Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere, on selline probleem, et ostsin mälupulga 16GB tutika aga esiteks kas on normaalne, et vaba ruumi ainult 14,9 GB.

Probleem ise selline, et kui ma tahan panna mälupulgale suure mahuga filmi umbes 13GB (3D) siis tuleb error ette ja ütleb, et pole piisavalt vaba ruumi mälupulgal. Mida ma tegema peaks või ma ei saagi filmi sinna peale panna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee format mälupulgale, peaks andma selle valiku kui sa pulga arvutile taha lükkad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Format peaks olema NTFS, et nii suured failid korralikult töötaks. Tee lihstalt format ja asi korras!

 

Jätkuvalt sama probleem. Tegin formati aga ikka sama error.

 

.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on 1 k6vaketas 300GB toote kirjelduse j2rgi. Reaalselt on tegelt 279 GB, OMFGWTFDAFUQ 21GB kadunud mis nyyd? l2hen nutan patja vms..

See on loomulik kadu. Aga jh vaata mis myyija sellepeale kostab, vb vahetab v2lja, kui joppab.

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei usu et asi on mälupulgas ... kuna ta laseb ju väiksemaid faile peale lasta ... mdea kui suures mahus kokku aga mingi 5 GB kindlasti ... asi on pigem selles ühes suures failis või ma eksin?

 

Fat32-ga on maximum faili suurus mida saab peale panna 4 Gb. NTFS'l seda probleemi pole.

 

Kas formati ümber või tee see film winrariga 4Gb juppideks.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põhjus, miks andmekandjate mahud erinevad reklaamitust (80GB ketas tegelikult 74GB jne) on selles, et tootja kasutab toote reklaamimisel SI-ühikuid (1000 ühikut on n.ö astme vahe), aga OS kasutab binaarühikuid (1024 astme vahe). Ma ei viitsi tervet teemat lugeda, aga üks põhjus, miks suure faili kopeerimine ei õnnestu võib olla selles, et mälupulk kasutab ehk FAT32 failisüsteemi, mille faili mahupiirang on nõks alla 4GB.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Windowsis parem klõps pulgal ja seal on valik Format. File system rippmenüüst valid NTFS ja paned formaatima. PS: pulgal olevad andmed kustutatakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere, on selline probleem, et ostsin mälupulga 16GB tutika aga esiteks kas on normaalne, et vaba ruumi ainult 14,9 GB.

Probleem ise selline, et kui ma tahan panna mälupulgale suure mahuga filmi umbes 13GB (3D) siis tuleb error ette ja ütleb, et pole piisavalt vaba ruumi mälupulgal. Mida ma tegema peaks või ma ei saagi filmi sinna peale panna?

 

sa saad max 5gb faili kopeerida sinna. igal mälupulgal on taoline jama. 32gb ei lase mul näiteks 8gb .ISO faili ka kopeerida (windowsi all just). mis on probleem, ei oska õelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa saad max 5gb faili kopeerida sinna. igal mälupulgal on taoline jama. 32gb ei lase mul näiteks 8gb .ISO faili ka kopeerida (windowsi all just). mis on probleem, ei oska õelda.

 

Mis failisüsteem on mälupulgal? Ilmselt tegemist fat32 failisüsteemiga millel on ühe faili suuruse piirang 4.2gb kandis umbes. Ei tea peast täpsemalt. Formati mälupulk NTFS failisüsteemi ja kõik korras.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.