Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sellised kahtlased lehed lihtsalt koguvad teie numbrid andmebaasi ning müüvad need maha... Müüakse sellistele ettevõtetele, kes helistavad vastaja arvel ning seletavad pikalt mingist lotovõidust vms. Kuu lõpus saad lihtsalt kena arve koju ning ettevõte on enda rahad kätte saanud.

 

Lihtsalt mainin, et selline petuskeem täiesti võimalik. Nemad saadavad sõnumi välja paari sendi eest, kuid numbreid saab kallimalt müüa :wink:


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovisin ka ja tuli kohe :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellised kahtlased lehed lihtsalt koguvad teie numbrid andmebaasi ning müüvad need maha... Müüakse sellistele ettevõtetele, kes helistavad vastaja arvel ning seletavad pikalt mingist lotovõidust vms. Kuu lõpus saad lihtsalt kena arve koju ning ettevõte on enda rahad kätte saanud.

 

Lihtsalt mainin, et selline petuskeem täiesti võimalik. Nemad saadavad sõnumi välja paari sendi eest, kuid numbreid saab kallimalt müüa :wink:

 

Kuidagi kahtlane värk on jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ka kaldun arvama et siin on midagi rohkemat taga kui lihtsalt tasuta smsid. Aga eks näis, ma lollikene saatsin endale ka ühe :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan ka, et siin mingi kahtlane värk taga. Sellised lamba ehk sheepi lehed juba kahtlased.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma arvan ka' date=' et siin mingi kahtlane värk taga. Sellised lamba ehk sheepi lehed juba kahtlased.[/quote']

 

sa proovind et tead?

 

igatahes see värk töötab mitmeid kordi sõnumeid saadnud ja kätte saadud!

 

Saadad ära, hakkab raudselt mingi asi sul iga kuu tagant raha võtma, mul olnud nii, mina seda asja ei tee igaljuhul.

 

kudas ta võtab sult raha? sa ju ei sisesta sinna enda andmeid


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

saatsin ka siis tuli kohe, aga ei julge kasutada suht, äkki pärast see kes SMSi saab peab maksma vms. Kellegil on tulnud mingeid arveid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
saatsin ka siis tuli kohe, aga ei julge kasutada suht, äkki pärast see kes SMSi saab peab maksma vms. Kellegil on tulnud mingeid arveid?

 

kudas meile peaks mingi arve tulema kui me ei sisesta enda andmeid sinna?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin ka kuu aega tagasi selle testi. Esimese korraga läks pool tundi aega, mil sain teisele telefonile sõnumi, teise korraga läks vapsee päev ning kolmanda korraga tuli kohe.

 

Põhimõtteliselt siiani ei ole mingeid arveid laekunud (ei SMSiga ega ka arvekirjal).


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõpetage ära see põdemine nüüd. Nad saavad selle eest raha, et sina seal sõnumeid saadad. Sina ega see, kes saab sõnumi, ei maksa mitte midagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

amm see ei tööta? Saatsin endale aga ple ikka kohal.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

töötab kyl! :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kummaline asi, mõnikord tuleb SMS, teine kord mitte :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.