Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Oppadi tuli plat 4 ära. 6-1-12 ahri mäng, alguses olime 2-11 taga ja mu skoor oli siis 2-0 :D

 

http://i.imgur.com/DFrRJ08.jpg

 

Imo: Plat on kõige hullem elo üldse. Pubekad pubekate otsa, kohutav elo. Ma pole mitte kunagi nii haigeid inimesi näinud nagu platis. Ei goldis, ei silveris... A noh, see on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vastastel on kaks junglerit. Tiim arvab, et see mäng on auto win. Mnja, anivia läheb first item mejas, 37 minutiga saab mingi 2 stack vb. Kokkuvõttes lost game, sest tiim oli nii kindel võidus...gg

 

okei... LoLi community nii perses...pmst 2 venda hakkavad kohe alguses tervet tiimi sõimama, for no reasons. Siis kolmas vend hakkab esimest sõimama, et tema pärast kaotati eelmine mäng. Pmst, ma afkisin terve mängu, sest ma keeldun sellistega mängimast...see sõim jätkus ka mängus.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vastastel on kaks junglerit. Tiim arvab, et see mäng on auto win. Mnja, anivia läheb first item mejas, 37 minutiga saab mingi 2 stack vb. Kokkuvõttes lost game, sest tiim oli nii kindel võidus...gg

 

okei... LoLi community nii perses...pmst 2 venda hakkavad kohe alguses tervet tiimi sõimama, for no reasons. Siis kolmas vend hakkab esimest sõimama, et tema pärast kaotati eelmine mäng. Pmst, ma afkisin terve mängu, sest ma keeldun sellistega mängimast...see sõim jätkus ka mängus.

Sinust ei saa mitte midagi, mitte kunagi aru. Mine räägi riot supportiga sellist juttu, kui tahad midagi parandada.. alati on sinu postitused täis mingit ebameeldivusi. Jube lugeda, et hate on hate järel. Ma pakun on kõigil on tulnud selliseid olukordi, kus tiim on tõesti idioote täis. Deal with it. kõik pole kuldne nagu sa arvad. Paar lehte tagasi oli küll jube..

 

Anyway, keegi oskab öelda millal 6300 maksvad champi odavad lähevad veidikene? pean silmas just kha'zixi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinust ei saa mitte midagi, mitte kunagi aru. Mine räägi riot supportiga sellist juttu, kui tahad midagi parandada.. alati on sinu postitused täis mingit ebameeldivusi. Jube lugeda, et hate on hate järel. Ma pakun on kõigil on tulnud selliseid olukordi, kus tiim on tõesti idioote täis. Deal with it. kõik pole kuldne nagu sa arvad. Paar lehte tagasi oli küll jube..

 

Anyway, keegi oskab öelda millal 6300 maksvad champi odavad lähevad veidikene? pean silmas just kha'zixi.

 

Küsiks pigem seda, kas kunagi 6300 maksvad championid odavamad kui 487 RP ka on? :D Xin Zhaole või Teemole võiks mingi skin sale tulla. :P


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi seda uut championi on näinud ( Aatrox ), mis arvate? Präegu üritan Silver 2 ära saada 68p hetkel ja 4500ip. Plaanin osta kas Kennen,Orianna,Renekton või Brand, keda soovitate?

 

soovitaks kas oriannat, rene või kennenit. Orianna on raske champ, kuid kui teda õpid mängima siis oled väga tugev. Lane peaks enamjaolt sinu käes olema.

 

see uus champ...mdea, nocturni saba käe küljes ning suht lahe näeb välja. Seda, kas ta on ka mängitav, ei tea.

 

//oli just 47 minutiline mäng, cho top vs rene. Algul oli raske, kuid kui farmi kätte sain siis läks kergemaks. Win tuli:P


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Anyway, keegi oskab öelda millal 6300 maksvad champi odavad lähevad veidikene? pean silmas just kha'zixi.

 

iga uue champiga läheb üks champ odavamaks, praegu varsti peaks Riven minema, enne teda vist veel keegi. Kha zixini on väga pikk tee veel nii, et see ei juhtu.

Sales oli ta sammuti alles

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

yeeeee bronze iv ma n00bie tra mingi retardid tiimis

1) draven saab 5 minutil lanel double kill, edasi täielik sitt ja feedis mf ära

2) pantheon 9 minutiga 0-5

3) renektonil läheb hästi, easy win game ja siis lambist quitib


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin Kassaga uht normal pela, Cho rikkus ära buildis tankiks ennast kuigi zac oli niigi full tank + meil oli veel blitz. Sain siis Kassadin-iga PENTA.

 

//Orianna vs Kennen

 

Kumba osta, hetkel nende kahevahel otsus.

Muudetud liikme muNa`'i poolt

Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kha Zix - "Lasen oma väiksel vennal pelada, mul asju teha :)"

 

20 min pärast - 1/12, fucking awesome, yes.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin Kassaga uht normal pela, Cho rikkus ära buildis tankiks ennast kuigi zac oli niigi full tank + meil oli veel blitz. Sain siis Kassadin-iga PENTA.

 

//Orianna vs Kennen

 

Kumba osta, hetkel nende kahevahel otsus.

 

Kennen, sest see on 3x kergem kui Orianna. Kenneni käppa saad, siis on samuti lane võidetud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yeah täna kukkus lv 29 mul :D.Cmon 1 more....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.