Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1051811310/216086467?tab=overview

 

Sain proovitud go gathiga vms :) ja buildi abi kasutasin ehk on näe edusamme :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin ka selle banneri siis, suht kena on :)http://gyazo.com/ded82cb770aa3e99de294408e3f31bd3 gold 3 tuli ära :D history ka http://gyazo.com/592dd4dd7661cb21580dba1165f225fa

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://eune.op.gg/summoner/userName=3raudne

viimanemäng millegi pärast läks itemite asjadega sassi,tegelt tahtsin ostan kõrgemat asja aga millegi pärast suutsin ikka samaasja lõpus 3x osta. -.-

 

Tänane 1pela :)

Untitled.png

Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna teinud 2x bot pela :) eile sai proovitud normalit ja pähe saime :D *surrender :D

http://eune.op.gg/summoner/userName=3raudne

 

@3raudne


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

35 m2ngu ranked keeldu ja 75 chati oma... Ebareaalne mis nende piidrite reportide tõttu saan koguaeg, see kolmas kord kui 75 chati oma saan :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maitea ma pole veel kunagi midagi saanud, järelikult olen ma viisakas mängija ja noh ega ma väga ei rage ka, ainuke kiiks see, et ma ei muted kunagi kedagi ära, sest ma tahan alati näha mida nad kirjutavad ja vahepeal on vaja kirjutada ise ka, kuna see teamplay ikka :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
35 m2ngu ranked keeldu ja 75 chati oma... Ebareaalne mis nende piidrite reportide tõttu saan koguaeg, see kolmas kord kui 75 chati oma saan :D

 

Äkki võtad ükskord õppust ja leiad oma mõistuse ning taipad et rage ja flame ei vii kuhugi.

 

On other topics: keegi seda poro kingi on pelanud juba?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma kh 2 korda järjest 35 ranked ja 75 chat restrictionit saanud. just siis kui climbima hakkasin ja paremini hakkas minema, sain restricted tra. nahui seda ranked restrictionit vaja on? ega ma selle pärast flamemist ei lõpeta, vaid lasen draft normalites post game chatis veel hullemini edasi. ma oma tiimi ei flame'i, nii et ühtegi mängu pole ära rikkunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis see flamemine teile annab lol?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D kui keegi mind flameb lükkan tuimalt mute peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma kh 2 korda järjest 35 ranked ja 75 chat restrictionit saanud. just siis kui climbima hakkasin ja paremini hakkas minema, sain restricted tra. nahui seda ranked restrictionit vaja on? ega ma selle pärast flamemist ei lõpeta, vaid lasen draft normalites post game chatis veel hullemini edasi. ma oma tiimi ei flame'i, nii et ühtegi mängu pole ära rikkunud.

 

Päris üllatav ja närvi ajav on sinusuguse kantpea suhtumine. Täpselt sinusuguste pärast seda restrictionit ongi vaja. Kas sa tõesti ei vii kokku neid kaht asja, et kui sa mängid munni, siis saad oma karistuse ka?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris üllatav ja närvi ajav on sinusuguse kantpea suhtumine. Täpselt sinusuguste pärast seda restrictionit ongi vaja. Kas sa tõesti ei vii kokku neid kaht asja, et kui sa mängid munni, siis saad oma karistuse ka?

 

oled sa väga verest löödud arvutimängu peale?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris üllatav ja närvi ajav on sinusuguse kantpea suhtumine. Täpselt sinusuguste pärast seda restrictionit ongi vaja. Kas sa tõesti ei vii kokku neid kaht asja, et kui sa mängid munni, siis saad oma karistuse ka?

 

lmao. ega ma ühtegi mängu selle flamemisega ei riku, seega ei näe ma ranked restrictionil mingit mõtet, chat restrictionist oleks mul täiesti savi ja olen nõus, et see võtab flamemist maha, sest mängu ajal ei saa all chati kasutada. kui mingi internet bullying su tundeid riivab, siis on mute nupp olemas :^)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lmao. ega ma ühtegi mängu selle flamemisega ei riku, seega ei näe ma ranked restrictionil mingit mõtet, chat restrictionist oleks mul täiesti savi ja olen nõus, et see võtab flamemist maha, sest mängu ajal ei saa all chati kasutada. kui mingi internet bullying su tundeid riivab, siis on mute nupp olemas :^)

 

Kui sul on käitumishäired ja ei suuda rahulikult olla, siis pole vaja viriseda, et karistada saad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mäng peakski olema tegelikult koht, kus ennast välja elada. igatahes eelistaksin seda varianti, kui minna linna peale kalashnikovist kõmmutama.

 

:fp:...


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.