Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

ALustan LoL'iga arvatavasti ja panin tõmbama, küsimus mis serveris oleks hea mängida :)? EUNE or EUW


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ALustan LoL'iga arvatavasti ja panin tõmbama, küsimus mis serveris oleks hea mängida :)? EUNE or EUW

 

Ise mängin Euw ja EuNe, ma ei tea kas asi on eastis või plat 5-s aga mängu ei saa nimodi minna, et kellegi mutemata jätad, euws ei ole sellist flame tähele pannud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

okei,eks siis euw :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pekel uus tiim olemas, ajab oma brändi nüüd. Mängijaid ning seda, kas peke ise ka tiimis mängib ei tea hetkel keegi. Hakkab ilmselt kõva pappi kokku ajama nagu oce, kuigi oce võiks aru saada, et g2 oleks potensiaalne võimalus lcsile saada kui ta ise stepdowniks

 

Täna lubati avaldada Origeni bot lane, tõenäoliselt niels ja mithy. Eile Richard Lewis rääkis, et nii palju kui tema on kuulnud siis soaz võib ka fnaticust lahkuda ja minna xpeke teami. Ocelotega pole mõtet kedagi võrrelda, see on omaette idioot. Ta ei teeni elusees seda raha mis ta väitnud on (700k-1mil aastas või mida iganes) mingite sallide müügist. Origeni facebooki lehel on 5 päevaga pmst sama palju like kui G2 lehel ~8 kuuga. Ocelote on praegusel hetkel nobody, fänne on tal võibolla ainult hispaanias, kõik ülejäänud kes temast midagi teavad on haterid.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain tööle :) alustan .D

Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Untitled.png

@3raudne

 

Esimene mäng kuskil ~35min tagasi, 2x mängind :) Level 3 hetkel, mida soovitate alguses :) asun EUNE's


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

farm ehk minionside killimine ja kui jobab siis vastase tapmine v? :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hm, mul peaks westis mingi smurf olema, võin õpetada kui sisse saan sinna. O wait, sa eune v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai tehtud esimene pela päris vastastega :)

kui näete siis link: http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1050695363/216086467?tab=overview

 

Vahepeal juhtisime siis läks käest ära järsku..

andke juhiseid kas kasutasin õiged itemeid vms

@3raudne -lisage


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sai tehtud esimene pela päris vastastega :)

kui näete siis link: http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1050695363/216086467?tab=overview

 

Vahepeal juhtisime siis läks käest ära järsku..

andke juhiseid kas kasutasin õiged itemeid vms

@3raudne -lisage

 

Miks eune tegid siis? pidid euw ju aga varusele trinity froce jama minu teada. Ja mis sa nende 2 teise trinity force osaga teha plaanisid? 2x buildida sama itemit?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks eune tegid siis? pidid euw ju aga varusele trinity froce jama minu teada. Ja mis sa nende 2 teise trinity force osaga teha plaanisid? 2x buildida sama itemit?

 

EUNE valisin ikka lõpuks :) ma ei tea,miks nii tegin.. pean järgmine kord hoolikalt vaatama mida ostan -.-

 

1.küsimus kuidas ja mida Runes teen?

Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EUNE valisin ikka lõpuks :) ma ei tea,miks nii tegin.. pean järgmine kord hoolikalt vaatama mida ostan -.-

 

1.küsimus kuidas ja mida Runes teen?

 

lisasin su päris mitu korda :D võta vastu :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Wtf eune serveris toimub??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olin mängus ja skypes 2 sõbraga, mäng freezis tervel teamil, tagasi enam ei saanud ning match historis ei näita, et oleksime mänginud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Läheb uuesti harjutamiseks, täna sai tehtud üks pela varusega.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.