Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

2Gb7S.jpg

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kuhu oleks mõtet lolis kasutajat teha ? MIS REGIOONI ? :)

 

EUW-s rohkem suhtlevaid eestlasi ( league.planet.ee chatis pmst koguaeg 50-150 inimest) ja tase on ka tegelikult kõrgem, sest ka kõik pro tiimid mängivad seal. Aga tegelikult eestlasena peaksid EUNE tegema, sest asud eunes ja mingised amateur turniirid toimuvad EUNE-s ( Friday Night Fun )


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
West on juba selline regioon, kus enamus (78%) oskavad inglise keelt kas või mängu tasemel rääkida. EUNE-s on pidev oskamatus.

 

Ise mängin ka läänes ja pole mõelnud mingit moodi üle kolida.

 

Kus kohast need protsendid tulevad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
West on juba selline regioon, kus enamus (78%) oskavad inglise keelt kas või mängu tasemel rääkida. EUNE-s on pidev oskamatus.

 

Ise mängin ka läänes ja pole mõelnud mingit moodi üle kolida.

 

Selline protsent on küll lollus. Sa ei saa elu sees nii õelda.Ma trollin ka vahel ränkis, kirjutan mingit eesti keelt suvaliselt, kõik närvitsevad, ma naeran, hehe.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selline protsent on küll lollus. Sa ei saa elu sees nii õelda.Ma trollin ka vahel ränkis, kirjutan mingit eesti keelt suvaliselt, kõik närvitsevad, ma naeran, hehe.

 

Ma rääkisin enda vaatevinklist ning kokkusattutud inimestest. Eesti keeles rääkimine on tõesti fun. :D

 

Hetkene statistika:

asd123.png

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene mäng Zediga.

2Ht75.jpg


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lasen varsti quitti ka. Nii üle viskab kuradi east lihtsalt. LET US BOT PREMADE WE WIN GG. kogil 30 minutiga 38 farm. täiesti vittus

 

silver 3 24 punkti varsti sivler V ja gg. Ma isegi ei viitsi enam pingutada.....

 

diana mid, kes sai just gold V ja ta ütles, et tal on pohhui, kui me kaotame, niiet jahm, selliste vendadega ma koos mängima peangi.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.