Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tahaks ka pelada, igav on vaheajal, Egert läks ka eemale.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
inv = invite ;D i wannna play dayZ for a while

 

Tee enda PMi inbox tühjaks :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

C'mon viska servu nimi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
C'mon viska servu nimi.

 

kes tahab võib joinida SE 46 ja võime kasutada ka skype või ts3 juttustamiseks kui on soovi

 

Edit:// Mind tüütab see juba ära et ma ei saa taskulampi pimedas tööle :D, see L ei aktiveeri teda üldse. Ja ma tean seda ise kah et ta peab enne vöölt ära võtma ja kas võtad või ei võta tööle ta ikka ei lähe

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul läheb vahepeal mingi ö ä tähege vahel tööle :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa proovi see ümber bindida, vaata kas siis töötab.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna pelasime silluga ja leidsime paar masinat HV servust, ning ka campi mis oli vee all. Mingi sierra moodi masin oli ka kuuri all, aga selle jätsime maha. Sõitsime kuskil tee peal ja nägime kahte venda, ma lasin crossbowiga ja samal ajal sõitis Sillu talle otsa ja to vend lendas suure kaarega mäe peale:D:D. Õhtul plaanis camp moodustada.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Peaks ka ära proovima, aga ma ei saand aru kas selle peab ostma või saab ka kusagilt tasuta DLida

sa pead ostma arma 2 ja ARMA 2 Operation Arrowhead et seda saaksid üldse mängida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kes tahab võib joinida SE 46 ja võime kasutada ka skype või ts3 juttustamiseks kui on soovi

 

Edit:// Mind tüütab see juba ära et ma ei saa taskulampi pimedas tööle :D, see L ei aktiveeri teda üldse. Ja ma tean seda ise kah et ta peab enne vöölt ära võtma ja kas võtad või ei võta tööle ta ikka ei lähe

 

võta taskulamp first personisse ja zuumi sisse, ja proovi siis L vajutada, peaks töötama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol Egertiga sõitsime ringi helkuga, tegime peatuse Stary Sobori juures, samal ajal märkasime mingeid vendasi. Võtsime helku ja sõitsime järele, Egert lasi neid koguaeg. Sai 1 maha. Tiirutuasime mingi 5 korda nende eest läbi, koguaeg meid lasti, aga pihta ei saanud. Lõpuks üks AS50-ga tüüp lasi nato kuuliga mu maha. Egert tegi aborti :D Pärast kui sisse läks, kukkus taevast alla :D:D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängin ise päris mitme RPSi tüübiga Zombies.nu SE4 serveris.

 

Priva hivega server.

Miks? Less cheaters, more fun. Samuti on seal keelatud AS50 ja muu selline OP kraam (L85), samas on juurde lisatud muid relvi nagu näiteks MK12.

Nüüd on seal tulekul ka First-Person only server. Eks hakkan seal ise ka mängima.

 

Igastahes kui tahate ka tulla meiega mängima, siis tulge RPSi teamspeaki. Näete meid TS


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

SAIN ENDA CD KEY KÄTTE!!!!!!!!!!

 

2 päeva ootamist ja sain!

500k valve neid nyyd tellis eelmised 100k keyd läksid alla nädalaga :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga äkki oleks võimalik nii teha et serverisse saavad ka Cracked mänguga inimesed ? :)

 

pead laadima tunngle, see nagu hamachi võib öelda, siis laed cracki arma 2 ja paned dayz peale ja lähed läbi tunngle LAN serveritesse :)

vaata googlest täpsemalt.

 

// Keegi täna pela?

 

Ddfs: Kohe kui keegi tuled laseme maha! spamspamspasm

TweeZyy: Sina lased?

Ddfs: Jep.

*AS50 GunFire*

Ddfs was killed.

