Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline K3nX
kas giftimisel saad sa valida kaa, millisele tema champile sa random skinni saadad, või tuleb see random champile random skin?

 

Random champile ning random skin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Random champile ning random skin.

 

Mingid tingimused ka giftimisel on? Teen uue kasutaja, ostan endale Ezreali (1 champion). Sõber giftib, siis 1/3 tõenäosus (kokku Ezrealil vist 3 skini), et tuleb Pulsfire?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingid tingimused ka giftimisel on? Teen uue kasutaja, ostan endale Ezreali (1 champion). Sõber giftib, siis 1/3 tõenäosus (kokku Ezrealil vist 3 skini), et tuleb Pulsfire?

 

Vähemalt 10 champi peab olema.

 

Ise tegin ka sõbraga kerge trade:

wrdHdq7.png


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne. Westi saan sisse logida, aga Easti ei saa.. The login server did not respond...-.-


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

  • Jungle monsters now have levels
  • Jungle monster level is based on the average level of the champions in the game when they spawn (equal to average of all champion levels, rounded up)
  • Jungle monster level determines their HP/Damage and XP/Gold value
  • Jungle monsters grant 50% bonus XP per level to lower-level champions, up to a cap
  • Added an extra camp (the Wight) near the Blue Golem and Wolves
  • Jungle monsters now have levels
  • Jungle monster level is based on the average level of the champions in the game when they spawn (equal to average of all champion levels, rounded up)
  • Jungle monster level determines their HP/Damage and XP/Gold value
  • Jungle monsters grant 50% bonus XP per level to lower-level champions, up to a cap.
  • Added an extra camp (the Wight) near the Blue Golem and Wolves
     
    c7c7e729eaebab47bc7235ca324bed75.png
     
    Why...

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kellegil veel selline probleem, et Loggin onto chat service...?? Jama hakkas pihta eile sai Support ka kiri saadetud ja netist abi otsitud aga ei leidnud midagi, äkki keegi targem oskab aidata, et mida tegema peaks vms? Tänid ette!


Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ok, nüüd oleks mõistlikum vist long swordi ja 2 hp potiga alustada, eriti kui sul flat ad quintsid on.

 

Kusjuures ei ole. Longsword ei anna ikkagi sulle iga liti pealt 3 elu juurde. Lisaks saad osta selle raha eest juba 1 health poti kaasa kah. +80 healthi ei eemaldatud Bladelt, mida ikkagi on ad-l alguses vaja.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellegil veel selline probleem, et Loggin onto chat service...?? Jama hakkas pihta eile sai Support ka kiri saadetud ja netist abi otsitud aga ei leidnud midagi, äkki keegi targem oskab aidata, et mida tegema peaks vms? Tänid ette!

 

Jep, mul sama teema, ei tea mida teha.

 

//

Kuna ma chati ei saa, ja vaatasin, champide järgi, et ma olen support(Ok pohh, et keegi jungle ei valinud) siis võtsin sona. Kohe alguses ronis singed boti ja ütles, et ta tahab ikka topi minna, kuna ei saanud Blitzcranki vastu. Selleks ajaks oli mul ka juba 1 kill olemas, sest Noctu tuli gankima, ja Akali pani jooksu. Pohh, läksin boti, Corkiga oli kohe hea koostöö. Ta sai pmst iga kord mu ulti tagajärjel double. Aga no tuli siiski kaotus. Fizz mid oli ka täiega "pro" meil.

 

Ei imestanud ka pärast mängu kui 3 Honorable opponent ja 2 Teamworki sain. :)

nqILYBj.png


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi 2'te mysteri gifti ei taha changeda?

addige ROPS euw

Et kellelegi giftida midagi, peab ta olema sinu sõbralistis olnud vähemalt 2 nädalat :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

GG WP, Oracle eemaldatakse Season 4 ning maas võib ainult 1 pink ward olla. Teemo, here we come...

 

Kui nüüd aus olla, siis keeratakse vana mängustiil tuimalt tuksi.

 

Üsna kohutav tegelikult, et see Baron nerf tuleb, sest need, kes ikka taga on, nendel pole mitte mingit lootust. Täiesti 0.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma küll ootan juba season 4 rängalt:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.