Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

EUW hakkas juba igav mängida, kõik tehtud maxitud ja kõik champid käes, seega tegin täna NA kasutaja hakkan seda maxima

 

See pole ruun kus sa maxd stri või muud sellist xD


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ainult 1 küsimus... Kas lee nerf ei tee siis mitte midagi, või mitte midagi olulist..

 

Kuna foorumisse postitasid, et ei tee midagi.. kuid ''sõbra'' käest küsisid, et ei tee midagi olulist..

 

Sellel siiski vahe sees...

(no offence)

 

Range nerfitakse, enam sa väga e spelliga farmida ei saa.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
We are scaling back Diana's and Rengar's nerfs for this patch v midagi taolist oli.

Wao kui rengar uuesti buffitakse WOWW :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väikene problem seoses loliga, nimelt kui hakkas sisse logima ütleb alguses ''servers is currently busy'' kui uuesti proovin sisse logida peale seda ütleb ''Login failed for and unknown reason'' ja nii igakord neid ütleb isegi siis kui suvalise nickname ja pw panen... Oskab keegi abivalmis inimene aidata? Mida tuleks teha !

Muudetud liikme muNa`'i poolt

Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väikene problem seoses loliga, nimelt kui hakkas sisse logima ütleb alguses ''servers is currently busy'' kui uuesti proovin sisse logida peale seda ütleb ''Login failed for and unknown reason'' ja nii igakord neid ütleb isegi siis kui suvalise nickname ja pw panen... Oskab keegi abivalmis inimene aidata? Mida tuleks teha !

 

lihtsalt spammi seda, küll ta ühel hetkel läheb. Endalgi nii olnud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaksin teada ruunide kohta, mis nende eesmärk, kuna ostma peab, kui palju?

Champion Katarina

Level 7

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.