Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuhu teie lähete suveks tööle ?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mm , muru niitma igalepoole ja mustikaid korjama :D

 

tubli, mina kh


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei lähe kuhugi, sõber kutsus Soome, aga ei saa minna, kuna suvel korralikult trenni vaja teha. Rannavolle :P

Kunagisest runescapega äritsemisest raha mõnusalt alles veel, saab hakkama. :D Ning väga edukalt saab teenida ka internetis, kui nutti on.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ärge seda maasikale ja Soome liiga kergekäeliselt ka võtke.

Esimene nädal-2 on isegi talutav, kuid kui sa pead seal olema kuu või enam, siis viskab maksimaalselt kopa ette. Meie ärkasime hommikul kell 5.30 üles näiteks ja kukkusime korjama, tihti korjasime kella kuueni õhtul välja, siis olime nii väsinud, et kohe magama, see mis seljaga toimus ja üldse lihastega ei maksa rääkidagi, kükitada 2 kuud järjest praktiliselt 12 tundi päevas pole naljaasi... raha muidugi saab, aga enam ma sinna ei lähe, tervis kaalub selle üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mm , muru niitma igalepoole ja mustikaid korjama :D

 

 

Ega juhuslikult mitte Paide poole mustikaid korjama ?


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Välismaale never ei viitsiks va norra. Hetkel töötan terve suve teedeehitusel. 12-17h päevas ja palk korralik. Objektid üle eesti. Atm tamsalus ;)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei lähegi... :bored:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Välismaale never ei viitsiks va norra. Hetkel töötan terve suve teedeehitusel. 12-17h päevas ja palk korralik. Objektid üle eesti. Atm tamsalus ;)

 

Ohoh, Tamsalus :D:D Te parandate need teed ka kunagi ära, või teeb seda keegi teine?


counter-strike-_cs_-wallpaper-19.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Istun vahvlis ja müün mille :)

väga mugav , kuid palk pole just kiita :D


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Istun vahvlis ja müün mille :)

väga mugav , kuid palk pole just kiita :D

lol :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuradi mendid küsivad hiigel summat mult. Pidin kooli ajast Soome tööle tulema. Suvel küll enam jamada ei viitsi. Masendav teha tasuta tööd, 10 tundi päevas veel.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui keegi teab,kus saab rakveres suveks tööd(15a-16aastasele),siis saadke pm ja kus võiks olla normaalne tasu ka,mitte mingi 50euri vms


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui keegi teab,kus saab rakveres suveks tööd(15a-16aastasele),siis saadke pm ja kus võiks olla normaalne tasu ka,mitte mingi 50euri vms

 

50 euri on korralik summa, kui sa selle päevaga teenid näiteks. Küsi tunnihinna tööd, mitte noo ma ei teagi mis palga süsteemiga tööd sa siit otsid. Kas teatud ülesanne kuu lõpuks ära teha ja palka saada, või palka loodad saada nii palju, kui tunde teed..`?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
50 euri on korralik summa, kui sa selle päevaga teenid näiteks. Küsi tunnihinna tööd, mitte noo ma ei teagi mis palga süsteemiga tööd sa siit otsid. Kas teatud ülesanne kuu lõpuks ära teha ja palka saada, või palka loodad saada nii palju, kui tunde teed..`?

Ma mõtlesin,et kui lõppu töö palga kätte saab ja on mingi 50euri ,siis oleks küll mõttetu,näiteks kui kuu aega töödad või pool kuud.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.