Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

WE iluus, see on ulmeni kui imeliselt nad pööravad teamfighte ja 1v1 ümber oma kasuks. :) Peaks ka tiimi sebima endale, pole ammu pelanud korralikult 5on5 üldse vist :O


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

5676 IP atm, ei tea kas osta runesi või taloni. :/


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

värdjad aasia tiimid..


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

8 ranked wini järjest. Kõige suurem elo hetkel mis mul olnud on ja see on 1290. Selle olen ka teinud 1000-1290 peale mingi nädalaga, enne seda istusin mitu kuud 1100 ringis, ei saanud edasi lihtsalt. Aga siis ma närvitsesin nagu segane, ainult ragesin ja mölisesin. Nüüd kus ma absoluutselt LoLi peale närvi ei lähe, sujuvad mängud ilusti. Vaatame kaugele ma oma rahulikusega jõuan. Trollid tiimi tulevad või feed party pihta hakkab, siis ma ei hakka üldse end vaevamagi. Mängin natukene, kui seis väga lootusetu, siis panen mängu alla.

 

 

//E: Pmst 11 ranked wini järjest. 12 mängust 11 wini, 9's mäng oli defeat kuna olime algusest kohe 4 vs 5. Saime juba peaagu hakkama, aga late games ei omasid nad ülekaaluga ära lihtsalt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
8 ranked wini järjest. Kõige suurem elo hetkel mis mul olnud on ja see on 1290. Selle olen ka teinud 1000-1290 peale mingi nädalaga, enne seda istusin mitu kuud 1100 ringis, ei saanud edasi lihtsalt. Aga siis ma närvitsesin nagu segane, ainult ragesin ja mölisesin. Nüüd kus ma absoluutselt LoLi peale närvi ei lähe, sujuvad mängud ilusti. Vaatame kaugele ma oma rahulikusega jõuan. Trollid tiimi tulevad või feed party pihta hakkab, siis ma ei hakka üldse end vaevamagi. Mängin natukene, kui seis väga lootusetu, siis panen mängu alla.

 

 

//E: Pmst 11 ranked wini järjest. 12 mängust 11 wini, 9's mäng oli defeat kuna olime algusest kohe 4 vs 5. Saime juba peaagu hakkama, aga late games ei omasid nad ülekaaluga ära lihtsalt.

 

good for u, ise alustasin ka 9-2, nüüdseks on seis mingi 14-10 vms... hakkasin ka ragema ja värki, ei suju enam üldse :/ enne jõuluvaheaega ilmselt uuesti ei pela


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Samal ajal kui teised streamivad teevad aasia tiimid pracci, aga väga palju vilja see pole kandnud:D

 

Aga "teised streamerid" teenivad kenat pappi. Kuigi jamh, aasias vaadatakse sellele Pro mängimisele teistmoodi kui kuskil mujal maailmas. Imo NA tiimidel on võimalust, aga enamus tiimid saavad paar võitu turnadel ja siis tõusevad ära ja hakkavad streamima.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No muidugi mitte koguaeg, aga twitch on oma maksmistega 2x parem ja kui saad partnerluse siis saad hea raha kui kena vaatajaskond olemas. Mai tea kas see on tõsi, aga eestlane kes streamib(dream), saab oma ~200-300 vaatajaga oma 40$


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovisin Lee Sini.

 

[video=youtube;G-V2EqUmEHI]

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Okei, nii palju siis Caitlynist. :D

Refund'isin Caitlyni, kogusin veidike IP ja ostsin omale Lee Sin'i. :D

 

Rumalukene. :D Müüsid ühe parima carry maha. :D Ostsin endale Varuse just. Rankedis kõik korrad korralikult farmed olnud ja kille saanud, aga super tiimid, mis mind 0-4 seisu viinud. Jõudsin isegi quadra killi teha juba. Aga loomulikult, see season juba neljas kord, kui penta nina alt rotti lastakse. Ma jätan alati killi teamatele, kui ta quadra saab ja viimane kill penta tuleks. Miks mitte, seda rõõmu anda? :D

 

 

//E: Singed jungle, gl mulle. Pidin minema, muidu tiimil poleks junglerit olnud. Ma olin first pick ka veel. Trollid nahka.

 

//E: Haledalt pähe ofc, enne oli räme win streak, nüüd 5 defeat streak. Love this teams :D

 

 

//E: Nice ranked games, nice... Lükkasid mulle teami haigeid värdjaid mitu mängu järjest. Viimase mängu dodgesin, sellised vennad oli tiimis "i adc" ja pani lock in adc last pickina kuigi adc oli olemas. Vaatasin match historyt, ranked seis oli 0-1 ja mfiga 2-7 skoor. + Veel oli tiimis kutt, kes oli first time ranked. Tubli riot, tubli. Elo 1327 pealt 1227 peale nagu nihuti. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.