Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Saavutasin just oma smurfil 1300 elo, b1 on muidu. Sain viimases mängus 18LP, see natuke kahju, kuna eelmine mäng oli just 25 ja praegu mul win streak ka, aga noh las olla siis :D Nädala lõpuks üritan silverise teha.

 

sul uus acc jälle ve? sitaks kõva on mingi 23 kasutajat silverisse teha ju lmao

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/2cdf3103fe894e7ac2767926e93bf461 lol, level 29 trynda rankis? :D Lebo 14/4 võit tuli. Erkz addi DTG Qwesty, teeks mõne normali vahest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/f448608cd0ed2ddcd3292de6bff489f1 elu parim cärry :D :D Me olime mingi 20 killiga maas vahepeal... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No nad olid 11,5k goldiga ees niiet pls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Otsin bronze 5 - 2 accounti kus lihtsalt pelada, climbin natuke, gold 5 main (gold 4 promodes), seasoni keskel olin gold 2. Yay http://gyazo.com/80fcdc8922203dd79e30e476f28cd673

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yay, sain gold 3 promod täna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi oskab mulle jinx late game buildi soovitada, siis kui raha üle juba kogune. Alguses oli dorans blade, IE, statik, Last Whisper, mercurial, berksid. = Siis uuendasin dorans blade bloodthirsteri vastu, dmg oli mõnus, siis vaatasin et late game ei keskendu nii farmile ja müüsis stati maha ja ostsin phantomo, kuna crit ja speed suurem. Pärast tegin suht lolli vea vist, kuna müüsin bloodthirster uuesti maha ja ostsin stati tagasi, kuigi ma mingis youtube videos kunagi nägin seda. Sattusin suht segadusse mida juba osta, aga noh see oli katsetamise pela ka, kuna tiim ei suutnud tf kokku saada ja paar venda ikka solos ja suri seega jh, aga keegi saaks sellist max buildi soovitada, mida osta sinna siis jne?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
peke pidi vist uue tiimi tegema vms?

Cyanide puhkusel

 

Pekel uus tiim olemas, ajab oma brändi nüüd. Mängijaid ning seda, kas peke ise ka tiimis mängib ei tea hetkel keegi. Hakkab ilmselt kõva pappi kokku ajama nagu oce, kuigi oce võiks aru saada, et g2 oleks potensiaalne võimalus lcsile saada kui ta ise stepdowniks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gold 3 promod 1-1 so far.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.