Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

mdea, ma mõtlesine t hakkan ka rankedi tegema tna aga koju jõudes hakkasin hoopis dotat pelama ja lõpuk tegin tiimiga 1 rankti mille võitsime :) mingi 13-5 vlad mid kata vastu :D

 

Oskan kõike. Botlane on kõige nõrgem. Ja ega kui mul blitziga 0-1 ja ad carry 2-6 siis pole midagi teha ;)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai eile ka siis kaks mängu tehtud 2-0. Essa mäng oli ikka nibin nabin,aga blitz-i grab ja siiis 4v5 teamfight ja baron. GG :D

 

Selle season-i algust võtab vaiksemalt, ega solo-sse ei hakak parem minema veel.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

gg jälle 2 idu rankedis, mitte kunagi ei saa mitte midagi vist.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus suurele ringile kel elioni internet, kas net ikka jamab õhtuti? st: ping kõrge jne.

 

Leagueplanet-is räägiti, et pead tegema paar korda reconnecti siis läheb ping korda, elioni netist käib jutt.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rääkides elioni netist, siis mul endal pidevalt > 400 ping mängu alguses, pean ruuterile restardi tegema ning mingiks ajaks läheb korda.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.