Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsitlus: RS Kasutajate müümine

RS Kasutajate müümine  

182 liiget on hääletanud

  1. 1. RS Kasutajate müümine

    • Kasutajate müümise eemaldamine
      69
    • Ainult kontrollitud kasutajate osa jätmine
      66
    • Postituste limiidi kehtestamine
      12
    • Ei muuda midagi
      35


Soovitatud postitused

VIP

Jah. Olen sama meelt, et eemaldada kuna ainult kontrollitud kasutajate jätmine on ka mõttetu, kunagi ei tea kas keegi mode/admin vms tagasi tõmbab. Lihtsalt väidan, et kunagi ei või teada..


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et selle teema on foorumlastele väga hästi nüüd selgeks tehtud, et konto ostmisel on suur risk petta saada. Võiks jääda nii nagu on. Eesmärk on ju täidetud, teavitatud sellest probleemist foorumit.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mingi vahepealne variant peaks siiski veel olema, tuleb see lihtsalt välja nuputada, eemaldamine oleks egoistlik ja tasuliseks tegemine oleks juba natuke naljakas, kuid oleneb tasust ja nendest summadest, ning võiks olla mingi % sellest summast mis omanik konto eest sai, ntx raha kantakse moderaatorile , tema kannab sealt ülejäänud % konto omanikule, niimoodi oleks asi reaalne, kuid siin foorumis on ainult teatud moderaatorid, kellele oma raha usaldaks.

 

% nimetades pidasin silmas 10% kogu konto maksumusest, ehk 10% saab mode / admin kes iganes möllab sellega, ja 90% saab siis konto omanik

Oli aga hetkel on seis et juhkond hea meelega eemaldaks selle, kui sa tahad et see alles jääks siis läheb tasuliseks.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oli aga hetkel on seis et juhkond hea meelega eemaldaks selle, kui sa tahad et see alles jääks siis läheb tasuliseks.

 

see oleks hea m6te! :)

et maksab iga kuu midagi vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

K2ska su idee on PullShit ju .

Mingi kasutaja on müügis ~4 kuud , ei saa müüdud seda ja Maksan suht tühja ? Teen näite. Paneksin oma Maxed useri müüki 200-300 € . Keegi ei osta arvatavasti seda kuna summa on suur. Aga mina pean ikka Moderaatorile " MITTE MILLEGI " eest maksma ? Mõtle kah mida sa ennem kirjutad.

 

Ennem Tehke midagi juurde. Aga selle eemaldamine on Väga suur Viga. Lisage kasvõi see 100 Posti Limiit vms. Aga MODERAATORILE Mitte millegi maksmine jätke küll mängust välja. Kui see peaks juhtuma siis tuleb Vahvel.net R.i.p off.

 

( Palju tahate , Vähe saate. )Loe see läbi ja sa mõistad ise kah .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis see 100 posti limiit annab? Lihtsalt hakkavad mingid postcounterid siin ringi uitama siis ju..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
K2ska su idee on PullShit ju .

Mingi kasutaja on müügis ~4 kuud , ei saa müüdud seda ja Maksan suht tühja ? Teen näite. Paneksin oma Maxed useri müüki 200-300 € . Keegi ei osta arvatavasti seda kuna summa on suur. Aga mina pean ikka Moderaatorile " MITTE MILLEGI " eest maksma ? Mõtle kah mida sa ennem kirjutad.

 

Ennem Tehke midagi juurde. Aga selle eemaldamine on Väga suur Viga. Lisage kasvõi see 100 Posti Limiit vms. Aga MODERAATORILE Mitte millegi maksmine jätke küll mängust välja. Kui see peaks juhtuma siis tuleb Vahvel.net R.i.p off.

 

( Palju tahate , Vähe saate. )Loe see läbi ja sa mõistad ise kah .

 

saad sa aru sellest, et keegi ei käsi sul müüa oma kasutajat kui sa tingimustega rahul ei ole, alati võid müüa mujal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
saad sa aru sellest, et keegi ei käsi sul müüa oma kasutajat kui sa tingimustega rahul ei ole, alati võid müüa mujal.

