Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

rioti support on ka ikka paras nali:D

pole nädal aega marketise saanud ning tegin 4 päeva tagasi teema, saadavad mingi lambilahenduse, tegine ära, ning ikka ei tööta, saatsin uuesti kirja, ning saadavad jälle sama lahenduse, ma ei saa aru, kas nad ei oska lugeda, või milles on asi, ma korduvalt õelnud et asi pole minu arvutis, vaid kasutaja on bugged.

Ühesõnaga siiamaani ei ole marktisse saanud ning saadavad ikka mulle lahendusi, kuidas arvutit fixida( ei saa aru et kasutaja on buggd, kuna teiste kasutajategaaan marketisse)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Või siis Snoopy võid sa kille lanedele anda et nad ära carryks.

+ sunfire ja visage puudu T_T

Iga 100 armori kohta 1k hp oli vist?

 

Ye. Ma algul proovisingi teistele kille anda gankides. Kickisin ultiga oma vendade juurde, kui vastastel hp hakkas low minema juba, et omadel oleks hea easy kill saada, aga Varus nt jooksis koguaeg minema, kui kickisin, sest ta kartis vms, et ta tapetakse ära..

 

Lõpus võtsingi mängu oma peale suht. Me vahepeal saime juba suht hästi hakkama, saime nende mid inhibitori maha, samas nemad polnud meil inhibitor turreteidki maha võtnud veel, kuid ühe Ace ajal, ma tegin ettepaneku, et võtame baroni, kõik olid vastu, siis ma ütlesin, et tulge siis vähemalt tagasi, sest me olime suht mingi half hp peal, aga nemad tahtsid pushida botti, kus oli ainult üks turret maas ning selle pushimisega nad ei jõudnudki turretid täiesti maha võtta millegipärast. See järel võtsid hoopis vastased ise baroni ära ning peale seda oli neid juba suht võimatu peatada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Leedukad veel hullemad kui Poolakad (4 tüüpi premade). Carrin Vaynega mängu (22-8-9) siis support spammib chati, et ma noob ja leavib lanest + kui teen quadra oma toweri all karjuvad, et ks kui ise kõik surnud. Siis lõpuks tapan enemy jungleri võtan baroni 2v5 fight oli (kennen aitas) teen unoff penta, endin mängu, ning olen ikka noob kes mängida ei taju ja kelle kõik killid on ksid :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Leedukad veel hullemad kui Poolakad (4 tüüpi premade). Carrin Vaynega mängu (22-8-9) siis support spammib chati, et ma noob ja leavib lanest + kui teen quadra oma toweri all karjuvad, et ks kui ise kõik surnud. Siis lõpuks tapan enemy jungleri võtan baroni 2v5 fight oli (kennen aitas) teen unoff penta, endin mängu, ning olen ikka noob kes mängida ei taju ja kelle kõik killid on ksid :).

 

Sul on ikka väga raske elu....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Placementid sain 5-5 ja kukkusin bronze I , pole rohkem viitsind teha sealt edasi, hetkel teen teamiga pela 4/0 meil hetkel, 1 võit veel ja peaksime goldi saama kui võidame. Annan teada kuhu satume :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loss prevented tuleb ikka kõige õigematel hetkedel minu jaoks. :D Kaks korda, kui olen unise peaga mega noobi rankedis pannud, on ka loss prevented tulnud. Puhtalt üksi kaotasin mängu 6-14-8 kata(ma nii väsinud, et silm vajub kohe kinni).

 

Smurfiga sain 8-2 placementid tehtud ja pandi Silver 1. Eelmine season oli ka Silver nii, et meh. 12-2 smurfiga hetkel seis(Gold promod). Teise smurfiga pole veel viitsinud pelada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Leedukad veel hullemad kui Poolakad (4 tüüpi premade). Carrin Vaynega mängu (22-8-9) siis support spammib chati, et ma noob ja leavib lanest + kui teen quadra oma toweri all karjuvad, et ks kui ise kõik surnud. Siis lõpuks tapan enemy jungleri võtan baroni 2v5 fight oli (kennen aitas) teen unoff penta, endin mängu, ning olen ikka noob kes mängida ei taju ja kelle kõik killid on ksid :).

mis krdi servus sa mängid


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Leedukad veel hullemad kui Poolakad (4 tüüpi premade). Carrin Vaynega mängu (22-8-9) siis support spammib chati, et ma noob ja leavib lanest + kui teen quadra oma toweri all karjuvad, et ks kui ise kõik surnud. Siis lõpuks tapan enemy jungleri võtan baroni 2v5 fight oli (kennen aitas) teen unoff penta, endin mängu, ning olen ikka noob kes mängida ei taju ja kelle kõik killid on ksid :).

