Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

räägin, mida tahan. Sina siin midagi ütlema ei tule. Ise saan riveniga Doransiga alustades vägagi hästi hakkama, midis võib raskuski tekkida, topis mitte.

 

Bronze V tõesti jep.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Knighert

vdak50hjd3tmox6jnc6a.png

 

Ütleks et päris ilusti tuli välja, arvestades, et 4vs5 oli. :D

 

Kui keegi tahab lisada siis Nordic & East. Vahepeal võib ikka pelu teha.

Muudetud liikme Knighert'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

top või jungled xiniga?

 

AP pagele võiksid glyphed ka ap omad osta, markid magic pen ja sealid armor või mana regen (flat mana regen kui algul tahad pokeda kõvasti, per level imo parem)

Glyphid ap ,sest üldiselt on ap carryd suht squishid nagu näiteks lux - kui sa juba caught saad siis ellu sa enamus ajast ei jää, nii et see magic resist väga ei aita sind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
top või jungled xiniga?

 

AP pagele võiksid glyphed ka ap omad osta, markid magic pen ja sealid armor või mana regen (flat mana regen kui algul tahad pokeda kõvasti, per level imo parem)

Glyphid ap ,sest üldiselt on ap carryd suht squishid nagu näiteks lux - kui sa juba caught saad siis ellu sa enamus ajast ei jää, nii et see magic resist väga ei aita sind.

 

eesti keeles paluks :D

 

mõtlesin kah, et maxiks glyphidega ap ära. tahaks xiniga nii jungle kui top, enamasti jungle

 

kas neid resist ruune maha ka saab müüa?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

runed ma pmst xinile sain, aga nüüd oleks vaja veel korralikku buildi, mis sisaldab nii armorit ja attack damaget..

 

võibolla ehk siit on midagi head, aga ma ei tea, seal nii läbi segi kõike.. ehk oskate otsustada milline

 

http://www.lolking.net/guides/22894


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
runed ma pmst xinile sain, aga nüüd oleks vaja veel korralikku buildi, mis sisaldab nii armorit ja attack damaget..

 

võibolla ehk siit on midagi head, aga ma ei tea, seal nii läbi segi kõike.. ehk oskate otsustada milline

 

http://www.lolking.net/guides/22894

 

ee see oleneb ju kes su tiimis on, pole hea igakord sama buildi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.