Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Athenel normaalne värk. Sube ~11500 ning selle pealt tiksub ~50,000USD+ kuus annetusteks, pluss sai USAga diili, et nad 8 kordistavad streamilt tuleva summa. Athene ja Reese pmst annetavad ~500,000USD per month.

 

kust kuradi kohast sul need numbrid veel tulevad? Selgelt liialdad siin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Liialdan? Mine vaata streami, täna oli tal ka live vestlus "Save the Children" ühendusega.

 

USA 8kordistab ta streamist saadud summa ning seal on tal hetkel mingi 11300 subi. Iga subi pealt läheb 4 USD annetusteks, .99 läheb twitchile. ~370,000USD tuleb twitchist + muud allikad. Mingi 450,000 USD vms ütlesid tuleb kuus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei asjast matsu ei jaga, siis pole ka mõtet suud avada. Teeme nii?

 

sellisel juhul ei saa ma aru ,mida sa siin teemas üldse teed, pane oma suu kinni ,isehakanud

 

See athene on mõttetu vend kes peaks 3 korda juba banned olema -

 

Mul reaalselt pohhui, et ta streamib annetamiseks ainult, see vend on debiillik

Muudetud liikme Next'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sellisel juhul ei saa ma aru ,mida sa siin teemas üldse teed, pane oma suu kinni ,isehakanud

 

See athene on mõttetu vend kes peaks 3 korda juba banned olema

 

dav, lükka talle haamer peale. Mõttetu vend? sul ilmselgelt puudub arusaam millega ta tegeleb ning mida tähendab sõna "charity". Google translate aitab, aga on ka teisi kohti, kus saab sõnu tõlkida. koma käib sõna järgi, mitte enne uut sõna. Sellised elementaarsed asjad peaksid selged olema.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paluks tõestust, et ta annetab 450k USA dollarit kuus, ning tõestust ,et ta kõik raha läheb annetustele.

Mina olen oma tõestuse toonud, miks ta on mõttetu vend minu silmis ning miks ta ei tohiks isegi league'i mängida.

 

Sina, kristjan194, võiksid oma koleda suu siin teemas juba kinni panna, sitt ees su ibast mis siin 24/7 on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paluks tõestust, et ta annetab 450k USA dollarit kuus, ning tõestust ,et ta kõik raha läheb annetustele.

Mina olen oma tõestuse toonud, miks ta on mõttetu vend minu silmis ning miks ta ei tohiks isegi league'i mängida.

 

Sina, kristjan194, võiksid oma koleda suu siin teemas juba kinni panna, sitt ees su ibast mis siin 24/7 on.

Täna õhtul oli Live stream tal organisatsiooni "Save the children" juhatuse ja muu isikkoosseisuga, lol.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ovzL7libvi8

 

Teisi videosid ei viitsi hetkel otsida, kuna need organisatsiooni channelil, mis Save the Children ühendus tegi tänutäheks Athenele ja Reesele + kommuunile. Arvatavasti tuleb ka rebroadcast sellest ühenduse streamist.

 

Aga no ikkagi suht haige streamiga selline papp kokku ajada heategevuseks :D

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna õhtul oli Live stream tal organisatsiooni "Save the children" juhatuse ja muu isikkoosseisuga, lol.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ovzL7libvi8

 

Teisi videosid ei viitsi hetkel otsida, kuna need organisatsiooni channelil, mis Save the Children ühendus tegi tänutäheks Athenele ja Reesele + kommuunile. Arvatavasti tuleb ka rebroadcast sellest ühenduse streamist.

 

Aga no ikkagi suht haige streamiga selline papp kokku ajada heategevuseks :D

 

dw, ta on lihtsalt kade:=) lol

 

Paluks tõestust, et ta annetab 450k USA dollarit kuus, ning tõestust ,et ta kõik raha läheb annetustele.

Mina olen oma tõestuse toonud, miks ta on mõttetu vend minu silmis ning miks ta ei tohiks isegi league'i mängida.

 

Sina, kristjan194, võiksid oma koleda suu siin teemas juba kinni panna, sitt ees su ibast mis siin 24/7 on.

 

mul on ilus suu

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dw, ta on lihtsalt kade:=) lol

 

 

 

mul on ilus suu

 

Kuule aitab sellest pasast juba mida sa siia foorumi kirjutad, kõigil parem olla kui sa oma idiootsused siit eemale hoiad. Sa hakkad inimesega selle pärast hüppama, et tal on oma arvamus? Tõesti? Ja kui midagi õelda ei oska, siis hakkad mingises vabaaja foorumis õigekirjaga ka veel seletama. Kahju sinust ausalt, tõesti kahju.

