Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kas keegi on veel tähele pannud, et õhtuti kipub Simbaga lagg hullem olema?

Ma mõtlen selle peale, et kas asi on selles 163k kasutajas, kes online on ja servudest viimast võtavad või pean ma põhjusi enda poolt otsima?

 

ma pigem arvan ,et pole boti viga,kuna mul endal on arvuti ja virtuaalika peal terve posu neid jooksms nii epicbot kui ka simba siis ei märka ma lagi küll kuskiltpoolt!

võimalik ,et vähene ram või aeglane net sul siis!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On keegi ka Simba turvalisust kontrollinud? Tegin ise väike kontrolli, dll ja exe failid paistavad puhtad olevat, ühendusi teeb ta lisaks RuneScape serveritele kolme kohta - kaks foorumisse-veebisaidile (tegemist on ilmselt auto-updateriga ja statistikaga) ning SMARTi venna serverisse, mille põhjust ma ei tea. Lisaks on Simba kaustas paar javascript ja python faili, millesse ma paraku veel süveneda pole jõudnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On keegi ka Simba turvalisust kontrollinud? Tegin ise väike kontrolli, dll ja exe failid paistavad puhtad olevat, ühendusi teeb ta lisaks RuneScape serveritele kolme kohta - kaks foorumisse-veebisaidile (tegemist on ilmselt auto-updateriga ja statistikaga) ning SMARTi venna serverisse, mille põhjust ma ei tea. Lisaks on Simba kaustas paar javascript ja python faili, millesse ma paraku veel süveneda pole jõudnud.

 

Simba on puhas. Kui Villavu.com pealt ta alla laed.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Simba on puhas. Kui Villavu.com pealt ta alla laed.

Ahah, suurepärane. Paranoilisena panin arvuti juba isoleeritud VLANi ja lisaks toppisin peale piiratud reeglistikuga tulemüüri, et vältida võrgu nakatamist. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuidas simbale scripte lisada? oskab keegi aidata?

Scripte pead ise erinevates teemades olevatest linkidest tõmbama/teemast kopeerima, Simbasse pastema ja salvestama selle nt. nimega, mis alguses on. Scripti saad lahti, kui avad käsitsi dowload kaustast (või kust iganes)/hiljem simba > file > open recent

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.