Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Haha EPIC mäng oli, vastaste fiora sai quadra alguses me saime 3 killi ja nii see mäng kulges vaikselt omasime botti, rammus gankidega failis ja goo 20 min win :P Algul olid peale pentad väga ülbed cahtis. ja mu ainuke kill tuli stealides leblancki penta xD

 

rankedis võivad ka ikka epic teamid tulla :D

291fjbk.jpg

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ranked on võimatu, see tuleks maha lasta üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ranked on võimatu, see tuleks maha lasta üldse.

 

algus ei tohi perse minna, kui algus perse läheb sis ei saagi low elost ära

ma westis ise 500-600 elo peal, ei saa lihtsalt välja, carrin küll igamäng pohhuilt ära aga team nii sitt ja brainless. ma suudaks vabalt 1000-1200 peal mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
algus ei tohi perse minna, kui algus perse läheb sis ei saagi low elost ära

ma westis ise 500-600 elo peal, ei saa lihtsalt välja, carrin küll igamäng pohhuilt ära aga team nii sitt ja brainless. ma suudaks vabalt 1000-1200 peal mängida.

 

Ise olin ka s1 800elo, kuid s1 lõpuks sain 1400 ja s2 on mu elo 1600-1700. Kui sa ikka teistest peajagu üle oled, siis pole see low elost välja climbimine midagi nii raske.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fakt on see, et see ELO mis sul on, on suure tõenäosusega ka su "true ELO". Ei ole koguaeg mõtet süüd tiimikaaslaste peale ajada ja võiks enda vigu ka väheke näha. Ise istun 1600 peal hetkel ja päris kõvasti takistab ELO tõstmist hetkel mu internet, mis on väga sitt(150-200 ping).

Ei ütleks, et ma mingi 2k player olen aga kuskil 1800 peale saaks ikka ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei no true story, ma asusin 1150 peale ja siis langesin lihtsalt 950'nele..

Näide kerge: Eile mängisin lux midi vs veigar. Score oli 15/3/12 ja lose, need tiimikaaslased kes seal mängivad on nii noobid, et vahel tekib tunne, mis mõttega ma seda üldse mängin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fakt on see, et see ELO mis sul on, on suure tõenäosusega ka su "true ELO". Ei ole koguaeg mõtet süüd tiimikaaslaste peale ajada ja võiks enda vigu ka väheke näha. Ise istun 1600 peal hetkel ja päris kõvasti takistab ELO tõstmist hetkel mu internet, mis on väga sitt(150-200 ping).

Ei ütleks, et ma mingi 2k player olen aga kuskil 1800 peale saaks ikka ära.

 

Jah, ma nõustun. Aga ikkagi, ma suudaks vabalt iga mängu ära carruda, ja fakt on selles, et ma võin teada nendest tüüpidest rohkem, ja kui ma ütlen et ei ole mõtet invadeda tiimi, kellel on nii strong team early-game ja dmg jumala perses alguses ja nad ikkagi lähevad ja saavad surma, siis nad ei viitis lihtsalt enam mängida ja lõppkokkuvõtes süüdistavad mind ikkagi kuidagi.


images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitav on lugeda teksti , millest ma aru ei saa :D

Nüüd ma tean mis tunne on inimestel , kellele ma ruunist midagi räägin ja nad mõhkugi aru ei saa :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 kaotust järjest

8 FAKING KAOTUST

6 ranked..

türa see ei ole reaalne enam, ma teen vigu jah ma tean seda, aga 5 MÄNGUS, oli minu lane täiesti domineeritud, või kui ma junglisin tuli pmst ALATI gankiga kill ja siis oli üks - kaks inimest bot lanes kes ei osand kas lasthittida, trollisid või olid värdjad, ma ei tea enam..


images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mingi bug splat asja pärast 1 nädal ban

 

Miks sa kurdad? Sul on kindlasti ju eelnevaid rikkumisi ka, sest alguses on hoiatus, siis 1 päev ban. Siis 3 päeva ning alles siis 1 nädal. Isegi kui oli bug splat siis täiesti õigustatult, kuna pärast bug splati saad mängu tagasi minna kohe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa kurdad? Sul on kindlasti ju eelnevaid rikkumisi ka, sest alguses on hoiatus, siis 1 päev ban. Siis 3 päeva ning alles siis 1 nädal. Isegi kui oli bug splat siis täiesti õigustatult, kuna pärast bug splati saad mängu tagasi minna kohe.

bug splati pärast ongi, ja peale bug splati ei saa muidu tagasi minna, hakkan connectima ja poole connectimise pealt uuesti, googlest pole abi ka leidnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
bug splati pärast ongi, ja peale bug splati ei saa muidu tagasi minna, hakkan connectima ja poole connectimise pealt uuesti, googlest pole abi ka leidnud

 

Ei tea, mul on dominionis vahel harva see bug splat. Panen LoLi uuesti käima ja läheb ilusti mängu.

See muidu ikkagi ei õigusta su eelnevaid rikkumisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegid avastuse ? :D


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.