 

Kui võitsid, why cry, pane play again ja las retardid flamevad iseendale seal endgame chatis.

Kui flamevad mängus, mute, las flamevad seina.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teamiga 5/0 kuid kullast jäi asi kaugele. Saime B1 hoopis :D Viimane mäng nõudis palju higistamist. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis krdi servus sa mängid

 

Ehm.. läksin westist easti, kahetsen nüüd :/ Tarde on raske carrida + saan 4 premade teami endale kus 1 on gold ülejäänud bronze 5.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
westis pole oma aja jooksul ühtegi poolakat näinud huiamas, viimati juhtus see, et mingi brazil op vend hakkas karjuma oma premade sõbraga champ pickis hispaania keeles ning arvas, et ma saan sellest aru, that's about it...

 

Lol, aga see viimane mäng... (leedukad) ma ütlesin, et ma Eestlane neile... tüübid spammisid chati täis, et Eesti keel on nagu linnulaul, üks kutt lubas oma isal mulle rääkida, et Eestlased räägivad nagu linnud lolwut (pärast vaatasin divisione neil b3,b5,b1,s5,b2 vms). Eastis peab tegelikult skilli rohkem olema, pead oma teami tihti ära carrima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol, aga see viimane mäng... (leedukad) ma ütlesin, et ma Eestlane neile... tüübid spammisid chati täis, et Eesti keel on nagu linnulaul, üks kutt lubas oma isal mulle rääkida, et Eestlased räägivad nagu linnud lolwut (pärast vaatasin divisione neil b3,b5,b1,s5,b2 vms). Eastis peab tegelikult skilli rohkem olema, pead oma teami tihti ära carrima.

Seda räägib igaüks kes eastis mängib ega seal vastased samasugused nagu su enda tiimikaaslased.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lmfao ranked pls, callin midi, teine pick võtab akali ja siis 'oops didnt read'

edasi läheb paremaks

me yi bot, ad!

what the fuck

võtan varuse, lähen adc

juhtub nii et annie support tuleb mulle ja yi ilmselt tahab kolmandana botti tulla ('guys i dont get green border for free!')

 

 

loss inc

 

 

//jess, yi läks 2/10, annnie support 1/15/10, gg

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin mängu laadima ja peale igat % mis ära laeb jookseb kokku ja pean uuesti avama, keegi ehk oskab aidata?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eestlastega koos ikka hea loli pelada XD, täna läksin cs 1.6 et otsida loli mängijaid kellega pelada loli, kuna ei viitsi enam suvakatega pelada, sest alati mingid noobid seal. Leitsin siis 2 venda, tegime skypes kõne ja läkski peluks :D / Igatahes tiimitöö oli sujuv, kõik mängud võitsime, sai tehtud 7 pela ja kõik võidud, homme peaks üks tuttav veel liituma ja siis saab juba 4kesi pelada. Igatahes väga lahe oli :P

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
juba väljas, ei ole väga kuul imo, redeemed ftw (Y)

 

Wat? Ma küll osta ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selliseid vendasi pean mina iga kuradi pela nägema..

OPTEAMVOL1.png

 

Samuti kisendati koguaeg, sell skin, sell skin. Dafuq, jõudsin nt. mid põõsasse ja pingisin akalit, ei jõudnud väljagi tulla ja enemyt knockida, kui fizz juba kutu ja hakkab kisendama, report cho, noob retard jnejne. Point üldse ranki peluda on kui mingi fcking idioodid ainult tiimidesse satuvad. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.