Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kaua SKT skinnid veel myygis on keegi teab?

Muudetud liikme DZK'i poolt

Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teine Ranked done. http://prntscr.com/3ilpwp

 

Vastaste Lucian oli Gold V, igastahes 8 pela veel.

 

See, et ta Gold V oli ei tähenda sittagi tegelt. Prolly ta laskis ennast promodel boostida ning sai Gold divisioni, kus ta nähtavasti hakkama ei saa. Ja ma ei tea, kuidas praegu on, aga eelmine season veel oli see värk ka, et Gold V-st alla poole kukkuda ei saa. Ja nüüd see Lucian ongi nii kaugele jõudnud oma Gold V-ga, et ta seal nii palju mänge kaotanud, et ta MMR on Bronze tasemel juba.

 

Aga edu promodega sulle :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et ta Gold V oli ei tähenda sittagi tegelt. Prolly ta laskis ennast promodel boostida ning sai Gold divisioni, kus ta nähtavasti hakkama ei saa. Ja ma ei tea, kuidas praegu on, aga eelmine season veel oli see värk ka, et Gold V-st alla poole kukkuda ei saa. Ja nüüd see Lucian ongi nii kaugele jõudnud oma Gold V-ga, et ta seal nii palju mänge kaotanud, et ta MMR on Bronze tasemel juba.

 

Aga edu promodega sulle :)

nope, kukub ikka alla division 5'st


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://tinypic.com/r/fp73p3/8

 

yup, olen mänginud septembrist

 

gj.

 

endal oli just päris hea comeback. mängu alguses oli endal ülipask fps, mõtlesin et teeks resa clientile ja lihtsalt ei läinud käima, lahkusin mängust enamvähem 4 minuti peal ja tagasi sain 9 minuti peal. lanes olin lvl 3na level 8te vastu ja team oli ka päris hullus kaotuses 4 vs 16 killides, aga hea teamwork ja halb focus vastaste poolt tõi võidu koju.

 

comeback.png

 

endaarust braum on päris korralik bodyguard support, praegu ka paarsada ipd puudu sellest 7800st, aga pole veel kindlalt otsustanud kas soetan ta endale kohe või mitte.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Runepaged ma arvan, neid champe jõuad tulevikus veelgi osta.. Ise sain kasutajaga 20, hakkasin ennem ruune ostmaja tegin 2 page täis, vahepeal ei ostnud yhtegi champi. Pelgalt minu arvamus. Et soovitaks ennem runepaged osta. Neid läheb vaja.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kas ta 2 nädalapärast mitte 6300 peale ei lähe?

7800IP maksab praeguse seisuga juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Braum maksab 7800 praegu, siis kahe või rohkem nädala pärast maksab see Braun 6300. Sama oli ka Vel'Koziga, alghind oli 7800 ja paari nädala pärast oli see juba 6300.

Muudetud liikme Crusher123'i poolt

BvDzSn5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kiddin'?

 

See iga champiga nii btw :)

 

Ikr, i was just sayng. Äkki mõni siin ei teadnud, et nii toimub see värk aga okei.

 

Keegi omale Braumi ostnud ka juba?

 

e// Fizz tehti odavamaks ma vaatan. Peaks ära ostma.

Muudetud liikme Crusher123'i poolt

BvDzSn5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Braum maksab 7800 praegu, siis kahe või rohkem nädala pärast maksab see Braun 6300. Sama oli ka Vel'Koziga, alghind oli 7800 ja paari nädala pärast oli see juba 6300.

 

No mulle jäigi segaseks selle Karl Eriku sõnastus, et maksab 7800IP JUBA, nagu see hind tõuseks vms, ei saanud aru mida ta üritas selgitada mulle. Ma sellest rääkisingi, et kas osta kohe või hiljem, kui odavam.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mulle jäigi segaseks selle Karl Eriku sõnastus, et maksab 7800IP JUBA, nagu see hind tõuseks vms, ei saanud aru mida ta üritas selgitada mulle. Ma sellest rääkisingi, et kas osta kohe või hiljem, kui odavam.

 

Nädal peale väljatulemist läheb 6300 IP peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otsin kedagi väga algelist mängijat, kellel suurt aimu mängust pole ja kes tahab mängida kasutajaga, millel on skine ja üle 60 championi. Vaja on langeda Silver 5 pealt Bronze 1. Peate kaotama rankis mänge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Otsin kedagi väga algelist mängijat, kellel suurt aimu mängust pole ja kes tahab mängida kasutajaga, millel on skine ja üle 60 championi. Vaja on langeda Silver 5 pealt Bronze 1. Peate kaotama rankis mänge.

 

Miks teed nii? Teistele kaotad ju meelega mänge siis :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imeline.

 

Tegin küll normali, sain siis 4 premade ja vennad lambist ütlesid, et hakkavad trollima, mõtlesin et teevad nalja jne, enne mängu algust vaatasin veel lolnexust, hmm gold-silver playerid ise, olime bronze vastu ja kui mäng hakkas vennad lihtsalt feedsid, otseses mõttes, lihtsalt jooksid peale ja mõtlesid ah äkki võtan maha.. Õnneks Loss Prevented.

 

Muidu olen täelikult ADC üle läinud ja jinx on ikka imeline :P

j222.png

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.