Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Foorumiga seonduvad küsimused ja probleemid

Soovitatud postitused

VIP
Kui siseneda ärifoorumisse, viskab ette reeglite lehe, kus peab nõustuma nendega. Valin, et olen aru saanud ja enam mitte küsida, kuid iga kord kui sinna sisenen viskab jälle ette mulle selle jama. Miks?

 

Sa pead valima, et seda ei kuvata enam. Seljuhul seda enam ette ei viska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Valin, et olen aru saanud ja enam mitte küsida, kuid iga kord kui sinna sisenen viskab jälle ette mulle selle jama." Okei, sõnastasin natukene valesti, aga seletasin ära ju, et valin mitte küsimist aga ikka viskab ette.

 

 

Jätka ja ära näita enam seda kunagi - see on õige sõnastus, seda ma vajutangi aga ikkagi järgmine kord kui sisenen turgu, viskab ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Turu all pead igas teemas selle "Jätka ja ära näita enam seda kunagi" valima, seljuhul ta ei kuva enam seda sulle. Kui endiselt kuvab sulle siis arvatavasti selle pärast, et teed history cleani või kasutad IE.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No siis ongi asi selles, et igas teemas peab uuesti vajutama seda. See on ju väga mõttetu? Võiks üldiselt olla, et kui sisened ärifoorumisse, siis paned, et ei näitaks ja asi korras. Kui teemasse sisenen, küsib seda kinnitust, vajutan seda ja siis viskab teemast mind üldise ärifoorumi alla...

 

 

// Ma pole teinud cleani browserile, iga uue teema avamisel viskab selle lehe ette ja see on väga tüütu, aga midagi teha pole.

Muudetud liikme Stenkaa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mul kuvab selle ainult siis kui lähen esimest korda sinna teemasse või oled teinud history cleani (koos küpsistega). Muidu ei näita ta mulle seda, peale seda kui võtsin, et ta ei kuvaks enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks on ainult minu nime all "Hoiatusi' ning kadunud on tehingud... Pole kellelgi teisel nii näinud.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks on ainult minu nime all "Hoiatusi' ning kadunud on tehingud... Pole kellelgi teisel nii näinud.

Igaüks näeb vaid enda omi.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks on ainult minu nime all "Hoiatusi' ning kadunud on tehingud... Pole kellelgi teisel nii näinud.

 

Vahest näitabki neid ning vahest kaovad ära, selle vastu aitab refresh siis peaksid nad tagasi tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Avastasin, et mul on siin foorumis kasutaja juba olemas, mille tegin 8 aastaselt. Kas oleks võimalik see kustutada/mergida vms ilma, et mingit banni/hoiatust saaks? Kasutaja nimi 'ottoke96'. Kui vaja tõestust, et see on minu oma või et kas ma üldse saangi sinna sisse logida vms, siis andke PM kaudu teada ning saadan tõestused, mida tahate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Avastasin, et mul on siin foorumis kasutaja juba olemas, mille tegin 8 aastaselt. Kas oleks võimalik see kustutada/mergida vms ilma, et mingit banni/hoiatust saaks? Kasutaja nimi 'ottoke96'. Kui vaja tõestust, et see on minu oma või et kas ma üldse saangi sinna sisse logida vms, siis andke PM kaudu teada ning saadan tõestused, mida tahate.

 

Nii kaua kuni sa sinna sisse ei logi siis pole probleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul youtubega mingi keiss. Keegi lisab video ja klõpsan peale, et suunaks mind youtubesse edasi, aga ei, ei lase miski pärast. Siis veel on nii, et hakkan ise video lisama ja ei lube mul ok vajutada. Vahepeal laseb, vahepeal mitte. Ma linki vms valesti ei pane, pole nii rumal. Mingi foorumi kala on.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna palju on küsitud pealkirja muutmise kohta siis lisan selle siia ka.

 

Enda teema pealkirja on võimalik muuta kui vajutada 2 klõpsu teema pealkirja kõrvale. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas moderaatoriks saab?

 

Pead aktiivne liige olema, teisi abistama jne, või kui oled osav pugeja siis ehk joppab ka. :D

 

// Lisan veel, et ärge reportige lambi postitusi vaadake enne ikka kas see on reportimist väärt kuna enne panin ma asjata warni!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ülevalt valides autasud tuleb järgnev error vm.

as.png

http://www.upload.ee/image/2768824/as.png


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ülevalt valides autasud tuleb järgnev error vm.

as.png

http://www.upload.ee/image/2768824/as.png

Fatal error: Cannot redeclare construct_depth_mark() (previously declared in /data04/virt19175/domeenid/www.vahvel.net/htdocs/awards.php:98) in /data04/virt19175/domeenid/www.vahvel.net/htdocs/includes/adminfunctions.php on line 1922

selline tekst

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Insert image ja lisa video ei tööta. Varem see huias lihtsalt, ei töötanud aegajalt, aga nüüd on see töötamise täielikult lõpetanud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis värk teil nüüd nende teemade pealkirjadega ?? Las igaüks paneb sellise pealkirja nagu tahab, kui ta ei tõmba ligi sellega rahvast, siis ei tõmba, mis see teiste asi on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis värk teil nüüd nende teemade pealkirjadega ?? Las igaüks paneb sellise pealkirja nagu tahab, kui ta ei tõmba ligi sellega rahvast, siis ei tõmba, mis see teiste asi on.

Reeglid on järgimiseks, informatiivne teema pealkiri on vajalik vaid selleks, et keegi kunagi googeldades leiaks enda küsimusele ka vastuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lihtne öelda. Vaevalt et sa jõuaksid üksinda ära tõlkida 10 000 fraasi. Suhteliselt utoopiline, eks? Pakkusime välja lahenduse, et tõlgime koos kõik foorumi ära. Alguses tegutseti aktiivselt, nüüd on see aga unarusse jäänud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Neid autasusid ei ole enam?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis asja see kuradi hidden ninja teeb? Nüüd ei või teavitada sellest ka, et teema asub vales alafoorumis v? Täiesti ******.....

http://vahvel.net/showthread.php?156192-Hoiatus-kasutajale-G3rtt_-Isehakanud-Moderaator

 

Selline tegevus pole sinu rida, see on selle alaforumi moderaatori töö ning sinu asi on vajutada ainult report nuppu.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.