Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Elo hell doesn't exist, right? Well, IT DOES!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kurat küll, räägite siin, et elo hell on neile, kes ennast üles ei suuda carryda? Lihtsalt lahkutakse sellepärast, et nad surevad junglis.. Tee kasvõi midagigi, aga ära lahku ja ütle, et "bb guys, bad day"..

 

So.. Me and my mate JRISETH were doing a duo queue play and it was going well, then Lee Sin, a player named "BuhoiKote" said.. "Bad day" "bb guys" Beacuse he got executed in jungle.. So.. The game was going on and on and we had a thought.. MAYBE we could do this.. So my mate JRISETH, i can say.. Carried the game. But the carrying was not enough, unfortunately.. You can't still win a 4v5 fight.. Can you do something with this fella who left? Im going to add some pictures in the attachments section so you can check out.

 

In addition to that, my mate did like 5 triplekills in that game.. If we had Lee Sin playing, we could have won this.. Do something.. :)

 

Cheers,

KREITALZ


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Elo hell doesn't exist, right? Well, IT DOES!

 

It does if u are an noob.

 

Caitlyniga just ranked quadra kill, penta lasti jälle rotti. :D 18/6-9 skoor vms.

 

in4b grammarnazis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No palun, professionaal Netsky, palun tee siis ära pmst 3v5 nii, et top ja jungle DC :)) Ootaks videot samuti sinu profesionaalsete skillide kohta.

It does if u are an noob.

 

Caitlyniga just ranked quadra kill, penta lasti jälle rotti. :D 18/6-9 skoor vms.

 

in4b grammarnazis.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

JRISETH - Inimesed ei quiti, kui neil läheb hästi. Mis tähendab läheb hästi? Hästi tähendab seda, et tema tiimil on rohkem raha, tema tiimikaaslased reageerivad koheselt mingis momendis kui keegi hkkab chaicima teda junglis ja võetakse vastane maha. Sul peab olema luck 0, kui sa saad koguaeg tiimi mingi venna kes peab tänu emale vms ära minema. Teine variant on, et nad quitivad, kui team küll juhib, aga ei tee teamworki ja siis kõik arvavad, et nad on mingid trollid ja quitivad, et teised kaotaksid elo ja nimetavad seda elohelliks. Inimesed kellel lihtsalt pole skilli on võimalik mängu ajal väga palju aidata. Kahtlen, et sa saad enda teami 4 täis noobi. Tavaliselt satuvad need noobid, olema ADC, annad talle mingeid nippe vms ja üritad koguaeg line aidata, olles ise mid või jungel. Top-ina hoiad oma line pushitud ja proovid 5 kesi dragoni ära saada ja aidata botil tower ära lükata...

 

Kirjutasin kiiresti, nii et vigu võib olla palju palju :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JRISETH - Inimesed ei quiti, kui neil läheb hästi. Mis tähendab läheb hästi? Hästi tähendab seda, et tema tiimil on rohkem raha, tema tiimikaaslased reageerivad koheselt mingis momendis kui keegi hkkab chaicima teda junglis ja võetakse vastane maha. Sul peab olema luck 0, kui sa saad koguaeg tiimi mingi venna kes peab tänu emale vms ära minema. Teine variant on, et nad quitivad, kui team küll juhib, aga ei tee teamworki ja siis kõik arvavad, et nad on mingid trollid ja quitivad, et teised kaotaksid elo ja nimetavad seda elohelliks. Inimesed kellel lihtsalt pole skilli on võimalik mängu ajal väga palju aidata. Kahtlen, et sa saad enda teami 4 täis noobi. Tavaliselt satuvad need noobid, olema ADC, annad talle mingeid nippe vms ja üritad koguaeg line aidata, olles ise mid või jungel. Top-ina hoiad oma line pushitud ja proovid 5 kesi dragoni ära saada ja aidata botil tower ära lükata...

