Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Best solo top ?

Soovitatud postitused

VIP

kaua sa heelium siin jõuad kaagutada? iga teema on su wannabe protippe täis


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks võimatu? Ta teeb väga vähe dmg kui joosta nende tema minionite eest bushi, ning ta on avatud gankidele kui pushib liialt (mis ongi tema töö tegelt).

what? miks yoricku töö pushida peaks olema. ise yorickut tampisin siis põhi asi oli ikka minionid enda torni juures ära freezida ja kui vastane üleüldse lähedale liikus ghoulid peale..iga pela mingi 100 creepiga vastasest ees, sest vastaste top on sellise käitumise korral sunnitud junglima/roamima minema või saab junglerilt ganki. yorickuga seda teemat just hea teha tema sustaini pärast, saab juba varakult mingi 3 peal tankima hakata tbh. muidugi oleneb vastaste topist aga mingi 90% tavaliste solotoppide vastu see töötab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Best solo topi pole ju olemas? Paljud countertavad üksteist, aga üks mu lemmikutest on vladimir, lebo minion farmida ja gankide eest ära saada.

 

Aga Lakers, vaata ennast sa räägid siin 400 elost kuigi sul endal 700 elo? Ei seletaks isegi sellise eloga ning mis vahe on kas oled Eastis või Westis?


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Best solo topi pole ju olemas? Paljud countertavad üksteist, aga üks mu lemmikutest on vladimir, lebo minion farmida ja gankide eest ära saada.

 

Aga Lakers, vaata ennast sa räägid siin 400 elost kuigi sul endal 700 elo? Ei seletaks isegi sellise eloga ning mis vahe on kas oled Eastis või Westis?

Eastis on tase halvem kui westis, Eastis rohkem pühapäeva mängurid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seal 1500 kandis kuni 2000 peaks suht sama teema olema eastis, ainuke näitaja on see, et eastis suurim elo on 2300, kes on ka eestlane ja kes läks westist üle ja westis on suurim elo 2700 ja päris paljud on üle 2300. Igatahes jah väga high ELO tase on suurem westis aga muidu madalamal on suhteliselt võrdne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Best solo topi pole ju olemas? Paljud countertavad üksteist, aga üks mu lemmikutest on vladimir, lebo minion farmida ja gankide eest ära saada.

 

Aga Lakers, vaata ennast sa räägid siin 400 elost kuigi sul endal 700 elo? Ei seletaks isegi sellise eloga ning mis vahe on kas oled Eastis või Westis?

aga minul suht pohhui mis elo peal ma olen, asi on elles.

see vend käitub nagu ta oleks mingi 2.7k elo pea ja võib nii möliseda kõikidega kuidas soovib.

aga no eks see community ongi selline


images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.