Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

kristjanid ja kõik muud nolarid koguaeg jagavad siin infot aga nüüd ei oska keegi vastata mulle millal tuleb uus map?

 

esiteks, siin pole just palju kristjaneid, teiseks-ma pole nolar(loen lihtsalt redditist, midagi huvitavat, mis silma jääb, postitan ka siia). Uus map peaks tulema siis kui hakkab Season 5, ehk uuel aastal. Hetkel kõik asjad PBEs. See uus map võib tulla ka vabalt varem, pead ei anna.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah palud ilusti midi aga ss sulle öeldakse, et ma lähen ise kuna ma mainin midi juba season 2st ja räägiti veel pikalt.

Ja ss kutt feedis nii, et saimegi kotti tema pärast.

 

kõik ei saagi perfektsed olla lmao, sa oled ise täpselt samamoodi feedinud nvn


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ledditis oli season 4 3k urgoti mänguga vend, kes on silver v, kuidas see võimalik saab olla, et

1)sul nii fkn palju aega on legendide liiga mängimiseks, pead ikka tõsine NEET olema

2)sa ikka nii sitt oled

 

aga mis see sinu asi on? las mängib champi mis talle meeldib. Urgot pole just champ millega easy carrida oleks.

 

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Russias uus rift juba!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga mis see sinu asi on? las mängib champi mis talle meeldib. Urgot pole just champ millega easy carrida oleks.

 

 

polegi minu asi, aga see ei tähenda, et selle üle arutleda ei tohi. minu meelest on kurb lihtsalt, kui mingi basement neckbeard oled ja päevad läbi loli nolad, sest nussid ainult enda elu sellega. krdi sõna otseses mõttes 1/4 aastast arvuti taga istuda ja mingit mõttetut mängu taguda ei ole normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ehm from 30 fps to 50-80, väga hea update :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mdea, kas ma ainukene kellelele tundub, et uus map oleks nagu 5-aastase poolt Paintis valmis joonistatud? Jube kole minu arust, vb ka harjumise asi.

 

iga asja kallal ilmselt vinguks ja nutaks, eks.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mdea, kas ma ainukene kellelele tundub, et uus map oleks nagu 5-aastase poolt Paintis valmis joonistatud? Jube kole minu arust, vb ka harjumise asi.

Vingud viitsid küll aga äkki teed paremini siis? Minu arust on see uus map küll ülikõva!


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mdea, kas ma ainukene kellelele tundub, et uus map oleks nagu 5-aastase poolt Paintis valmis joonistatud? Jube kole minu arust, vb ka harjumise asi.

 

lol pigem eelmine nägi välja nagu 5-aastase joonistus. pole mõtet niisama ka sõnu loopida. uus on palju puhtam ja selgem. näeb veits modernsem välja ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.