 

Aga sina sellest saad aru, et kui te sellise idiootsuse vastu võtate ei müü enam mitte keegi teil neid kasutajaid. Sama hästi võite juba siis eemaldada kasutajate müümise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga sina sellest saad aru, et kui te sellise idiootsuse vastu võtate ei müü enam mitte keegi teil neid kasutajaid. Sama hästi võite juba siis eemaldada kasutajate müümise.

 

 

Nagu sa näed inimesed selle poolt. Aga jah müüakse 95% vähem kasutajaid. Aga need kõik on need scammerid. Need 95% mis praegu scammivad!

 

Kindlalt poolt keelamise/ või siis tasuliseks tegemises!


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu sa näed inimesed selle poolt. Aga jah müüakse 95% vähem kasutajaid. Aga need kõik on need scammerid. Need 95% mis praegu scammivad!

 

Kindlalt poolt keelamise/ või siis tasuliseks tegemises!

 

Kes need poolt on? Üks inimene, kes tegeleb csiga ja ruuniga nagu üldse mingit pistmist ei tee ja osad adminid, kes saaksid mõnusalt kasu selle pealt.

 

Kust kohast sa selle protsendi veel välja võlusid? Pakun, et see number on kõvasti väiksem, aga ega ta väike ka ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kes need poolt on? Üks inimene, kes tegeleb csiga ja ruuniga nagu üldse mingit pistmist ei tee ja osad adminid, kes saaksid mõnusalt kasu selle pealt.

 

Kust kohast sa selle protsendi veel välja võlusid? Pakun, et see number on kõvasti väiksem, aga ega ta väike ka ei ole.

 

 

Minul pole ka rsiga mingit pistmist? Oman siiski Eesti suurimat orjandust + vaikselt tegelen RSGP ostu ja müügiga. Ja ma ei ole admin ega mode. Ja nagu sa näed siis 60inimest on hääletanud Sulgemise poolt.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht üle viskab kui ostad kasutaja ja scammitakse/tõmmatakse tagasi.Jääd rahast kui ka kasutajast ilma.Olen poolt,et see pannakse kinni või tasuliseks.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Aga sina sellest saad aru, et kui te sellise idiootsuse vastu võtate ei müü enam mitte keegi teil neid kasutajaid. Sama hästi võite juba siis eemaldada kasutajate müümise.

 

Noh ja kus on probleem, et keegi ei müü? See olekski täiesti super variant, vähem pettusi. Mul isiklikult poleks küll kahju, kui keegi enam müüa ei tahaks. Me ei kaotaks sellega mitte midagi. Ja need kes soovivad müüa, need ka müüvad, ega keegi ei käsi siin foorumis oma kasutajat müüa, turvalisuse huvides tulebki see võimalikult raskeks ja ebameeldivaks teha ;) te räägite, nagu müüksite kasutajaid iga päev ja see pisikene summa maksta oleks jube piin, vaevalt te rohkem kui 1-2 aastas müüte, kui sedagi ja noh, veelkord keegi ei sunni teid maksma, on palju muid kommuune kus saate ilma rahata kasutaja müüki panna.

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noh ja kus on probleem, et keegi ei müü? See olekski täiesti super variant, vähem pettusi. Mul isiklikult poleks küll kahju, kui keegi enam müüa ei tahaks. Me ei kaotaks sellega mitte midagi. Ja need kes soovivad müüa, need ka müüvad, ega keegi ei käsi siin foorumis oma kasutajat müüa, turvalisuse huvides tulebki see võimalikult raskeks ja ebameeldivaks teha ;) te räägite, nagu müüksite kasutajaid iga päev ja see pisikene summa maksta oleks jube piin, vaevalt te rohkem kui 1-2 aastas müüte, kui sedagi ja noh, veelkord keegi ei sunni teid maksma, on palju muid kommuune kus saate ilma rahata kasutaja müüki panna.

 

Te ei kaota ju niikuinii midagi, vahet pole kas müüakse või mitte. Teie ju kahju ei saa, ainult ostja saab.

