Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
keegi teab kus pbesse regada saab v?

 

http://pbe.account.leagueoflegends.com/

 

Hetkel closed tho ja kui avatakse, siis paariks tunniks. Suht raske beta accounti saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bronzes ehitatakse rankedis Miss Fortunele ka hydra, tavaline värk

 

ma ütlen lihtsalt seda, et alati ei pea passive järgi ehitama endale buildi :D hüdral bonus health regen ju. btw, see aram ka, seal yolo :D

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ütlen lihtsalt seda, et alati ei pea passive järgi ehitama endale buildi :D hüdral bonus health regen ju. btw, see aram ka, seal yolo :D

 

Ega olidki suht YOLO fightid. Mitu korda lendasime 2v5 peale jne. 2-3 tki sai ikka maha :D


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõle raske on ennast LVL3 ajada kui Co-Op'is kõik tiimikaaslased connect/disconnect vahel hüppavad... 3 mängu möödas, kuskil 2 tundi ja ikka LVL2.

 

Viimasest korrast kui ma LoLi mängisin on üsna pikk aeg möödas ning minu jaoks oli poe uus välimus esmalt veidi arusaamatu...

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Öösel on tore mängida.

3AayA.jpg


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega sa ise ka terav ei olnud ju, 73 cs on kehv ja kui ise oskad pelada siis võidad ikka rohkem kui kaotad.

 

No cmon, sa ei tee üksinda mitte midagi kui meeskond annab negatiivse skoori juures alla lihtsalt. Üksinda ei carryta mitte ühtegi mängu kui ikka kaasa ei aidata.

 

Kuidas ta saab farmida korralikult kui botlane suudab ütleme esimese 8 minuti jooksul Gravesi ära feedida. Ta peab ju pidevalt babysitter mängima, et rohkem kille ei saaks?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yo. Kunagi oli siin LoL-i alafoorumis mingi teema, kus keegi oli kõik need LoL-i mõisted ära seletanud. Nt ss ad ap jne.

 

Keegi teab, mis tolle teema pealkiri oli või oskab äkki linki anda? MA nagu üldse ei leia seda. Ei usu, et see teema ka kustutatud on, kuna see oli igati asjalik ja kasulik ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yo. Kunagi oli siin LoL-i alafoorumis mingi teema, kus keegi oli kõik need LoL-i mõisted ära seletanud. Nt ss ad ap jne.

 

Keegi teab, mis tolle teema pealkiri oli või oskab äkki linki anda? MA nagu üldse ei leia seda. Ei usu, et see teema ka kustutatud on, kuna see oli igati asjalik ja kasulik ju

http://vahvel.net/showthread.php?165725-LoL-algajatele%21

Proovisin ise sarnase teema teha, äkki on parem!


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi targem Loli mängija võiks teha ka õpetuse millisele champile mis itemid kõige rohkem tasuks buildida. Tõesti kõigile võibolla ei jõua või ei tea aga neile millega enim mängitakse. Ja alati saavad teised kõrvalt täiendada ju.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi targem Loli mängija võiks teha ka õpetuse millisele champile mis itemid kõige rohkem tasuks buildida. Tõesti kõigile võibolla ei jõua või ei tea aga neile millega enim mängitakse. Ja alati saavad teised kõrvalt täiendada ju.

 

Pigem siis mis olukorras mida buildida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.