 

normaalne algus :D

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

123.png

normaalne lehm ikka :D

 

täna siis spawnisin taevas niiet surin ära. jooksin elektro firestationile ronisin sealt yles ja suht ehmatasin kui mingi sniper vaatas vastu, siis jooksin kiiresti minema ja sain teada et neid seal 2, mõlemad spammisid mind aga sain ainult hullult suppressioni.

pärast 2 sõpraga läksime nottisime mõlemad maha, saime kõik Night visionid ja chillied minul ja teisel vennal on as50 ja kolmandal on CZ. hetkel lõppetasime chernos killimise :D

 

oleks vaja kuskilt mingi ATV saada et pääseb kaugemale sest mingile airfieldile niisama ei jookse :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänase päeva tulemus:

Sain lennukal surma koos M4A1 CCO'ga ja camoga, spawnisin elektros, võtsin mingi staffi ja läksin sniperi mäele ning vahetasin serverit, kus oli umb 60 inimest. Kuulsin kohe laske, mul oli lee enfield ja siis liikusin aeglaselt lähemale. Mingi 2 tonti olid kõrvuti ja lasin mõlemad maha. Ühel oli DMR ja teisel AS50. Võsin kähku AS50 ja DMR'i coyote sisse. Õnneks oli mõlemal vennal ka ghillid. Neil süüa ega juua polnud, aga õnneks olin ennist elektrost saanud terve koti juua ja süüa. Hetkel olen Vyshnoye lähedal ja kui keegi tahab pelama tulla ja relva pole, võin anda DMR'i ja muidugi sebime ka mingi muud looti.

 

Minu skype: egerti11

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oksab keegi aidata? Kui ma vajutan kaks korda - , siis ei zoomi välja kui mul sniper on käes, aga kui mul mingi AK või M4 käes, siis zoomib välja. Keegi ei oska aidata sellega?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oksab keegi aidata? Kui ma vajutan kaks korda - ' date=' siis ei zoomi välja kui mul sniper on käes, aga kui mul mingi AK või M4 käes, siis zoomib välja. Keegi ei oska aidata sellega?[/quote']

 

endal oli sama viga, bidisin - ja + nupud hiire mouse 5 ja mouse 6 nupppudele ja nyyd zoomib välja kah :D

 

kysimus:

kas DMR ainuke sniper millega saab kasutada nightvisioni?

näiteks kui sul as50 ja nightvision peal siis kui scoped kasutad pead võtma nightvisioni maha.

millistel sniperitel ei pea?

 

ja kas DMR on parem kui as50 ?

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
endal oli sama viga, bidisin - ja + nupud hiire mouse 5 ja mouse 6 nupppudele ja nyyd zoomib välja kah :D

 

kysimus:

kas DMR ainuke sniper millega saab kasutada nightvisioni?

näiteks kui sul as50 ja nightvision peal siis kui scoped kasutad pead võtma nightvisioni maha.

millistel sniperitel ei pea?

 

ja kas DMR on parem kui as50 ?

 

as50 on hea, dmr on ka hea, kõik on maitse asi, DMR-iga saab ainukesena NV kasutada,sest tal pole zeroingu... DMR on raskem sihtida, aga mulle meeldib ta :) FN FAL NV ja L85 AWS on ka veel relvad millega saab NV aga m107 as50, m24, cz550 öösiti mõtetud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
as50 on hea, dmr on ka hea, kõik on maitse asi, DMR-iga saab ainukesena NV kasutada,sest tal pole zeroingu... DMR on raskem sihtida, aga mulle meeldib ta :) FN FAL NV ja L85 AWS on ka veel relvad millega saab NV aga m107 as50, m24, cz550 öösiti mõtetud :D

 

AS50 on kõige OPm relv üldse mängus.

 

Näide: Lased paar lasku auto pihta ja käib pauk.

 

Damage on: 174205 blood per shot, Zeroing kuni 1600M ja teeb vähem häält kui suurem osa snaiperpüsse.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Näide: Lased paar lasku auto pihta ja käib pauk.

 

panin selle ise kh tähele :D

lasin bussi esiklaasi 2x, siis tagumisesse rattasse ja enam edasi ei liikunud :D läks mingi 10sec ja plavatas, buss oli alguses 100% repaired


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.