Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
lol, vaesed inimesed kes ostsid omale diamond jms ranked teame.. gj riot, et ära muutis need rewardid

 

Allikat?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Allikat?

 

  • The loading screen border trim you earn will display when playing in the ranked game type you earned it in. For other queues: In 5s normal or bot games the highest of your ranked 5s or solo / duo queue will be displayed. In 3s normal and bot games, borders earned from your ranked 3s will be displayed. For ARAM , custom, and dominion games, the highest of any ranked queue will be displayed. So, for example, if you earn Diamond in solo queue and Silver in Twisted Treeline, you will display a Diamond loading border in solo queue and unranked games, but you will display a Silver border in ranked Twisted Treeline.
    Regardless of game mode the border trim will only be displayed to your allies, as we still want to be very careful about influencing perceptions around the fairness of the matchup before the game begins.
     
    http://beta.na.leagueoflegends.com/en/check-out-season-3-rewards-faq
     
    Sealt see "Who will see..."
     


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
  • The loading screen border trim you earn will display when playing in the ranked game type you earned it in. For other queues: In 5s normal or bot games the highest of your ranked 5s or solo / duo queue will be displayed. In 3s normal and bot games, borders earned from your ranked 3s will be displayed. For ARAM , custom, and dominion games, the highest of any ranked queue will be displayed. So, for example, if you earn Diamond in solo queue and Silver in Twisted Treeline, you will display a Diamond loading border in solo queue and unranked games, but you will display a Silver border in ranked Twisted Treeline.
    Regardless of game mode the border trim will only be displayed to your allies, as we still want to be very careful about influencing perceptions around the fairness of the matchup before the game begins.
     
    http://beta.na.leagueoflegends.com/en/check-out-season-3-rewards-faq
     
    Sealt see "Who will see..."
     

 

Väga meeldiv, loodan et see tieris langemine on neil ikka plaanis ka sisse viia. Saab neist V divisioni vendadest vabaks.

 

Keegi teab, milla 1 on 1 ja 2 on 2 tulevad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Peaks ka sioni proovima:p mõnus hakkija lategames:d

 

alguses on ka päris mõnna enda E skilli pärast :)

 

wow said vahepeal 2 võitu 1 mänguga? :D (niisama norin ignoge)

Sain tegelt aru, et 6 mängu 7st

 

Hahaha panin veidi pange jah :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
krt nh...

 

ütlesin alguses kohe, et Jungler, esimene vend pickis ning võttis WW ja smite'i.

Ma olin kolmas pick, võtsin sioni ja smite, siis kõik hakkasid flamema, et wtf sion noob, ww jungler.

 

mõtlesin, et ei hakka ajusid jamama ning dodgesin...

Nüüd pean 30 minti ootama, ffs.

 

Võin ausalt õelda ,et vihkan sinusuguseid vendi, kes arvavad, et callorder > pickorder, ei see ei ole nii. Paljud sinu sarnased on minu mänge ära rikkunud :(

 

ei ütle, et ma sind vms vihkan, aga lihtsalt, nii loll tegu ju ?


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võin ausalt õelda ,et vihkan sinusuguseid vendi, kes arvavad, et callorder > pickorder, ei see ei ole nii. Paljud sinu sarnased on minu mänge ära rikkunud :(

 

ei ütle, et ma sind vms vihkan, aga lihtsalt, nii loll tegu ju ?

Öelda*

Ning olen kõige sellega nõus, ausaltöeldes ei tasu üldse rankedit pelada kui tajud ainult ühte rolli, alati peaks midagi varuks olema. Pole küll mingi ütleja oma Silver kolmega kuid selline asi ajas mind tõesti närvi rankedit pelades kus tiimikaaslased virisesid, et neil pole teatud rollide jaoks ruune/champe või kukkusid üldse mängus trollima kui oma tahtmist ei saanud.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mhmh, suht tore ju, absull iga mäng oled viimane pick ja siis jäetakse sulle support role. Okei, paar korda eks. Aga kui sa krdi 30 mängu järjest pead supportima siis huiat ma viitsin. Pigem tõesti dodgen ja ootan paremat picki.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
s3.png

 

Üritan õige kasutajaga ka saada ja siis kulda ka XD

mdea, siin kõik ok aga millegipärast kui lähen enda õige kasutajaga mängima siis kaotus kaotuse järel :(

 

Kuidas sa nii normaalselt pelada saad sellega, sel accoundil pole normaalseid runepagesi, v ostsid juba :) ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Öelda*

Ning olen kõige sellega nõus, ausaltöeldes ei tasu üldse rankedit pelada kui tajud ainult ühte rolli, alati peaks midagi varuks olema. Pole küll mingi ütleja oma Silver kolmega kuid selline asi ajas mind tõesti närvi rankedit pelades kus tiimikaaslased virisesid, et neil pole teatud rollide jaoks ruune/champe või kukkusid üldse mängus trollima kui oma tahtmist ei saanud.

