Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi loli normalit?Lisage FinalBlow444.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lasen siin vakselt hetkel, tegin selle Kristjaniga DUO, esimesed 2 pela winid kõik oli korras säki värki, 3-as pela hakkas mõnus flame tulema Kristjani poolt.. Ei soovita DUO-da temaga!

History!

asdasfasdf.png

Muudetud liikme muNa`'i poolt

Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lasen siin vakselt hetkel, tegin selle Kristjaniga DUO, esimesed 2 pela winid kõik oli korras säki värki, 3-as pela hakkas mõnus flame tulema Kristjani poolt.. Ei soovita DUO-da temaga!

luv you too

 

palju sa meie tiimist rahavast ära tapsid? mingi 15 korda raudselt, tf roamib, sina istud midis, farmid isegi towerit ei saa maha ning siis on bot lane kõiges süüdi. Aga jah 12/5 on sitaks hea skoor!

 

//ei viitsi vaidlema hakata jälle. Kui midagi on öelda saada PM...ei maksa lahedat venda mängida.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kust otsat ma süüdistasin bot lane ? Kui sa ei suuda warde osta ja safelt mängida ja saate sellepärast surma süüdistades selle mind? Quinn lasi normaalselt 4/4 ja mingeid süüdistusi ei tulnud minu kohta, sinul oli umb 1/8 skoor ja oii kuidas sa süüdistasid, alati olin ma milleski süüdi... Ja ära hakka siin mingit moraali laskma nüüd.

 

Quit LoL!


Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

lol.png

Ma noob ma tean, aga võitsime 4v5, kuna TF lahkus kohe alguses.. vahepeal lahkus ka kassadin ja oli 3v5. epic fiora is epic :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

go 1v1, kui teil mingi häda on.

Ei ole nõus, LoL ei ole mäng milles sa saad oma oskusi 1vs1 võrrelda. :)

Te ei pea LoL teemat reostama.

''Foorum pole mingi peldik, kuhu te peaksite sittuma''

 

Sellega olen nüüd vägagi nõus :)

 

Peace, im out again.

 

Ajaa, Gold IV-se sain ka, mängisin üle pika aja LoL-i kuna kooli ei läinud...


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub, et iga päevaga mis ma mängin tuleb aina rohkem retarde. Hetkel oli nii, et Jarvan oli tiimist räigelt kaugel eemal ja läks enemyga alati 5v1. Peale seda suutsime ennast kokku võtta ja läksime baronile. 4k hp jääb alles ja jarvan läheb eemale (tal oli smite) et fighteda Sejuaniga (ka oli smite) ja siis tuli talle terve tiim peale, võeti baron ja enditi mäng.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

blink pls, kade suht mul sedaviisi puudu neid, et stabiliseerida oma rank mängud, täiesti haige mul on sama juhus nagu jriseth'ilgi igapäev tuleb retarde juurde...

 

mul nagu enda skoor ja assistid ja värgid korras, aga teammate'si vaatad puhta saast ju...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõned ranked mängud. Gold III

Untitled.png


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://i.imgur.com/rKAyVKM.png

 

plat V 77 Lp-d, üks 7-9 vayne lose ja 12-4-9 ez win ka, ei viitsinud kahte pilti teha.

loodan, et varsti plat IV, kui hästi läheb.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://i.imgur.com/oJG0pzF.jpg

 

Sattusin 2 eestlasega kokku, most cs in game :) Surin ainult korra ja see oli vist 4ndal minutil! Telepordiga sai nii palju playsid teha, et paha hakkab. Qualified for a series ka :)

EPIC.jpg


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://i.imgur.com/oJG0pzF.jpg

 

Sattusin 2 eestlasega kokku, most cs in game :) Surin ainult korra ja see oli vist 4ndal minutil! Telepordiga sai nii palju playsid teha, et paha hakkab. Qualified for a series ka :)

 

päris kena farm:)!


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
päris kena farm:)!

 

jea, alguses olin khast( lane opponent) mingine 70 farm maas, siis campisin 10 minta oma lanes ja farmisin ja tegin tpga playsid.

 

Esimene seriese mäng võidetud, loodame, et võidan ka järgmise ja tuleb plat 4


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.