Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ilmselgelt olen ma parim LoLi mängja vahvlis. :) Mingi 12 defeati järjest, so hardcore. Aga noo, kui ise pole tükk aega mänginud, siis väga kergelt saan ganki, eriti veel kuna idioodid ütlevad SS aga ei pingi. No andke andeks, aga ma ei vaata kunagi chati kui ma fightin, pole nii hübriid vend, et selle jaoks aega jätkuks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaata mapi siis?

 

Pole harjunud, zoomhackiga ei pidanud mapi vaatama, nägi ilma selleta ära kui keegi ganki tuli. Enam zoomhacki ei ole. Ja suht pohh, nagu nii LoLi teen väga väga harva.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga noo, kui ise pole tükk aega mänginud, siis väga kergelt saan ganki, eriti veel kuna idioodid ütlevad SS aga ei pingi. No andke andeks, aga ma ei vaata kunagi chati kui ma fightin, pole nii hübriid vend, et selle jaoks aega jätkuks.

 

Täpselt sama lugu.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oot nüüd, mis ta tahad öelda et kui sheni ei banita siis peab 100% võtma sheni?

 

ei lihtsalt, tal see võimalus võtta. Shen kordades parem, ning nasus ei ole just parim solo top.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nasus on väga hea solo top muide.

Kui nasus saab oma Q korralikult farmitud, siis ta on ikka väga tugev.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nasus on väga hea solo top muide.

Kui nasus saab oma Q korralikult farmitud, siis ta on ikka väga tugev.

 

ei julge eriti usaldada neid lol:D

 

tegime siis arturiga duo, võitsime:)

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselgelt olen ma parim LoLi mängja vahvlis. :) Mingi 12 defeati järjest, so hardcore. Aga noo, kui ise pole tükk aega mänginud, siis väga kergelt saan ganki, eriti veel kuna idioodid ütlevad SS aga ei pingi. No andke andeks, aga ma ei vaata kunagi chati kui ma fightin, pole nii hübriid vend, et selle jaoks aega jätkuks.

 

Soloqs peabki ise kõike jälgima. Ei sa loota, et keegi pingiks jakui keegi 2 kotda pingib siis teine vend hakkab ragema.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räige loto on see solo q praegu lihtsalt. 1-6 pealt comebacki teinud ja hetkel seis 13-9. Kahju sellest veits, et esimesed mängud just peesse läksid. Just oli enemy teamis mingi bronze darius ka ja läks 1/9, enamus mängudest ikka kohe aru saada kas on gold player või silver, erandeid leidub ka siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

eesti vs leedu(vist) ESL Baltics live -> http://www.own3d.tv/ESLBaltics/live/410364


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
14/10... :) Suht sitt.. Kuid parem kui season 2 lõpp. :)

58/81 jäi seal skoor. :)

(kuigi algus ilus oli 10/2 ära sõbraga lanis olles)

 

mnjaa, jumal tänatud, et ma panin räige faili maha:D oleks ilmselt üks kaotus juures meil:D tegin siis kogemata rankedi asemel draft picki...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.