Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Rumalukene. :D Müüsid ühe parima carry maha. :D Ostsin endale Varuse just. Rankedis kõik korrad korralikult farmed olnud ja kille saanud, aga super tiimid, mis mind 0-4 seisu viinud. Jõudsin isegi quadra killi teha juba. Aga loomulikult, see season juba neljas kord, kui penta nina alt rotti lastakse. Ma jätan alati killi teamatele, kui ta quadra saab ja viimane kill penta tuleks. Miks mitte, seda rõõmu anda? :D

 

 

//E: Singed jungle, gl mulle. Pidin minema, muidu tiimil poleks junglerit olnud. Ma olin first pick ka veel. Trollid nahka.

 

//E: Haledalt pähe ofc, enne oli räme win streak, nüüd 5 defeat streak. Love this teams :D

 

 

//E: Nice ranked games, nice... Lükkasid mulle teami haigeid värdjaid mitu mängu järjest. Viimase mängu dodgesin, sellised vennad oli tiimis "i adc" ja pani lock in adc last pickina kuigi adc oli olemas. Vaatasin match historyt, ranked seis oli 0-1 ja mfiga 2-7 skoor. + Veel oli tiimis kutt, kes oli first time ranked. Tubli riot, tubli. Elo 1327 pealt 1227 peale nagu nihuti. :D

 

igapäevane ju:D aga jahm, need vennad, kes pole ranki teinud ning mängivad esimest korda on lootusetud...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
igapäevane ju:D aga jahm, need vennad, kes pole ranki teinud ning mängivad esimest korda on lootusetud...

Milles rioti süüdi on, et sul halvad tiimid on?Kui champ selectis näed, et mingid idioodid või lihtsalt halvad pickid võid ju quitida.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ainult zedi ja brandi tahaks proovida. Teiseid olemas või ei paku huvi. keda sa mängid muidu? endal ka kohe 6300 käes, peab pead hakkama murdma:D

 

E: 666 wins gl me

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Milles rioti süüdi on, et sul halvad tiimid on?Kui champ selectis näed, et mingid idioodid või lihtsalt halvad pickid võid ju quitida.

 

Vahest on lihtsalt mõnus teisi süüdistada, et oma kaotusi põhjendada. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm.. soovitage head championi mida 6300IP eest osta. :P

+

Mida arvate selle nädala free championitest? :)

 

Lee sin.

 

Netsky - No seda küll. Aga olgem ausad, ega Riot selliste poola retardide pärast süüdi pole ;)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lee sin.

 

Netsky - No seda küll. Aga olgem ausad, ega Riot selliste poola retardide pärast süüdi pole ;)

 

Yep, Poola IQ on reaalselt vist miinustes. Ainult poolakad tulevad kõige haigemata idiootsuste peale. Aga mida pohhuistlik suhtumine nende suhtes, seda parem tulemus.

 

//E: Kas niimoodi ongi normaalne ranki mängida, et ühel päeval 12 win järjest, järgmine päev 9 defeati järjest? :D:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yep, Poola IQ on reaalselt vist miinustes. Ainult poolakad tulevad kõige haigemata idiootsuste peale. Aga mida pohhuistlik suhtumine nende suhtes, seda parem tulemus.

 

//E: Kas niimoodi ongi normaalne ranki mängida, et ühel päeval 12 win järjest, järgmine päev 9 defeati järjest? :D:D

ja, nii see üldjuhul käibki:D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1790 nüüdseks xD, climbing up the ladder lika a bauwsssss xD

 

Wow, tõsiselt nice. Ronid veel Eesti elo top 1. :D

 

//E: Lol, tsekkisin Eesti elo topi, vist ikka ei roni top 1'te. :D:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ostsin Wukongi, vaatan mis selle ahviga teha annab. Mõtlesin junglit proovida.

 

Btw võid lisada RazorCrit. Pelan tolle chariga atm. 4-1 ranked seis. Tegin just morgana supporti. 1/7/10 skoor nagu supportile kohane. Carry sai tänu mulle mitu killi early games. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra, peaks ka support junglereid mängima õppima, 81% winrate maokai... sick

 

Mhh kui need uuendused tulevad muutub see üpris raskeks...

 

Anoo ma lange like a bawss ELO-s


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mhh kui need uuendused tulevad muutub see üpris raskeks...

 

Anoo ma lange like a bawss ELO-s

 

asi muutub nendele jungleritele raskemaks, kellel on aoe dam(amumu, shyvana jne). Pmst ühe campi teeb mitte aeo damag'iga champ kiiremini nüüd. Arvan, et mõnes mõttes oli see hea uuendus, aga peab proovima. teeb update atm.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see utility junglereid kohe nõrgaks tee, lihtsalt jungleri style on nüüd rohkem passive kuna sa ei cleari campe 5 sekundiga ning peale first route peaksid backima, et oleksid okei condition to gank.

 

ma ei mõelnudki, et see nad nõrgemaks teeb, lihtsalt nende clear time on nüüd enam-vähem sama kiire kui tavalistel...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.