Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Taricuga nüüd 40W 14L :)

 

sain just võidu:P

 

kes iganes tahab mu mängu specida siis pange see oma cmdsse

 

"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0.218\deploy\League of Legends.exe" "8394" "LoLLauncher.exe" "" "spectator 95.172.65.26:8088 pHU3xBc5fZaVP3ZESjAtEE22CT/eUell 490020213 EUN1"
Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

damn, päeva raskem mäng. Saime kõik teamfightid kotti, nende ulti wombo combo pärast aga jahm, xPekesime nad ära:D pmst 4vs5 teamfight, võtsime adc maha ja siis läks nende nexus maha:D

 

2daVE


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Silver 3 ja ma tahan lihtsalt teemat elus hoida:d mitte pahapärast:)

 

Hoiad sellega üleval,et solvad teisi? Ise saad carritud ja mängid op noskill champi,ära jutusta palun.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No skill op champi? Keelad mul mingit champi mängida? Pane oma suu kinni plz

 

Saan carritud? Arvan et māngin supporti sinust kordades paremini. Ningjahm, mina panen warde, tiim carrib ja teeb damaget, tundub, et sa pole supporti varem mänginud. Aja end asjaga kurssi.

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Arvan et māngin supporti sinust kordades paremini.

 

Sa oled nii naljakas, et ma vaevusin telos sisse logida, et sulle seda öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Äkki räägiks ikka midagi muud peale flame ?Puhas sõim ja sitta täis texte siin teema ( Vabandan sõnavara pärast ) -.- Kristjan kui tahate omavahel rääkida ja sõimelda äkki räägite kuskil teises kohas oma jutud ära?

Muudetud liikme muNa`'i poolt

Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki räägiks ikka midagi muud peale fame ?Puhas sõim ja sitta täis texte siin teema ( Vabandan sõnavara pärast ) -.- Kristjan kui tahate omavahel rääkida ja sõimelda äkki räägite kuskil teises kohas oma jutud ära?
minugi pärast, ma ütlesin, et ega ma pahapärast ei öelnud aga mõned inimesed võtavad asju nii südamesse, et raske on kohe reageerida. Aga jah, minu pärast võib selle teema lõppenuks lugeda:)

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Shyvana Solotop. :) Vot see midagi uut minujaoks. :)

 

Aga noh 2 vs 1 (trynda +xin) turretdived elasin 3x üle igakord alla 100hp alles jäi :) Pärast seda võis vast öelda, et olin feeded

 

Capture.PNG

kuidas shyvana top muidu oli? said hästi farmida ning ega sa tänu oma Wle väga lane ei pushinud? mõtlesin ise ka seda sama teha.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma sellest eriti rääkida ei tahaks :) Ei farminud eriti .. Pigem pushisin ja läksin nede junglisse lisa saama :)

U 40% - 60% farmist sain kätte earlygame., Kuid kui farmida tahad siis max ''Q'' Esimesena vast...

Muudetud liikme Artur.'i poolt

b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sellest eriti rääkida ei tahaks :) Ei farminud eriti .. Pigem pushisin ja läksin nede junglisse lisa saama :)

U 40% - 60% farmist sain kätte earlygame., Kuid kui farmida tahad siis max ''Q'' Esimesena vast...

 

ok, thx:) atm ostsin karma lol:P


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Attachment mängi lihtsalt oma mängu ja naudi. :)

 

Ürita siis nautida, kui sa lihtsalt fed up enemyle vastu ei saa. :D

 

Mängisin Yi-ga, mäng läks väga hästi - alguses sain skooriks juba 7/0/0 ja siis tuleb Varus AFK-st välja ja feedib lihtsalt enemy tiimi ära. :D :D :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.