Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Korea league of legends lehel tulevad nad ennem, kui euroopa omal, vähemalt peaks nii olema ja tavaliselt on ka tulnud.

 

 

Junglis on soloq üks kõige halvemaid rolle mentaalsest poolest. Täielik flame tuleb peale, kui sa ei gangi toppi, vahet pole kas sa saad botis mingise quadra killi, top ikka flameb sind! Pole mõtet tähele panna seda, teed oma parima ja proovid carryda.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Korea league of legends lehel tulevad nad ennem, kui euroopa omal, vähemalt peaks nii olema ja tavaliselt on ka tulnud.

 

 

Junglis on soloq üks kõige halvemaid rolle mentaalsest poolest. Täielik flame tuleb peale, kui sa ei gangi toppi, vahet pole kas sa saad botis mingise quadra killi, top ikka flameb sind! Pole mõtet tähele panna seda, teed oma parima ja proovid carryda.

korea lehel tulevad free rotationid ennem, Brasiilia leagueoflegendsi lehel tulevad saled ennem. (br.leagueoflegends.com)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täitsa pohlad, kuna tulevad. tulemata ei jää


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi duoda tahab olen elohellis siis add blindbard666 (pronks 3), mainin midi olen päris hea lihtsalt elohell kiusab

 

carrys mind!!! amazing player from ru$$ia

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lisa mind ja teeme 1v1 siis vaatame kes ei taju, mis see minu viga on kui ma elohellis olen?tard kloun

 

Sellist asja, nagu elohell pole olemas. Tegu on solo queuega, rõhk sõnal solo. Sina pead mängu võitma, mitte sinu teammated. Vahest saad carried, ole õnnelik, aga kui sa pronks 3st isegi välja ei saa, siis pole teammatede süüdistamine küll õige tegu. Vähegi tajud, tuled sealt kergelt välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lisa mind ja teeme 1v1 siis vaatame kes ei taju, mis see minu viga on kui ma elohellis olen?tard kloun

 

saan nüüd aru miks sa oma "elohellis" oled. GL sealt välja saamisega. Sinusugused mängjad peavadki seal olema.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tiimikaaslasi saab ikka süüdistada küll, kui sa ise tajud aga su teammated ei taju ning feedivad vastasteami ära siis pole võimalik ju pronks 3'est välja tulla, ma hetkel pronks 4's muidugi, oleks peaaegu pronks 3'e saanud aga mingi tatt poolakas suutis instalockida ja feedi lasta, ning hiljem ka muidugi quitis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Unlockisin ka TF omale. Paljud räägivad, et hea aga raske champion. Mõtlesin, et kui raske ta ikka olla saab, nüüd kahetsen ostu, sest hakkama ei saa üldse. :D

 

Keegi kuskil mõnda head buildi linki TF-ile soovitada oskab, siis andku teada?

 

http://gyazo.com/a84c5946a65e898304065236ea00abdf.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Photoshop skills.

 

Pole kasutatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.