Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

RIP cv?

 

Ei ütleks, et rip oleks, aga lihtsalt clairvoyance on selline asi, mida summoner spellina ei kasutatud, aga nüüd on see itemina saadav. :D

 

Tegelt ma isegi selles asjas ei näe halba, aga see kui vistatakse esimestel minutitel buffi juurde vision ja smitetakse ära. :/


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi oskab aidata ehk. Probleem selles, et ma ei saa chati ega sõpru inviteda jne jne.. inimesed on soovitanud muuta oma kuupäeva, kuid mul see ei aidanud. Ehk oskab keegi kuidas seda logging onto chat probleemi ära saada?!


Vahvlis tagasi ülepika aja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsiselt ei ütleks, et Vi on 1n1 tugev. Imo ikka väga nõrk.

 

Tegin Hecarimiga junglis 1n1, minul double buff, temal buffe pole ja sain väga tugevalt üle.

Siis pidid levelite või kullaga maas olema ikka korralikult, kuna Hecarim ei võida Vi'd never ever 1on1, eriti veel kui sa buffed oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LOL

Susan build:Muramana,Frozen H, Accient Golem, Trinity, Nature Spirit= FREE ELO

Teinud 2 korraliku mängu nasusega esimest korda stackisin godessi ja 43 min oli Q 750 maxed out build, jooksed nagu kutsikatest üle.

Nidalee ka viimaselajal fav. champion-midis koguaeg pelangi hea poke/dmg/mobility etc.

Plat 3 tänu nende kahele champile.

150+ nid game:)


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

QyK92.jpg

 

Korras pela.

Enemy surrender @20

 

(Esimene ei olnud thrister, shiv oli 1st item mille kokku ostsin, järiekorda muutsin ainult :))

Fizz võiks ühe korraliku nerfi alt läbi käia, unreal dam tuleb sealt :'/

Selle champi vastu mängimine rikub tuju... -.-

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Taaskord pela fizzi vastu, ajas sita nii keema, tiim fiidis fizzi nii korralikult.

Olin 4/0/1 mängu kümmnendal minutil, lõppes 14/9/12 ja fizz, ainuke kutt kes vastastel midagi tegi kuna nii feeded, lõpetas 54/13/6

 

Seletasin detailselt ära, et ma poken ta lowiks ja siis hüppake peale, pokesin veerandini, hüppab ainult jax peale kuna ülejäänud otsustavad nahui joosta oma full elude ja manadega... ja ofc, feedi veel juurde kutile.

Teamfighti korralikult pidada ei saanud igaüks roamis olenemata sellest mida ütlen.. ja midis mida fizz koguaeg tiimiga pushis olime siis kolmekesi v 5 ja fizz lasi kõik solo alla.

 

Surrenderit ka ei tahtnud keegi panna.... -.-

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Taaskord pela fizzi vastu, ajas sita nii keema, tiim fiidis fizzi nii korralikult.

Olin 4/0/1 mängu kümmnendal minutil, lõppes 14/9/12 ja fizz, ainuke kutt kes vastastel midagi tegi kuna nii feeded, lõpetas 54/13/6

 

Seletasin detailselt ära, et ma poken ta lowiks ja siis hüppake peale, pokesin veerandini, hüppab ainult jax peale kuna ülejäänud otsustavad nahui joosta oma full elude ja manadega... ja ofc, feedi veel juurde kutile.

Teamfighti korralikult pidada ei saanud igaüks roamis olenemata sellest mida ütlen.. ja midis mida fizz koguaeg tiimiga pushis olime siis kolmekesi v 5 ja fizz lasi kõik solo alla.

 

Surrenderit ka ei tahtnud keegi panna.... -.-

 

Ei ole üldse mõtet õpetama hakata kedagi, mängid oma mängu, smartpingid jne. Kui keegi aru ei saa sellest ja võita ei taha, siis pole midagi teha. :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.