Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euroopa meistrivõistlused ukraina-poola

Soovitatud postitused

homme siis pubisse mineks Venemaa Tsehhi m2ngu vaatama. Venemaa jaoks must win see m2ng!!!

 

Hispaania ei pane kohe kindlasti kinni neil on 2 tähtmängijat puudu ja see annab kindlalt tunda.

Go Germany! :P

 

Ega see Villa puudumine midagi eriti ei muuda. Neil hetkel Torres suht heas hoos ja veel Negredo ja hiljuti s6prusm2ngudes l66b regulaarselt sisse. Puyol on aga jah suur kaotas Hispaania jaoks.

Muudetud liikme TYS0N'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
homme siis pubisse mineks Venemaa Tsehhi m2ngu vaatama. Venemaa jaoks must win see m2ng!!!

 

 

 

Ega see Villa puudumine midagi eriti ei muuda. Neil hetkel Torres suht heas hoos ja veel Negredo ja hiljuti s6prusm2ngudes l66b regulaarselt sisse. Puyol on aga jah suur kaotas Hispaania jaoks.

Puyol ja villa on selle tiimi ütleme niiet süda. Eriti Puyol.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No Hispaanial see kahe mängija puudumine nüüd küll erilist tähelepanu ei vaja. Neil on pink ka tugevam, kui enamus vastaste põhimehed. Mina loodan, et Hispaanial väga hästi ei lähe.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No Hispaanial see kahe mängija puudumine nüüd küll erilist tähelepanu ei vaja. Neil on pink ka tugevam, kui enamus vastaste põhimehed. Mina loodan, et Hispaanial väga hästi ei lähe.

Jutt jumala vale ju? kahe mängija puudumine midagi ei mõjuta??

Esiteks villa on kindel ründeliini liider ning puyol on kindel kaitseliini liider? Kui kaks liidrit on tööpostilt puudu siis mõjub see ikka väga kehvasti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Muidugi, et mõjutab, aga mitte nii hullult, et nüüd sellepärast rängalt kotti hakkavad saama. Ega see pole mingi teisejärguline meeskond, kus 2 mängija puudumine on suur katastroof. Kaitseliin jah kannatab väga palju Puyoli puudumisega, aga Villa puudumine nüüd väga ei muserda meeskonda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi, et mõjutab, aga mitte nii hullult, et nüüd sellepärast rängalt kotti hakkavad saama. Ega see pole mingi teisejärguline meeskond, kus 2 mängija puudumine on suur katastroof. Kaitseliin jah kannatab väga palju Puyoli puudumisega, aga Villa puudumine nüüd väga ei muserda meeskonda.

Olen sinuga enamvähem nõus, aga siiski villa on see top tegija seal ründes siiski.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jutt jumala vale ju? kahe mängija puudumine midagi ei mõjuta??

Esiteks villa on kindel ründeliini liider ning puyol on kindel kaitseliini liider? Kui kaks liidrit on tööpostilt puudu siis mõjub see ikka väga kehvasti.

 

Puyol jah, kuigi ka tema j22b juba veits aeglaseks. Vanus, mis teha.

 

Villa on suht savi ju. Ega Torres halvem nyyd ei ole. Ja isegi kui Villa oleks paranenud traumast, poleks ta nkn v6imeline n2itama oma parimat m2ngu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Puyol jah, kuigi ka tema j22b juba veits aeglaseks. Vanus, mis teha.

 

Villa on suht savi ju. Ega Torres halvem nyyd ei ole. Ja isegi kui Villa oleks paranenud traumast, poleks ta nkn v6imeline n2itama oma parimat m2ngu.

Ma ei ütlegi, et torres halb on ta on isegi mu üks lemmikutest jalgpallis, aga kui oleks villa siis see koostöö mis villa ja torres teeksid oleks võimas. Seda tõestas kasvõi 2008 EM


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ütlegi, et torres halb on ta on isegi mu üks lemmikutest jalgpallis, aga kui oleks villa siis see koostöö mis villa ja torres teeksid oleks võimas. Seda tõestas kasvõi 2008 EM

 

Nojah, seda kyll.

 

Ise olen Venemaa ja Prantsusmaa poolt. Meeldib ka Itaalia, kuid p2rast neid skandaale ei taha nende poolt enam olla. Lisaks visati koondisest v2lja Criscito, kes on minu arust parim vasak kaitse Itaalias hetkel.

 

Ise loodan, et Prantsusmaa j6uab finaali ning Venemaa poolfinaali. See oleks mega lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea miks, aga olen 90% veendunud, et just Torres veab Hispaania seekord võidule ning saab turniiri suurimaks väravakütiks.

 

Võib-olla on asi selles, et tegemist on minu lemmikmängijaga, kuid samas, oleks igati loogiline, et just nüüd, kui Villa puudub, lööks Torres uuesti särama. Pärast üsna halba klubihooaega peaks mehel olema veel piisavalt jõuvarusid võrreldes teistega (C.Ronaldo, van Persie jne), et särada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saksamaa ja Hollandi poolt täiega.Ma loodan, et Hispaania ei võida, mitte et mul midagi nende vastu oleks aga ma ei tea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan et Portugalilt ei ole midagi loota(mina isiklikult ei looda ka :D), ta on langenud kahe nädalalga lausa 10. kohale FIFA tabelis.

Aga kõigerohem pooldan Hollandid nagu mainitud sai :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ylehomme siis esimene superm2ng, Saksamaa-Portugal. Kes mida arvab sellest m2ngust?

 

Ma arvan et Portugalilt ei ole midagi loota(mina isiklikult ei looda ka :D), ta on langenud kahe nädalalga lausa 10. kohale FIFA tabelis.

Aga kõigerohem pooldan Hollandid nagu mainitud sai :D

 

see FIFA tabel on puhas crap ju. Ukraina ja Eesti seal umbes samal kohal, kuid m2ng k6ik...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ylehomme siis esimene superm2ng, Saksamaa-Portugal. Kes mida arvab sellest m2ngust?

 

 

 

see FIFA tabel on puhas crap ju. Ukraina ja Eesti seal umbes samal kohal, kuid m2ng k6ik...

Huvitav mäng tuleb usun, pooldan mõlemaid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma loodan sisimas, et Portugal paneb ära Saksamaale, aga suht lootusetu seis ikka. Portugal liiga ebastabiilne meeskond ja kaitse on neil Fääri saarte neljas liiga.

JA need, kes te võtate sõna selle Eesti-Ukraina mängu kohta- mängu ka vaatasite või? Vaadake, kes mängisid Eesti eest. Kas Eesti valmistub EM-iks erinevalt Ukrainast. Rüütli lihtsalt proovis uusi värke ja tegemist oli siiski sõprusmänguga.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma loodan sisimas, et Portugal paneb ära Saksamaale, aga suht lootusetu seis ikka. Portugal liiga ebastabiilne meeskond ja kaitse on neil Fääri saarte neljas liiga.

JA need, kes te võtate sõna selle Eesti-Ukraina mängu kohta- mängu ka vaatasite või? Vaadake, kes mängisid Eesti eest. Kas Eesti valmistub EM-iks erinevalt Ukrainast. Rüütli lihtsalt proovis uusi värke ja tegemist oli siiski sõprusmänguga.

 

Pff Eestil oli pea algkoosseis, väravavaht oli jah reservidest. Muidu Kink, Klavan, Vasja ja muud põhimehed olid platsil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.