 

Vabandan vea pärast :)

Sellepärast ma arvangi, et ranki võiks alles siis saada kui sul on iga rolli jaoks paar champi, seega pole vabandusi või midagi sellist. Või peaks üldse midagi muud välja mõtlema ( lihtsalt sellistele vendadele ban/warn anda )


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Võin ausalt õelda ,et vihkan sinusuguseid vendi, kes arvavad, et callorder > pickorder, ei see ei ole nii. Paljud sinu sarnased on minu mänge ära rikkunud :(

 

ei ütle, et ma sind vms vihkan, aga lihtsalt, nii loll tegu ju ?

 

Ma ütlen kohe alguses ära, et ma olen jungler, kui keegi valib jungle ning vaatan lolkingist järgi, et sitt jungler, siis pole lihtsalt mõtet mängidagi sellise vennaga, dodgen sellised kohe.

Samas kui keegi võtab korraliku jungleri ning oskab ka veel, siis ma võin olla top/mid/bot, mis iganes vaja tiimil.

 

Öelda*

Ning olen kõige sellega nõus, ausaltöeldes ei tasu üldse rankedit pelada kui tajud ainult ühte rolli, alati peaks midagi varuks olema. Pole küll mingi ütleja oma Silver kolmega kuid selline asi ajas mind tõesti närvi rankedit pelades kus tiimikaaslased virisesid, et neil pole teatud rollide jaoks ruune/champe või kukkusid üldse mängus trollima kui oma tahtmist ei saanud.

 

Asi lihtsalt selles, et ma oskan nö paremini kui harju keskmine inimene jungelida ning kasutan seda oskust ära, et võita.

Sellepärast ka mängin junglit nii palju :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega siis midagi, lähen teen ka paar pela nende level 16 noobidega, saab natuke närve kulutada.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, see ei käi nimoodi ikkagi.

Oskan kolm asja sulle selle vastu õelda.

1) See statistika kuskilt lolkingist,quickfindist või mai tea kust mujalt ei näita PEAAGU MITTE KUI MIDAGI. Olen näinud mängijad kellel on ahriga 15W-0L ja siis mängivad nagu wood V, või siis olen bronzes näinud inimesi, kellel on nii hull MMR, aga mängivad korralikult. See ei ole koguaeg nimoodi muidugi, on erandeid ja muud asju, aga sa ei saa vaadata statistikat ja õelda, et mängijal on halb statistika, seega ta on halb mängija.

 

2) See, et sina oled parem jungler, kui teised, ei anna sulle MITTE MINGISUGUST õigust trollida ja pickida double jungle. Arvan, et oled streame vaadanud ja näed ka kuidas TheOddone ei võta junglet isegi siis, kui temast kõrgem pick võtab temalt jungle eest ära, vahet pole kes sa oled, pickorded on ülim.

 

3) Statistika vaatamine on enamasti kahjulik, sest see muudab sinu mängus tehtavaid otsuseid. Kuidas ? Näiteks vaatad, et enemy midil on väga hea skoor selle championiga mida ta mängib ja hakkad kartma teda, seega ka safelt mängima, mis võib viia kaotuseni või surmadeni, kuigi sinu tiimile ja sinu champidele sobiks palju paremini aggressive mänguviis. Või siis sa vaatad, et enemy midil on väga halb statistika ja oled enesekindel ja arvad, et suudad kõike teha, mis viib lõppudelõpuks sinu overextendimisele ja caughti saamisele. See pole kõikidel inimestel, aga võib olla näiteks sinul!

 

TL;DR Statistika pole tähtsaim, pick order on ülim(vahet pole kes sa oled), statistika võib mõjuda ka negatiivselt.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

1. Mina arvestan sellejärgi, et kui ma vaatan, et inimesel on viimase 7 päeval junglis väike võidu %, siis pole mõtet temaga, kas mängida või lasta tal jungelida.

2. Ma pole siiani ühtegi mängu sisenenud, kus mina olen teine jungler, alati dodgin sellised mängud, kui hakatakse ajusid jamama.

3. Kõik oleneb kui hästi oskad analüüsida vastast ning olukordasid ära kasutada ja piisavalt agressiivne ka olla.

 

Aga õnneks mingi 75% mängudest lastakse mul jungelida, 10% dodgen ja 15% lasen teistel jungelida.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ära sa maini..

 

DIana_12-2-3_Loss.png

 

Eriti närvi ajavad sellised, kes kirjutavad GG 3v5 mängu puhul


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.