Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euroopa meistrivõistlused ukraina-poola

Soovitatud postitused

VIP

Ennustan, et Prantsusmaa - Inglismaa mängu seis tuleb 1-3

Prantsusmaa kaitseliin on jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ennustan, et Prantsusmaa - Inglismaa mängu seis tuleb 1-3

Prantsusmaa kaitseliin on jube.

Sa ilmselgelt ei tea midagi:D

Prantsusmaa kaitseliinil pole midagi häda. Inglismaa ründeliinil aga küll. Luban, et anna sulle 5 euri, kui Inglased 3 väravat löövad.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ennustan, et Prantsusmaa - Inglismaa mängu seis tuleb 1-3

Prantsusmaa kaitseliin on jube.

Made my day. Prantsusmaa kaitseliin on jube?

Patrice Evra (Man United) 41/0

Philippe Mexès (AC Milan) 26/1

Adil Rami (Valencia) 20/1

Anthony Réveillère (Lyon) 17/1

Gaël Clichy (Man City) 12/0

Mathieu Debuchy (Lille) 5/1

Laurent Koscielny (Arsenal) 3/0

Kes sul neist jube on ... lol.

 

Ainuke imelik asi on see, et miks bacary sagnat kaasa ei võetud.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ennustan, et Prantsusmaa - Inglismaa mängu seis tuleb 1-3

Prantsusmaa kaitseliin on jube.

See, et Anelkat pole, ei tähenda, et kaitseliin kohe jube on

Minul ibrahimovichi vastu respekt täielikult puudub, ta on nagu jumal seal meeskonnas palju privileege jne. Aga koondises peaksid olema kõik võrtsed kedagi ei tohiks erikohelda.

Nagu ka ennem olen maininud siis minu arust mõjub ta tiimi moraalile väga halvasti.

Ibra ei ole nii jumal kaa nüüd, sellega olen ma väga nõus, et mulle ei meeldi kaa absull nn "ühemehe" tiimid, sellepärast mul puudub Portugali vastu igasugune respekt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et Anelkat pole, ei tähenda, et kaitseliin kohe jube on

 

Ibra ei ole nii jumal kaa nüüd, sellega olen ma väga nõus, et mulle ei meeldi kaa absull nn "ühemehe" tiimid, sellepärast mul puudub Portugali vastu igasugune respekt.

See, et teda koondises juba erikoheldakse on veits imelik ... (ibrat siis)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et teda koondises juba erikoheldakse on veits imelik ... (ibrat siis)

 

Minu teada Ibrahimi ei kohelda nii erinevalt seal koondises. Kui oskad mõne näite tuua ja minu arvamuse ümber lükata oleks meeldiv.

 

Arvan et Mäng lõppeb kas siis Inglismaa võiduga või viigiga. Loodan muidugi inglaste võitu rohkem, nad on selle ilmselgelt ära teeninud, ebaõnnesõdurid.


 

Build bridges, not walls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu teada Ibrahimi ei kohelda nii erinevalt seal koondises. Kui oskad mõne näite tuua ja minu arvamuse ümber lükata oleks meeldiv.

 

Arvan et Mäng lõppeb kas siis Inglismaa võiduga või viigiga. Loodan muidugi inglaste võitu rohkem, nad on selle ilmselgelt ära teeninud, ebaõnnesõdurid.

 

Here you go - http://em2012.postimees.ee/865114/ibrahimovic-saab-koondises-erikohtlemise-osaliseks/


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See, et Anelkat pole, ei tähenda, et kaitseliin kohe jube on.

 

Anelka on sul kaitses? :D :D

 

Sa ilmselgelt ei tea midagi:D

Prantsusmaa kaitseliinil pole midagi häda. Inglismaa ründeliinil aga küll. Luban, et anna sulle 5 euri, kui Inglased 3 väravat löövad.

 

Prantsusmaa kaitseliin keda treener eelistab (Mexes, Rami ja Debuchy) on jube.

Poiss, pole hullu, kunagi pole hilja kas või jalgpalli õppimiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Anelka on sul kaitses? :D :D

 

 

 

Prantsusmaa kaitseliin keda treener eelistab (Mexes, Rami ja Debuchy) on jube.

