asju nii lihtsalt kodust võtta sest lihtsalt pole neid mul kodus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
seda jah aga tööriistad? mul pole neid asju nii lihtsalt kodust võtta sest lihtsalt pole neid mul kodus

Tööriistu ei ole raske osta, need ei ole nii kallid. Tööriistad lähevad sul maksma paar teeninduse tundi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Tööriistu ei ole raske osta, need ei ole nii kallid. Tööriistad lähevad sul maksma paar teeninduse tundi.

mis lahkame siin seda kuidas keegi oma autod hooldab, eks igaüks ise teab kuidas mitte nii nagu teised käsevad või ütlevad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimased 2lk on mõttetut hala remondi kohta. Selles suhtes, et mõlemal poolel õigus ja see vaidlemine on lõputu.

Muidugi ise ka pooldan, et üldiselt vana auto remont on üsna kulukas ja tihti mõttetu. Samas eks auto omanikul tekivad ikka omad põhimõtted ja selles suhtes pole mõtet nüüd turja hüpata.

Ei lugenud/viitsinud lugeda välja siit teemast, kas ka auto omanik reaalselt auto ehitusest midagi teab? Selles suhtes, et on küll hea ja odav ise kõike teha aga kui oskuseid ei ole, siis võib see pigem autole kahju teha kui kasu.

 

Autost muidu võiks niipalju öelda, et niivõrd-kuivõrd, eriti ilmselt nii vanat autot ise ei soetaks, tsipake pigem rohkem koguda-teenida ja osta väheke uuem masin.

Edu edaspidistes vaidlustes.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

kus juures selle auto alla on hetke seisuga läinud max eesti vanas rahas 13 tuhat see on kokku 7 aasta jooksul ning siit puudub ülevaatused ning kindlustus asjad. Ning piisavad oskused on olemas, et saada tehtud, ainult nende 2000 aastaste autote remont läheb keeruliseks sest neil on juba nii palju elektroonikat, et ei oskaks seal kõike teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui küsida tohib, siis mis on "lammel"rehv?

 

Lamelliga tohib nii suvel kui ka talvel sõita.

Nagu näha on, autot hoiad korras küll aga endale isiklikult selline masin ei meeldi.. Edu!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.