Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nii naljakas on lugeda kuidas te nonstop virisete selle kallal, et keegi viriseb ning siis virisete omakorda selle kallal, et virisetakse virisejate virisemise kallal. I dont even kno, Inception!? :D

 

 

 

Siis kui LCS hakkab. Januaaris kusagil ilmselt, kindlat kuupäeva ei tohiks veel paigas olla.

seda kuupäeva riot ei ütle ka, sest eelmine aasta hakkas season paar päeva enne LCSI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teen väikest promo oma lehele siis, kus siis üritan oma bronze-gold jõuda enne uue seasoni algust. Hetkel olen roninud B2-B1. Lehele postitan siis oma pilte peladest. Mõtlen veel kas teha päevikut ka või ei. Kui see goal peaks tehtud saama, siis hakkan oma lehele uuel aastal postitama, kuidas mul main kasutajaga rankid lähevad ja teen ka sellega kindlasti pelasi. "Mis küll teemase ei puutu, aga vahepeal postitan ka mõned CS:GO pildid, atm unranked (4win vaja)"

10547793_738093449604252_5221738597011918176_o.png

Kui kedagi huvitab, siis võite vaadata ringi: https://www.facebook.com/polenimelol?fref=ts


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol :D :D PoleNime on gold.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D nice, mis elo oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saavutasin just oma smurfil 1300 elo, b1 on muidu. Sain viimases mängus 18LP, see natuke kahju, kuna eelmine mäng oli just 25 ja praegu mul win streak ka, aga noh las olla siis :D Nädala lõpuks üritan silverise teha.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.