Poiss, pole hullu, kunagi pole hilja kas või jalgpalli õppimiseks.

Mida sa targutad? Mexes,Evra,Koscielny ja Clichy


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Anelka on sul kaitses? :D :D

 

 

 

Prantsusmaa kaitseliin keda treener eelistab (Mexes, Rami ja Debuchy) on jube.

Poiss, pole hullu, kunagi pole hilja kas või jalgpalli õppimiseks.

Kuule ära aja iba suust välja palun. Kaitseliin on neil korralik ja see on FAKT! Eks mängu ajal saab kõik selgeks:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Kui talle ise neid võimalusi pakutakse, siis miks mitte. Tasub ju nii heal mängijal motivatsiooni kõrgel hoida, või mis sa arvad? Igatahes ootan täna Rootsilt kindlat mängu ja kõrgekaarelist edu Ukraina alistamisel.


 

Build bridges, not walls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui talle ise neid võimalusi pakutakse, siis miks mitte. Tasub ju nii heal mängijal motivatsiooni kõrgel hoida, või mis sa arvad? Igatahes ootan täna Rootsilt kindlat mängu ja kõrgekaarelist edu Ukraina alistamisel.

Jah ühel mängijal küll, aga me räägime siin Rootsi koondisest? Sama hästi anna ibrale oma pall oma staadion ja las mängib üksi üheteistkümne ukrainlase vastu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei leia et Ibra selles süüdi on, Rootsi koondis ise võimaldab talle seda, võiks ju sama hästi ei öelda, kellegi teise leida. See on ju teada fakt et suur osa mängijatest tahab mängida koondises, see on auasi.

 

Loomulikult ei tohi kunagi mitte ühtegi mängijat meeskonnast kõrgemale tõsta, aga selles ei saa ju teda süüdistada. Ise arvan, et see on nüüd küll eriti jama põhjus miks Ibra ei peaks meeldima. Mängib ju poisu hästi.

Muudetud liikme GinMojito'i poolt
Parandan kirjavead

 

Build bridges, not walls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei saagi aru, milles on probleem? Ainuke ebavõrdne asi ongi see, et ta saab esimesena hotellis toa valida. Miks kõik eeldavad, et kui koondisega turniiril minna, siis peab meeskond 24/7 üksteist taluma? Mida vähem Ibra teistega koos on vabal ajal, seda vähem on ka võimalus, et ta kellegagi tülli minna jõuab. Ta ikkagi suht temperamentne ja jalaga per*e löök on kiire tulema. Tal tae-kwon-dos ka vööd olemas:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu teada Ibrahimi ei kohelda nii erinevalt seal koondises. Kui oskad mõne näite tuua ja minu arvamuse ümber lükata oleks meeldiv.

 

Arvan et Mäng lõppeb kas siis Inglismaa võiduga või viigiga. Loodan muidugi inglaste võitu rohkem, nad on selle ilmselgelt ära teeninud, ebaõnnesõdurid.

 

Võiks öelda, et Prantsusmaa ka ära teeninud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa targutad? Mexes,Evra,Koscielny ja Clichy

 

Päris hea pakkumine, arvestades, et Koscielny ja Clichy pingil on. Siiski on Holiday Inn'il õigus, kui isegi Eesti suutis prantslaste vastu kesise vormiga väga häid võimalusi saada, siis järelikult on see kaitseliin ikka kehv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris hea pakkumine, arvestades, et Koscielny ja Clichy pingil on. Siiski on Holiday Inn'il õigus, kui isegi Eesti suutis prantslaste vastu kesise vormiga väga häid võimalusi saada, siis järelikult on see kaitseliin ikka kehv.

Ütleme, niiet sama asi oli brasiiliaga mängides, brasiilased ainult ründasid ja ei kaitsnud phm üldse ning Prantslastega oli sama lugu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ma ausalt ütlen, siis ei ole siiamaani just kõige huvitavam mäng olnud, kummalgi poolel on väga vähe võimalusi olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Oeh, vastikud juudid inglased. Vaidleks vastu ETV kommentaatoritele, väga igav mäng on olnud siiamaani :D võrreldes eilsete mängudega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda poleks osanud arvata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.