Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kutid tekkis küsimus, et mul siin scammiti user ära ja pmt saatsin Riotile kirja, sain kirja vastu kus pidin mingid lüngad täitma jne.. Nüüd siin pmt üle 31h oodanud still no answer kuigi esimesele kirjale vastati suht kiireste, et kas siis vastus tulebki kauem ? Vms! Tänud ette.

Muudetud liikme muNa`'i poolt

Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2ES8t.png

 

bg, jax throwis terve mäng solo ja sittagi ei teinud. muidu hea mäng xD

 

Kutid tekkis küsimus, et mul siin scammiti user ära ja pmt saatsin Riotile kirja, sain kirja vastu kus pidin mingid lüngad täitma jne.. Nüüd siin pmt üle 31h oodanud still no answer kuigi esimesele kirjale vastati suht kiireste, et kas siis vastus tulebki kauem ? Vms! Tänud ette.

 

anna neile aega. Kui sa saadad neile uue kirja, et vastake eelmisele läheb sul kauem aega. Saada võimalikult palju proofi, eelmised passwordid, skinnid mis sul on vms.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oskab keegi soovitada Xin Zhaole buildi, mis koosneks nii life stealist (W passive jääb väheseks), pool tankist ja ad-st. Vaatasin eelmine mäng, et tuim ad töötab isegi, kuid sellest jääks väheseks.

 

By the way, Irelia on korralik ost? :D Jääb ära, ostsin ruune veidikene. :D

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi mängima?Ma eastis lv 24 võite lisada Finablow444.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ok, maandusin lõpuks Bronze III

Oleks võinud lebolt olla I või II.. õigemini olen suht vähe mängind ka seda mängu (1 kuu)

Viimased 3 mängu oli ikka täitsa putsis, iga kord peab mingi idioot tiimis olema

1 näide

http://www.upload.ee/image/3254413/Untitled.png


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ok, maandusin lõpuks Bronze III

Oleks võinud lebolt olla I või II.. õigemini olen suht vähe mängind ka seda mängu (1 kuu)

Viimased 3 mängu oli ikka täitsa putsis, iga kord peab mingi idioot tiimis olema

1 näide

http://www.upload.ee/image/3254413/Untitled.png

aga kui sa nii hea oled, peaksid nad ju ära carrima. Mul endalgi selliseid tiimis...

 

2EYAE.jpg

kasutu shen ja draven. viimane kord kui lasen kellelgi lahkelt adci võtta


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
=D olen nagu kuidagi maininud et olen hea? Ütlesin, et 1 kuu mänginud ja ei ole nii osav mängija.. ja tõesti

päris hea on carryda kui ashe 3 hittib mind, kutil 18-3 20-25 minutiga.. sai nii feed

 

miks siis üldse ranki ronida?

 

//pole küll minu asi, kuid see tuleb lõppkokkuvõteks sulle endale kasuks, kui sul nati rohekm skilli juba.

 

85 punkti pealt 13le nicee

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain siis 15 Ranked win järjest, 99 lp, nüüd 4 lose järjest kukkusin ~66 lp peale ja nüüd 1 võit seega hetkel 84 lp, loodan täna homme siiski plat saada, sain siin 5 mänguga 15 lp ennist. Gold I siiani.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[ATTACH=CONFIG]2949[/ATTACH]

Peale paari nädalast pausi alustasin eile jälle pela, üks normaalsem võit ka vahelduseks, sama lugu win,lose,win,win,lose,lose... Lõpp oli kena rengar quittis ja ikkagi saime võidu, surrender vist panid lõpus.

 

midagi pole näha..


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav et teil need LP-d nii aeglasesti tulevad, ma sain kolme järjestikuse võiduga kohe 100 kokku..

 

khazix.PNG

 

junglesin veits kha zixiga, op nagu alati :D

Muudetud liikme HardStyleFTW'i poolt

We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kristjan seepärast kirjutasingi juurde, ei saand liht eile pilti suuremaks teha..

 

skoore tahaks ikka näha.

 

http://www.puush.me

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EI mega COOL sellise mängu eest 20 punkti kaotada. Fiora dc ja siis hakkas feedima.

 

2FvJd.jpg

ww ja lee premade, feedisin ns.

 

2Fwjl.jpg

 

midagi paremat. 23 points

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.