Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ma sain 6-4ga plat 2 :D :D

 

Sul oli mmr kõvasti parem Leopold. Mul oli üsna disaster mmr kuna viimasel ranked päeval läks nihkesse. Loss streak päris karm ja mis mul oli, ~20 mängu plussis Plat 1. :D

 

Lugedes seda teemat:

Võin väga õnnelik olla, et Plat 3 sain. :D

 

SaintVic sai 4-6 Gold 1'te.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

3-1 smurfiga hetkel.

smurfenz.png

 

See shyvana leave oli 4 vs 5 algusest peale, ei viitsinud aega raisata ja panin quit.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Riveniga 1v5 penta GG :D Enemy tegi baron, ult peale buum triple, edasi oli juba lebo. Võimalik uus champ : http://elohell.net/chill/290783/velkoz.

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krt Vaynega ei saa normaleid teha, alati mingid troll Poola suppordid kes võtavad farmi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei saa aru ma kuidas selline ADC sai plat 1 üldse olla: http://i.imgur.com/0dAFRrc.jpg

 

Sama palju damage kui Leona supil, täis tard vayne ikka..

 

6-3 promod nüüd.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvatavasti ma olen selle kohapealt nub, aga sai siis normalit täna mängitud ja proovisin esimest korda olla jungle (shyvanaga) ja keegi ei teinud välja kui ma palusin neid omale korraks appi, seda kivivenda maha saada, keegi lihtsalt ei teegi välja.. ja mõlemal mängul oli nii, 2 mängust vähemalt 1 võitsin ;D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Arvatavasti ma olen selle kohapealt nub, aga sai siis normalit täna mängitud ja proovisin esimest korda olla jungle (shyvanaga) ja keegi ei teinud välja kui ma palusin neid omale korraks appi, seda kivivenda maha saada, keegi lihtsalt ei teegi välja.. ja mõlemal mängul oli nii, 2 mängust vähemalt 1 võitsin ;D

 

Shiyvanal pole mõtet kohe blued võtta, tal pole mana ju. Alusta ikka red buffist saad kohe lvl 2 ganki ka teha. Blue buff annaks sulle ainult cdri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Total saast, 49 min mängisin 4v5 mängu, ashe suri alguses 0/5 leavis ja me lükkasime korralikult aanusesse 4kesi enemytele ... lõpus 1 vana hüppas sisse kui meid 3 tükki oli ja mäng sai läbi, oleksime võitnud... placementid lähevad perse sellise tolkarite pärast kes leavivad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Total saast, 49 min mängisin 4v5 mängu, ashe suri alguses 0/5 leavis ja me lükkasime korralikult aanusesse 4kesi enemytele ... lõpus 1 vana hüppas sisse kui meid 3 tükki oli ja mäng sai läbi, oleksime võitnud... placementid lähevad perse sellise tolkarite pärast kes leavivad...

 

yap, ise kaotasin leblanciga midis, sest meie jungler suri enemy shacole kohe redi juures ja siis hakkas lihtsalt jooksma nende fountainsse karjudes idgaf idgaf lol. ise võitsin oma lane ja värki, aga bot kaotas ja neil oli topis Farmer Nasus kes hiljem 1hittis kõiki. /r/feelsofjustice


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täielikult oinapead ikka hetkel silver II-s, riven tuleb esimest korda selle champiga ranki mängima, annie lvl 1 turret dive, kha ei oska luxi ära tappa XDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

rank puhkus nädalake, ootab kuni nad langevad XDXDXDXDXDXD

 

kha läheb üksi luxile ja jinxile peale, ma recallin (low) ja ütleb: report caitlyn XDXDXD

sdfdsfdsf.png

 

tra andke andeks, et whinen, aga no see on ilmselgel, et neid vendi on carrytud :D

 

edit: aga läksin 8-2 placementides ja silver II, eelmine season silver III

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selline küsimus muidu, kas see Great Leader jääb mulle igaveseks? See on muidu mingi kuu mul olnud, aga keegi ütles, et see kaob ära? on see tõsi?

 

Vist saab küll ära kaduda kui ma ei eksi. Mul kunagi westi accoundil oli ja mingi aja pärast kadunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma nädal aega westis olnud ja ütleks et siin on isegi hullemad retardid, kui eunes poolakad:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline küsimus muidu, kas see Great Leader jääb mulle igaveseks? See on muidu mingi kuu mul olnud, aga keegi ütles, et see kaob ära? on see tõsi?

 

Kui sa saad tribunali poolt karistada eemaldatakse märk ja honorid.

Ja mingi aja prast kaob see ära kui sulle teamworki eest vist honoreid pikka aega ei panda või konto on ebaaktiivne jms. jms.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.