Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kuna sellejaoks, et sinusugused võidaks peab ka keegi kaotama. :P mul ka hetkel vist 2 kaotust rohekm vms. ei teagi täpselt

 

Aga miks on nii, et mul on see esimene acc pmst millega pelama hakkasin ja mul on 100 W rohkem kui lose. Oleks mul see mingine 100s acc, aga ma hakkasin ka täiesti nullis, kuidas ma siis enda Win loss ratio plussi sain?


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga miks on nii, et mul on see esimene acc pmst millega pelama hakkasin ja mul on 100 W rohkem kui lose. Oleks mul see mingine 100s acc, aga ma hakkasin ka täiesti nullis, kuidas ma siis enda Win loss ratio plussi sain?

 

premade? pole eriline saavutus 100ga plussis olla.

beat frogurt mis tal oli mingi 600ga ees v

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
premade? pole eriline saavutus 100ga plussis olla.

beat frogurt mis tal oli mingi 600ga ees v

 

Olen väitnud, et see saavutus on? Ma lihtsalt räägin, et ma alustasin mängimist ja isegi imestan, et ei läinud nii miinustesse.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga miks on nii, et mul on see esimene acc pmst millega pelama hakkasin ja mul on 100 W rohkem kui lose. Oleks mul see mingine 100s acc, aga ma hakkasin ka täiesti nullis, kuidas ma siis enda Win loss ratio plussi sain?

 

Mul ka esimene acc... Aga siiski. ostad uue champi tahad proovida.. algus veits sant.... Ning ma suht ostan neid koguaeg :)

Ei ole nii, et õpin kedagi mängima siis hakkan omama temaga normalites... teen mingi 20 võitu ära ja olen lahe... Pigem nii, et näen, et champ mulle meeldib/ei meeldi sisi lähen ostan uue. :)

mul hetkel -4 ja ei leia, et see nii hull oleks. :)

 

Jax.PNG

Fuck yea. Sellised võiksid mängud olla.

Peale Diana pentad (2 vs 5) suht mängu keskpaigas tiim juba tahtis surrenderida kõik voted 3/2 ali ja mina ei andnud alla. :)

Oli väärt ka seda :)

Muudetud liikme Artur.'i poolt

b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes oskab öelda, mis nende raamidega on?

Osadel on kuldsed, osadel hõbedad jne. Räägin sellest summon kohast.

Kui muidugi keegi aru saab mida ma üritan küsida. :P

Eelmine season oli neil siis gold/platium jne elo:)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.