 

Edit: Kassak, ei mõelnud sind vaid k2skat, kes selle igakuise maksu ideega lagedale tuli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

mismõttes ostja kahju saab? müüja maksaks ju (kui see süsteem üldse tuleks, kuigi tundub unlikely), ostja ainult võidaks, kindlasti oleks ostmine turvalisem ja seetõttu ka usaldusväärsem, ili kak? otseselt mõeldes ei kaotaks müüja ka midagi, lisaks soovitavale hinnale lihtsalt 5-10% otsa, mis läheks kontrollivale moderaatorile, kui ta summa maha arvestab on lõpphind ikkagi sama millega ta müüa tahab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Jah... seda küll, ükski lukk pole murdmatu and so on, aga kindlasti ta vähendaks oluliselt praegusi pettusi, seda kas taoline süsteem nulliks pettuste juhud - kindlasti mitte täielikult, aga usun et oluliselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga miks mitte kaotada juba Terve Runescapega Seonduv ära ? Milli müümised , pini müümised, jne. Ehk teete juba Foorumile Delete kah ? Teil on tõesti hea panna kõik kinni kuna te enam ei mängi ruuni . Aga need kes seda veel teevad ? Vahvel.net PEAKS jääna sellisena NAGU ta algsel plaanil välja tuli . Pettused ei väheneks vaid just hoopis suureneks. Pole foorumit kus müüa. Siis hakkame ma ei tea kus pärapõrgus müüma. Hakkame isikutele pm saatma ehk keegi huvitub .

 

Antud hetkel loen siit välja, et juhtkond koosneb oma kasu püüdjatest. " Mina teie pealt raha ei saa siis tõmba nahhuj " . Selline on just teie motiiv härra juhtkond. Kui sulle ei meeldi praegune süsteem siis Lase varvast. Keegi ei hoia teid kinni.

 

Proovige ainult warnida.

 

//Edit. Lamp. Juhtkond tõesti segaseks läinud. Warni sain. Selle eest et oma arvamust avaldasin. Herny kui sa seda loed siis Tee Trollil ja Arvamuse avaldamisel Vahet.

Muudetud liikme !#Quanatly#!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga miks mitte kaotada juba Terve Runescapega Seonduv ära ? Milli müümised , pini müümised, jne. Ehk teete juba Foorumile Delete kah ? Teil on tõesti hea panna kõik kinni kuna te enam ei mängi ruuni . Aga need kes seda veel teevad ? Vahvel.net PEAKS jääna sellisena NAGU ta algsel plaanil välja tuli . Pettused ei väheneks vaid just hoopis suureneks. Pole foorumit kus müüa. Siis hakkame ma ei tea kus pärapõrgus müüma. Hakkame isikutele pm saatma ehk keegi huvitub .

 

Antud hetkel loen siit välja, et juhtkond koosneb oma kasu püüdjatest. " Mina teie pealt raha ei saa siis tõmba nahhuj " . Selline on just teie motiiv härra juhtkond. Kui sulle ei meeldi praegune süsteem siis Lase varvast. Keegi ei hoia teid kinni.

 

Proovige ainult warnida.

 

//Edit. Lamp. Juhtkond tõesti segaseks läinud. Warni sain. Selle eest et oma arvamust avaldasin. Herny kui sa seda loed siis Tee Trollil ja Arvamuse avaldamisel Vahet.

 

Nii kahjuks ongi juhtkonnaga, ise te nõustusite vabatahtlikult seda tööd tegema ning nüüd võiksite ikka tööd edaspidi tasuta jääma tegema või siis ära minema kui te ei nõustu sellega, et teie mingit kasu ei saa sellest.

 

Kui juba ülelaskmisele jutt siis läks võiks juba siis tõesti kõik millide ja pinide müümise ning orjamise ära keelata, sest seal saab ka üle, paneks siis juba äkki terve vahvli turu kinni, et ei saa muid asju ka müüa, sest sealt võib ka üle saada.

 

Minu arvamus jääb selleks, et võiks jätta nii nagu ta on, sest ostjad teavad neid riske, mis kaasnevad ostmisega teiselt inimeselt.

 

Peale selle ma ei saa tegelikult üldse aru miks te tahate seda müümist maha võtta, ega teie ju mingit kahju ei saa sellest, pigem nagu kasu, sest see äri toob ju inimesi juurde foorumisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.