Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euroopa meistrivõistlused ukraina-poola

Soovitatud postitused

Kinnine jalgpall oli suhteliselt kuni gomezi väravani siis Portugal ärkas.

Aga nüüd läheb B alagrupis põnevaks, nii usun vähemalt mina.

 

põnevaks läheb ainult siis kui Saksamaa ja Taani oma järgmised mängud kaotavad, sest siis oleks kõigil enne viimast vooru 3p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kinnine jalgpall oli suhteliselt kuni gomezi väravani siis Portugal ärkas.

Aga nüüd läheb B alagrupis põnevaks, nii usun vähemalt mina.

 

Seda kindlasti, et läheb. Holland peab kindlasti ühe võidu ja siis teise mängu võitma või viiki mängima, et oleks võimalust edasi saada. Saksamaa ma pakun kotib Taani ära ning jääb Hollandiga viiki, aga loodetavasti mitte, sest Hollandi võit kindlustaks neile edasisaamist. Kõik sõltub ka nüüd Taanist ning, mis nemad tegema hakkavad.

Pakun, et punktiseis jääb selline B alagrupis.

 

Saksamaa 7

Holland 4

Taani 3

Portugal 3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõlemad tänased mängud ei toonud soovitud tulemust.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleksin ka tänaõhtusel mängul portugali poolt, aga seal mängib üks taunike nimega ronaldo, seega peab vist saksamaa poolt olema ikka.

Turniirivõitjaks loodan Inglismaad, aga arvatavasti võidab Saksamaa, sest seal on ikka selline kõva jalgpalli kultuur et anna olla.

Ja kui võtta Meistrite Liigat, siis bayernis mängisid paljud koondislased, siis arvata võib, et kõva meeskond Saksamaal seeaasta.

 

Nice gloryhunter.

 

Miks Portugal ei m2nginud tervet m2ngi nii nagu nad m2ngisid viimased 15min? Arusaamatu minu jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hehe Inglismaa jaoks pole turniir veel alanudki, kui juba levivad jutud, et nad on broneerinud lennuki 20. juuniks, miks nad koju viib.

 

http://uk.eurosport.yahoo.com/10062012/58/euro-2012-paper-round-england-book-plane-home.html

 

E: Kui see kõik vaid ka tõsi oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise loodan, et Portugal edasi ei saa, pigem olen Taani poolt, aga loodan siiski, et Holland järgmistes mängudes oma tegelikku klassi näitab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise loodan, et Portugal edasi ei saa, pigem olen Taani poolt, aga loodan siiski, et Holland järgmistes mängudes oma tegelikku klassi näitab.

Holland näitas Taani vastu ka klassi, aga ei kasutanud kordagi võimalusi ära niiet ütleks paras neile.

Ise Hollandit ei poolda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haige, et Holland taanilt pähe sai. Nagu Eesti mängudel, EI KASUTATA VÕIMALUSI ÄRA!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eilsed tulemused panin mõlemad mööda :/.

Täna pakkun Hispaania-Itaalia 3:0 ja Iirimaa-Horvaatia 1:2.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodan et Hispaania võidab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Torres võib ju mõõnast üle olla, 1 on aga kindel. Hispaania kohe kindlasti ei löö Itaaliale 3 või enam väravat, vähemalt seni kuni nende väravas on Buffon.

Buffon ei ole juba peale 2006 MM-i see sama mis ta oli niiet kindlasti on need kolm kolli võimalik Itaalia väravavõrku sahistada.

Parandan ennast siiski 2008 EM oli Buffon ka veel tippvormis, kuid nüüd ei.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige toredam oleks muidugi, kui Itaalia suudaks Hispaania üle võidu võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.