Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Sa nüüd parem kamh :( Vabandust, et rääkisin 0.9k Andrusekene.

 

Never was 0.9k Kristjanikenenenenenenenenenenenen :D:D:D:D:


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuulge mis süsteem selle eloga oli? Kuidas seda liideti või lahutati?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuulge mis süsteem selle eloga oli? Kuidas seda liideti või lahutati?

 

 

Elo saamine oleneb su mängude arvust,su enemy elost,su teammate elost. Ma arvan. Mida vähem mänge teinud oled seda rohkem elo saad, Mida suurem elo su enemyl on seda rohkem elo saad. Ja vastupidi.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Elo saamine oleneb su mängude arvust,su enemy elost,su teammate elost. Ma arvan. Mida vähem mänge teinud oled seda rohkem elo saad, Mida suurem elo su enemyl on seda rohkem elo saad. Ja vastupidi.

 

Ei ma mõtlen, et kui sul oli näiteks season 2'l elo 1400 vms, siis mis süsteemiga see season 3mele edasi kanti?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ma mõtlen, et kui sul oli näiteks season 2'l elo 1400 vms, siis mis süsteemiga see season 3mele edasi kanti?

See läheks sul 1200 peale ma arvan, nad ei avaldanud seda süsteemi vist, aga räägiti, et 1600 läheb1400 juurde ja midagi sellist.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ma mõtlen, et kui sul oli näiteks season 2'l elo 1400 vms, siis mis süsteemiga see season 3mele edasi kanti?

 

Sind pandi kokku samade vendadega queues, kellel oli samaväärne elo S2hes ning kui sa isegi suutsid endale alguses päris sita skoori teha (Ütleme 3-2) siis saad endale 1.4k elo kanti elo S3mes.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See läheks sul 1200 peale ma arvan, nad ei avaldanud seda süsteemi vist, aga räägiti, et 1600 läheb1400 juurde ja midagi sellist.

 

Weird, mul oli tegelt ühel kasutajal elo 950 vms. Ja 15 - 10 seisus nüüd elo 1200. Sõbral on Mingi 40 - 42 ja elo 1300+.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

L0L, jälle quadra ja jälle KS'iti penta eest ära. :D Igapäev quadra teinud pmst. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selline pela oli siis: Morgana failis midiga, feedis Teemot, ei pullinud Shyvanale. Shyvana sai AP runed, no ganks ning jäi mängu lõpus 5 leveliga maha, Vlad pidevalt sai surma topis ning sup oli Master YI, kes enamasti ei ostnudki warde. ELO HELL does exist people!!!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline pela oli siis: Morgana failis midiga, feedis Teemot, ei pullinud Shyvanale. Shyvana sai AP runed, no ganks ning jäi mängu lõpus 5 leveliga maha, Vlad pidevalt sai surma topis ning sup oli Master YI, kes enamasti ei ostnudki warde. ELO HELL does exist people!!!

 

See on päris loogiline ,et low elos on halvemad mängijad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selline pela oli siis: Morgana failis midiga, feedis Teemot, ei pullinud Shyvanale. Shyvana sai AP runed, no ganks ning jäi mängu lõpus 5 leveliga maha, Vlad pidevalt sai surma topis ning sup oli Master YI, kes enamasti ei ostnudki warde. ELO HELL does exist people!!!

 

Nagu keegi mainis, siis kui sa väärid kõrgemat elo, tuled sa sealt välja. Me kõik oleme selliseid tiime saanud. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.