Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nimeta.jpg

 

Sai siis lihtsalt üks mäng tehtud, kuna nägin rotationis fizzi, mida pole kunagi mänginud. Dmg mekkis hästi :D

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi saadaks mulle riveni jaoks hea guide?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

suht norm tundus jep.

 

ise alustaks doraniga kui mingi melee vend vastas. Kui on raske lane tulemas siis 2x wards ja health potte. Prooviskin farmida ja harassida ning ganki küsida. Väga oluline on ka ChampionShip Riveni skini olemasolu:D

 

//Mid gamesse ma GAga küll ei läheks. Ostaks, esimesena BC, siis midagi mis annab HP, NT: Maw Of Malmortius, järgmisena BT ja kui snowballid võid miadgi head osta. Mõni ward halba ei tee.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Core on rivenile Black cleaver - Bloodthirster - Last whisper. Ülejäänud 2 itemit situational (Warmogs, Maw, Mercurial scimitar, GA, Bloodthirster, Randuins). Bootsideks üldjuhul mercs/tabi, kuid kui snowballid siis CD bootsid pole ka pahad.

Starting item üldjuhul red pot + ward + 4 pots või 2 wards 9 pots.

Masteryd imo 21-9-0, ruunid selles guides on okei kuid Glyphid võivad olla ka flat MR kui mingi singed/rumble/vladi vastu laned või CDR kui vähe magic dmg vastaste teamis.

Max R > Q > W > E

Summonerid üldjuhul ignite flash kuid võib kasutada ka ignite + barrier combot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht norm tundus jep.

 

ise alustaks doraniga kui mingi melee vend vastas. Kui on raske lane tulemas siis 2x wards ja health potte. Prooviskin farmida ja harassida ning ganki küsida. Väga oluline on ka ChampionShip Riveni skini olemasolu:D

 

//Mid gamesse ma GAga küll ei läheks. Ostaks, esimesena BC, siis midagi mis annab HP, NT: Maw Of Malmortius, järgmisena BT ja kui snowballid võid miadgi head osta. Mõni ward halba ei tee.

 

Mitte kunagi ei alusta doransiga,kui seda teed,siis sa ei oska rivenit mängida. Red pot,hp pots ja ward .


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Why not, normalis alustan millega tahan

Ühe dorasinga on suht väike sustain, kui pole võtnud utilite mastereid, mida vist tavaliselt riveniga ei tehta ja ma ei ütle, et ära tee seda lihtsalt ütlen, et kui ise väga hästi mängida ei oska või väga asjast midagi ei tea, siis ära räägi :)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühe dorasinga on suht väike sustain, kui pole võtnud utilite mastereid, mida vist tavaliselt riveniga ei tehta ja ma ei ütle, et ära tee seda lihtsalt ütlen, et kui ise väga hästi mängida ei oska või väga asjast midagi ei tea, siis ära räägi :)

 

räägin, mida tahan. Sina siin midagi ütlema ei tule. Ise saan riveniga Doransiga alustades vägagi hästi hakkama, midis võib raskuski tekkida, topis mitte.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Khazix ongi see katastroof seal :D Endal läks ka tänu sellele mäng kihva kuna kassadinil polnud enam midis teha midagi kui kha oli 0/8/0 kuna ta raha ei andnud ja siis hakkas botis istuma ja isegi diana tuli sinna et mind shutdownida. Me muidu lane võitsime aga jah kui 4 man gankid tulevad siis divetakse tuimalt ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.