 

Kirjutasin kiiresti, nii et vigu võib olla palju palju :D

 

 

See on arusaadav, aga kui inimene lahkub täielikult oma vea pärast? Läheb redi võtma, saab korraliku pulli ja teda aidatakse isegi damagega ja siis ta saab execute, kuna unustab smite kasutada.. Siis ütleb "bad day", "bb guys".. Me ei jõudnud isegi mitte midagi öelda..


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
JRISETH - Inimesed ei quiti, kui neil läheb hästi. Mis tähendab läheb hästi? Hästi tähendab seda, et tema tiimil on rohkem raha, tema tiimikaaslased reageerivad koheselt mingis momendis kui keegi hkkab chaicima teda junglis ja võetakse vastane maha. Sul peab olema luck 0, kui sa saad koguaeg tiimi mingi venna kes peab tänu emale vms ära minema. Teine variant on, et nad quitivad, kui team küll juhib, aga ei tee teamworki ja siis kõik arvavad, et nad on mingid trollid ja quitivad, et teised kaotaksid elo ja nimetavad seda elohelliks. Inimesed kellel lihtsalt pole skilli on võimalik mängu ajal väga palju aidata. Kahtlen, et sa saad enda teami 4 täis noobi. Tavaliselt satuvad need noobid, olema ADC, annad talle mingeid nippe vms ja üritad koguaeg line aidata, olles ise mid või jungel. Top-ina hoiad oma line pushitud ja proovid 5 kesi dragoni ära saada ja aidata botil tower ära lükata...

 

Kirjutasin kiiresti, nii et vigu võib olla palju palju :D

No mis sa siis arvad, et ma ütlesin talle FUCK YOU MOTHERFUCKING COCKSUCKER või? Vend täiesti tuimalt suri jungleis, kuigi talle pulliti ja ütles "Bad day", "bb" ja DC automaatselt.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kahju, et osad inimesed ei saa aru kui vajalik roll support tegelt on.

 

Hea suppordiga võib mängu ära carryda isegi :) . Ma carrysin panthiga ära kõik fightid, 2/2/20 oli skoor, kindlustasin kõik killid ära teamile, muidu väga supporti ei viitsi mängida, sest kui solot teha ja mingit noobi peab supportima siis on gg ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mis sa siis arvad, et ma ütlesin talle FUCK YOU MOTHERFUCKING COCKSUCKER või? Vend täiesti tuimalt suri jungleis, kuigi talle pulliti ja ütles "Bad day", "bb" ja DC automaatselt.

 

1 mäng 100st kohe elohell? Ma ei hakka sinuga elohell teemal vaidlemagi, sa ei saa nii kui nii aru.

 

Blitz support üks parim carry soloq supportidest imo.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1 mäng 100st kohe elohell? Ma ei hakka sinuga elohell teemal vaidlemagi, sa ei saa nii kui nii aru.

 

Blitz support üks parim carry soloq supportidest imo.

 

1 mäng sajast.. right.., pigem iga teine mäng..


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No palun, professionaal Netsky, palun tee siis ära pmst 3v5 nii, et top ja jungle DC :)) Ootaks videot samuti sinu profesionaalsete skillide kohta.

 

Hmm Sul iga mäng 2 venda dc? Kardan, et viga võib siis sinus äkki olla? Hirmutad inimesi eemale. :)


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hmm Sul iga mäng 2 venda dc? Kardan, et viga võib siis sinus äkki olla? Hirmutad inimesi eemale. :)

 

Kõigil vist jah kuidagi bad day.. Kui ma praegu järgi vaatasin, siis iga 4 mäng on mul keegi olnud, kes DCb varakult mängus ja tagasi ei tule või tuleb tagasi ning feedib vastased ära.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nomh, kui iga neljas mäng siis peaks sul olema 75 % win ratio ju, aga kuna sa pole piisavalt hea, et ära carryda siis sa oma elost ei tõusegi.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nomh, kui iga neljas mäng siis peaks sul olema 75 % win ratio ju, aga kuna sa pole piisavalt hea, et ära carryda siis sa oma elost ei tõusegi.

 

Sure, egas koguaeg ei võida ka ju 1.5k elo kristjanike. Vähemalt mul win ratio suurem kui sul :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.