 

tl;dr su koht pole siin foorumis


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Athenel on dream life, reisib mööda maailma, mängib loli nii palju kui tahab, teeb mis tahab, ega see raha mida ta saab, osa jätab endale ka kindlasti, aga suurema osa ikka annetab ma arvan, kindlalt ei saa öelda et ta selle ära annab, aga loodan küll. Athene on korralik vend, teab mis teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paluks tõestust, et ta annetab 450k USA dollarit kuus, ning tõestust ,et ta kõik raha läheb annetustele.

Mina olen oma tõestuse toonud, miks ta on mõttetu vend minu silmis ning miks ta ei tohiks isegi league'i mängida.

 

Sina, kristjan194, võiksid oma koleda suu siin teemas juba kinni panna, sitt ees su ibast mis siin 24/7 on.

Sa vihkad inimest, kes teeb maailmale head ehk aitab lapsi? SERIOUSLY? :O

 

Topelt, ta mängib pokkerit ka suht julmalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule aitab sellest pasast juba mida sa siia foorumi kirjutad, kõigil parem olla kui sa oma idiootsused siit eemale hoiad. Sa hakkad inimesega selle pärast hüppama, et tal on oma arvamus? Tõesti? Ja kui midagi õelda ei oska, siis hakkad mingises vabaaja foorumis õigekirjaga ka veel seletama. Kahju sinust ausalt, tõesti kahju.

 

tl;dr su koht pole siin foorumis

 

arvad, et mulle läheb mingi suvalise tondi arvamus minust korda?

 

liigne kadedus pole hea asi.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Athenel on dream life, reisib mööda maailma, mängib loli nii palju kui tahab, teeb mis tahab, ega see raha mida ta saab, osa jätab endale ka kindlasti, aga suurema osa ikka annetab ma arvan, kindlalt ei saa öelda et ta selle ära annab, aga loodan küll. Athene on korralik vend, teab mis teeb.

Ta ei saa sealt endale midagi võtta kuna Twitch saadab rahad otse sellele organisatsioonile. Elamiseks raha saab ta mujalt. Youtubest saab juba korralikult + eile Reese rääkis nö miniversiooni Athenega kohtumisest ja mida nad ennist enda kodumaal tegid, olid poliitaktivistid. Pluss Athene peaks pokkeriga ka kenasti ära elama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arvad, et mulle läheb mingi suvalise tondi arvamus minust korda?

 

liigne kadedus pole hea asi.

 

Miks ma peaksin sinusugust inimest kadestama? sa oled häbiplekk nii siinses foorumis kui ka Eesti riigis!

 

Athenele tõesti respect ja ta saab oma raha youtubest, igatahes jutu järgi.

Muudetud liikme p0lt'i poolt

If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te peaks nägema missugune närvihaige see vend on, ei tea miks üldse inimesed ta streami vaatavad.

See on ta nö "stream alias". Kuna see loob tähelepanu ning ammu peaks juba teada olema, et "Haters are who make me famous". Töötab iga asjaga, kuna nemad reklaamivad sind kõige rohkem igale poole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Stream alias on tal siis "Mängin ainult ryze oma 4 man premadega soloqs, kui keegi pickib midi minueest - ragen ning käsen premade sõpradel dodgeda, kui nad ei dodge siis muten streamis mikri ja lõugan nende peale skypes, siis saan redditis sitaks hate ja ütlen : "Haters are who make me famous". -

 

Ütlen viimast korda, et täiesti mõttetu vend minu silmis, ei saa inimestest aru kes ta streami vaatavad ,kuna see vend reaalselt ei oska mängidagi, või miks talle üldse annetatakse.

 

//aitab kah sellest teemast vast

Muudetud liikme Next'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Stream alias on tal siis "Mängin ainult ryze oma 4 man premadega soloqs, kui keegi pickib midi minueest - ragen ning käsen premade sõpradel dodgeda, kui nad ei dodge siis muten streamis mikri ja lõugan nende peale skypes, siis saan redditis sitaks hate ja ütlen : "Haters are who make me famous". -

 

Ütlen viimast korda, et täiesti mõttetu vend minu silmis, ei saa inimestest aru kes ta streami vaatavad ,kuna see vend reaalselt ei oska mängidagi, või miks talle üldse annetatakse.

 

//aitab kah sellest teemast vast

...sa vist ei saa ikka veel asjast aru. Talle annetatakse, sest tema annetab selle neile, kellel seda raha reaalselt vaja on...ning USA suurendab seda summat veel omakorda.

 

Miks ma peaksin sinusugust inimest kadestama? sa oled häbiplekk nii siinses foorumis kui ka Eesti riigis!

 

Athenele tõesti respect ja ta saab oma raha youtubest, igatahes jutu järgi.

 

ajud puuduvad vms? kes ütles, et sa mind kadestad. Hangi mõistus enne kui suu lahti teed. Hoia oma suu kinni, näed targem välja.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.