Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euroopa meistrivõistlused ukraina-poola

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Ega midagi teha ei ole. Ilmselgelt on Tšehhi domineerivam pool ning võivad vabalt mängu ka rohkemate väravatega võita. Samas võib Kreeka ka ühe värava tagasi kobistada. Kahtlane tunne, et mängu lõpus hakkab kaarte lendama.

 

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/em/poolakad-rundasid-varssavis-venemaa-jalgpallifanne.d?id=64531888

Korralikud ninjad need venelased, 20kesi 50 vastu ja ainult üks saab vastu pead. :D Korralik.

Ma mingi 40% kindel, et tänane mäng katkestatakse vahepeal, sest fännid hakkavad idootsusi korraldama seal. Poolakad on tegelikult kordades värdjamad kui venelased. Šovinism on seal kordades hullem kui Venemaal. Väikesed linnad on skinheade täis.

Teiselt poolajalt ootan vähemalt 2 väravat Kreekalt ja ühte Tšehhilt.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma mingi 40% kindel, et tänane mäng katkestatakse vahepeal, sest fännid hakkavad idootsusi korraldama seal. Poolakad on tegelikult kordades värdjamad kui venelased. Šovinism on seal kordades hullem kui Venemaal. Väikesed linnad on skinheade täis.

Teiselt poolajalt ootan vähemalt 2 väravat Kreekalt ja ühte Tšehhilt.

Ega need skinheedid ju jalkat vaatama ei tule lol :D. (vähemalt nii arvan mina)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/em/poolakad-rundasid-varssavis-venemaa-jalgpallifanne.d?id=64531888

Korralikud ninjad need venelased, 20kesi 50 vastu ja ainult üks saab vastu pead. :D Korralik.

 

Ainult vene meedia on sellest juttu teinud, seega need numbrid arvatavasti ei vasta tõele.

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-18415604

Täna õhtul tuleb tsirkus vast.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule, Rustonia, venelased aka tiblad on veelgi hullemad, seda nad juba tõestasid sellega kui turvatöötajatele kallale läksid ning pealegi on nad senise 10. mängu jooksul vähemalt 7. kindlasti "RUSSIA: RUSSIA" karjunud. Pole midagi imestada, kui ise oled samasugune.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kreeka paneb raudselt veel ühe värava.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wtf,Petr Čech

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kreeklastel nii paljud juba kaartidega, saavad öösel, kui teised riigid klubides pidutsevad, koolimajas ööbides olles kaarte mängida. Ja paistab et Tšehhid ei taha kah alla jääda.

Tuleb Kassai ka veel seltsi kaarte mängima, tema oskab seda mängu eriti hästi.

Muudetud liikme GinMojito'i poolt

 

Build bridges, not walls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule, Rustonia, venelased aka tiblad on veelgi hullemad, seda nad juba tõestasid sellega kui turvatöötajatele kallale läksid ning pealegi on nad senise 10. mängu jooksul vähemalt 7. kindlasti "RUSSIA: RUSSIA" karjunud. Pole midagi imestada, kui ise oled samasugune.

 

Kuule kutt sa oled ise yks suur tibla, tont.

 

Loodan, et Kreeka viigistab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuule, Rustonia, venelased aka tiblad on veelgi hullemad, seda nad juba tõestasid sellega kui turvatöötajatele kallale läksid ning pealegi on nad senise 10. mängu jooksul vähemalt 7. kindlasti "RUSSIA: RUSSIA" karjunud. Pole midagi imestada, kui ise oled samasugune.

Mida sa ajad? Ise olen samasugune? Hoia mokk maas tatikas, kui sa midagi ei tea. Ma olen eestlane. See teema on siis EM-i arutamiseks. Keegi ei viitsi sinu väikese silmaringi pärast siin vaidlema hakkata ma arvan. Uuri natuke Poola kohta ja saad teada, mis olukord seal tegelikult on. Ei ütle, et venelastega kõik korras on ja ei hakka kaitsma neid. Idioote leidub igas rahvuses..

Loodan, et Kreeka paneb veel ühe värava ära..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule, Rustonia, venelased aka tiblad on veelgi hullemad, seda nad juba tõestasid sellega kui turvatöötajatele kallale läksid ning pealegi on nad senise 10. mängu jooksul vähemalt 7. kindlasti "RUSSIA: RUSSIA" karjunud. Pole midagi imestada, kui ise oled samasugune.

Tõesti, Rustonia kasutajanime järgi liigitaks ta vene juurtega Eestlaseks. Mis selles halba oleks? Mul on väga palju sõpru kes sellised. Tee vahet Sibulal (diblal) ja Venelasel. Sibul on see kes Eestis kaua aega või isegi sünnist elanud ja kohaliku kultuuri ega keelega ei ole tuttav. Siinkohal asi nii ei ole. Õige venelane või vene juurtega eestlane on korralik inimene, täpselt nagu iga teine eestlane, sakslane või iirlane. Hoia oma rassistlikud kommentaarid endale vihkamine ainult sünnitab vihkamist juurde. Natuke tolerantsust ei ole palju palutud.

Muudetud liikme GinMojito'i poolt

 

Build bridges, not walls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tõesti, Rustonia kasutajanime järgi liigitaks ta vene juurtega Eestlaseks. Mis selles halba oleks? Mul on väga palju sõpru kes sellised. Tee vahet Sibulal (diblal) ja Venelasel. Sibul on see kes Eestis kaua aega või isegi sünnist elanud ja kohaliku kultuuri ega keelega ei ole tuttav. Siinkohal asi nii ei ole. Õige venelane või vene juurtega eestlane on korralik inimene, täpselt nagu iga teine eestlane, sakslane või iirlane. Hoia oma rassistlikud kommentaarid endale vihkamine ainult sünnitab vihkamist juurde. Natuke tolerantsust ei ole palju palutud.

Mul isa pool ongi vene oma. Mul olid realistiga samad vaated kunagi(no siis kui ma olin umbes 12 vist). Vene keeltki ei räägi kõrgel tasemel. Lihtsalt kasutajanimi meeldis endale, kui selle peale tulin ja venemaa tundub lahe koht.

Tšehhid ei vääri võitu sellest mängust. Kreeklaste nägudelt on näha, et nad tahavad seda võitu rohkem. Emotsionaalselt mängivad ikka.

Enne mängu muutsin enda 1:2 ennustuse 1:1-eks. Nüüd saan vastu pükse:D

// Kahju, et mäng ikka 6 minutiga ära tehti:S

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tšehhid ei vääri võitu sellest mängust. Kreeklaste nägudelt on näha, et nad tahavad seda võitu rohkem. Emotsionaalselt mängivad ikka.

Enne mängu muutsin enda 1:2 ennustuse 1:1-eks. Nüüd saan vastu pükse:D

// Kahju, et mäng ikka 6 minutiga ära tehti:S

 

Ma panin ikka 1-2 Ja sain 3 punkti. :D Jee... 5 punkti total. :D


 

Build bridges, not walls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

2:1 Venemaale.

Joingige siia http://otse.err.ee/etv/ ja tulge jutukasse. Minu tunnete nime järgi kohe ära seal:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, muutsin Venemaa 3 - 2 Poola vastupidiseks, loodan et Poola mind alt ei vea. :D Ehk on publiku abi ja entusiasm rahvuslus tähtis ja aitab kaasa. Ma ei saaks muidu kaasa elada kui punkte mängus ei oleks. :) Kuigi kardan et venelased teevad ära. :)


 

Build bridges, not walls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõnnusss ukraina võit:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lõpuks... :D. Venemaa mängib suht halvasti, aga värav on värav:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.