Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
dsgdgs.png

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imelikult hästi läheb, mängin tegelt väha, aga climbin palju enda arust. Gold III - 2 mängu, win-i ja +51LP. Silver III - Gold III mingi 2 nädalaga. me like.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täiesti kino, ostsin vayne ja selle ultit järgi proovides läheb fps 10 :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Pole midagi hullu, recordisin frapsiga ranked mängu kõik korras fps 60 kui järsku teamfightis ultid hakkasid käima. League Of Legends has stopped working. :3


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krt kui kerge selle Dianaga carryda :D Pole tunda, et ta nerfi oleks saanud, vb tõesti alguses weak, anoh kui lvl 6 kätte saab siis enemy suht dead. Hetkel Dianaga 8W/0L, Silver III 33p. Tahaks ikka Goldi ära saada see Season. Kui keegi soovib DUO-da siis add me EUW: EvOPhazd

Muudetud liikme muNa`'i poolt

Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi täna mõnda ranked pela ei viitsi? ise brozne 2, ei suuda välja carrida enam solo

 

East või west? võin selle r0bert kasutajaga ju mängida ja saab duoda, aga ma väga last pick supp küll ei viitsi olla, ega seal accil pole ka mingeid champe väga!


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eile sai natuke proffidega mängida:D

 

2Vvid.jpg

 

dream diamond I, ta tegi streami vaatajatega mängu. Easy stomp:D

 

Stream muidu siin: http://www.twitch.tv/dreammuah suht tihti streamib, päevas 4h+


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna tuli lv 30 ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ggeasy.PNG

 

tryndaga jube lebo, saime jaxiga mõlemad topis 4/0 killing spreed kohe alguses. Olime Xini ja Kayle vastu.

kui mõlemad lvl 3, siis trynda slow+ jaxi stun ja mõlemad saavad enemyle kergesti ligi, op dmg

 

Profiilis saab seda muuta, viimane tab..

Muudetud liikme HardStyleFTW'i poolt

We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.