Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

AD Nidalee räigelt useless tegin mängu, mdea teamfigtis suht kasutu.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AD Nidalee räigelt useless tegin mängu, mdea teamfigtis suht kasutu.

 

Nidaga teamfightimimne suht raske tõesti, aga peab hästi positsioneerima. Rämedalt hästi. Ning nida põhi eesmärk on splitpush!


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fuck off, täiesti võimatu on unlockiga mängida, pilt hüppab ühest mapi ostast teise. Fuck off riot, et zoomhacki ära patchis, nerdid noh.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks sa kasutad selliseid väljendeid, mida sa kasutada ei oska? Ma ei ulu, ega kavatsegi seda teha.

--------------------------------

Mmm.. ma mängin tavaliselt offtanke, solotop, jungle. Support on ka hea, aga enamus häid supporte olemas, neid pole rohkem vaja.

Lee Sin olemas ja arvan ka, et väga hea. Mulle millegipärast meeldib Rengar, seega mõtlesin tema peale.


stalker.png

CREDITS STRIKER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa kasutad selliseid väljendeid, mida sa kasutada ei oska? Ma ei ulu, ega kavatsegi seda teha.

--------------------------------

Mmm.. ma mängin tavaliselt offtanke, solotop, jungle. Support on ka hea, aga enamus häid supporte olemas, neid pole rohkem vaja.

Lee Sin olemas ja arvan ka, et väga hea. Mulle millegipärast meeldib Rengar, seega mõtlesin tema peale.

 

Rengar on suht nerfi saanud, aga siiski sobib. Junglisse ta ei sobi, aga väga kõva solo top. Dunkmaster2k12


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
F*ck off, Kristjan xD Koguaeg, kui sinuga duon saame mingi retardi tiimi xD soloq suudan vähemalt ära carrida junglerina, kuid duos ei tee ma sittagi suppordina.

Mis me räägime. Tegin soloq 6/1 skoori, siis veits ei mänginud ja mingi päev namm(Theflzk) tuli, et teeme duo, teeme duo. TERVIST 1300 ELO :) Masendavad teamid tulid ja vennal jooksis alguses 1 mängus nett ka kokku, kuigi see mängu ei mõjutanud eriti.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fuck yeah, sain zoomhacki korda! :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Fuck yeah, sain zoomhacki korda! :D

Zoomhack töötab? :O

Ma olen küll arusaanud, et seda enam ei ole, ei tööta.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.