Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kõrgeim kuhu placement mängudelt saab on Platinum I. Endal hetkel 3/0 seis, kui kõik võidan, siis peaksin Plat I saama. Kui 5-5 peaks jääma, siis ilmselt tõstetakse Plat III.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

krtkaotasim ranked game kuna riot server hakkas laggima, terve tiim oli ~~10min afk, ja mudiugi enemy team ei olnud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Krt, mul 4-st mängust juba 3 kaotust.. Iga mäng on olnud esimesed 20 minutit perfect aga siis tuleb väike throw, kõik hakkavad üksteist flamema ja kaotus =D

Pingelised ajad praegu jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nojah lahe, olen level 20 (EUNE) minu teamis gold div kutid enemil platid... normalitest räägin.. kuidas see võimalik on? Kas mmr liiga hea, atm vist 15+ võitu rohkem kui lose.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah lahe, olen level 20 (EUNE) minu teamis gold div kutid enemil platid... normalitest räägin.. kuidas see võimalik on? Kas mmr liiga hea, atm vist 15+ võitu rohkem kui lose.

 

Normalil kah oma nn MMR. Ta võib ju Platinumis olla head tööd teinud, aga normalitest ükskõik.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wtf mingi elo reset tuli praegu? Eilne pilt: http://gyazo.com/5fbbe1ba1965e3f63e7da21a0b89997d

Plaan oli täna platti ära saada, aga vist ei juhtu nii. Better not get below gold 1 after placement.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tryhardisin ühe ranki ära siis lõpuks placementitest... Udyr jungle 5/1/18 .. Team oli ausaltöeldes suht idikaid täis, twitch hakkas lampi trollima seal, solos kogueag kuskil lanes ja suri siis, missest, et kõik olid rahulikud ja rahulikult palusid tal teamiga koos mängida. Aga udyriga biistib läbi need 10 mängu ilusti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5/2 won so far :/, jube kuidas ikka throwitakse, match pm won aga hakatakse overplayma ning throwitakse ära...

 

muide, kellelgil veel Market ei tööta? "session expired"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.lolking.net/summoner/euw/27052233 - kutt oli dia1, pärast placemente silver .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.lolking.net/summoner/euw/27052233 - kutt oli dia1, pärast placemente silver .

Ta võitis 2 mängu ainult 10nest, mida sa ootad?

IGatahes, hetkel 2 kaotust tänu lagile, esimene kord oli 1min freeze spike ja nüüd terve mäng lag, viimane tuli loss prevented


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nightblue3, kes oli NA rankedis challengeris 4 koha peal, tegi placementid, 5 won 5 defeat ja kukkus platinum 1:D wtf nag

 

Gosul hetkel 4-5 xD Praegu Vayne läheb... Best riven NA - 0-5 vist :D E: gosu plat 3 :D

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oijah, Vayne draft 30/4/3 julm rape :D Mitu korda oli ka võimalus penta võtta, sain ainult triple siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõbra smurfiga väike pela, julm. 4v5. võitsime ikkagi. tund ja 30 minutis, uus rekord. Mul oli mängu jooksul 7 erinevat buildi, nii et seda pole mõtet judgeda

putsis.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See mäng ajab nii masekasse, kui sul läheb hästi, siis teistel läheb halvasti, kui yritad aidata ei saa enam kuidagi aidata, kuna korralikult on syya antud enemyle.

Kui endal läheb sitasti, läheb ylejäänud meeskonnal hästi ja saan mina fleimi, kuigi ma ise ei fleimi kedagi kui mul hästi läheb ja teistel halvasti.

 

Kerge nädal lolita.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teemo mid v? Lel

 

TSM wreckib ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.