Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ma ei tea mismoodi te Jinxi nähes ta Wd ära ei suuda dodgeda. Massive animation sellel koos channeling timega.

 

Sai ei oleda w-s , vaid q-s mis annab talle massive attack speedi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai ei oleda w-s , vaid q-s mis annab talle massive attack speedi

Ei tea, ei ütleks, et see eriline ASsteroid on.

Igatahes, 1 jungle camp per side tuleb juurde ja mapi on veidi muudetud.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitage mingi top lane/jungli champi. Ise mõelnud Riveni/Aatroxi peale.

 

Aatrox on minu arvates Hetkel top tier champ, soovitaks sul ise oodata season 4 algust, siis muudetakse nkn champe ka.( nerfid/buffid )

 

Mis elo pealt placement mängud algavad? Või kuidas see Tieride saamine käib üldse? Mõni saab 10 placementiga Goldi ja teine Silver I? Millest see oleneb üldse?

 

Placement mängud elo on teadmata, kui sa pole eelmine season mänginud, mida kõrgem olid eelmine season seda kõrgem on sul ennem placement mängude alustamist MMR. Ilma eelmise seasoni mängudeta on suht õnne teema. Mõndadel. Kõige kõrgem kuhu sa saad on gold 1 minu teada.

Muudetud liikme p0lt'i poolt

If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hetkel god tieris on Aatrox, Zac ja Vi jungleritena. J4 samuti. Tee omad järeldused, kumb neist rohkem istub.

 

Zac on hetkel top tier top laner, aga god tier jungler ta nüüd küll pole.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ranked mängus match builderis enemyt ei näegi või on see ainult normali jaoks? :D Nii loll süsteem imo. Sa ei saa pickida champi, mis oleks team compile kasulik, sest sa lihtsalt ei tea, mida teised pickida tahavad. Vahepeal tahan fillida rolli, aga ma ju ei tea, mida teised tahavad võtta lol.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.