Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Maale lähenevad maavälised emalaevad! ((Suurim neist on 322km laiune))

Soovitatud postitused

Allikad:

 

http://www.ohtuleht.ee/466622

http://hingemaailm.com/archives/1653

 

2009 aasta video, kuna eelmise aasta oma ei leid ülesse:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bgTsag5DPGE

 

Noo ma jaapani keelt ei oska, äkki nad räägivad kuidas lasid tõrvikud taevasse!:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi ammu, ammu kukkus UFO laev kuskil alla, ameerika mätsis seda lugu kinni mis kinni.

Lõpuks oli tehtud üks Grupp 12 inimest, kes seda varjasid, viimane inimene tegi nn enesetapu, kuigi vist lükati aknast alla et ta midagi ei lobiseks.

 

aga kogu see asi oli suht segane. Ja mõned inimesed nägid neid UFOsid, ja neil olevad sarved jms, pikad tugevad küüned vms :D mitte sellised nagu meie ette kujutame :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle kohta on paska ikka väga palju toodetud. Pane google otsingusse "UFO" ja näete, terve google on neid täis.

Aga samas - kuidas te saate väita, et neid olemas ei ole? Ise küll arvan, et üle 100 miljardi tähe seas võib olla mingi Gootani sarnane planeet või asi + veel tähesüsteemid (galaktikad). Neid "paisuvaid tähti" just nägin hiljuti.


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peab naabrimehelt võtma traataeda ja paar latti puitu, peab vist maja ära kindlustama igast otsast. Homme peaks vist Maximasse ka minema ja ostma kõik lao tühjaks nuudlitest. Ma loodan, et see pisikene 322 kilomeetrine emalaev minu maja ei riiva, siis oleks minu töö tulutu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei postita siia peale 2013..

Loodan et tulevad ja teevad maailma lõpu peale noh... Tänapäeval ei hinda keegi elu, milleks teile seda hoida siis...

 

Mine lõigu ennast kuskil.

 

 

Ise olen kindel ,et peale meie on kusagil veel elu. Aga ma kahtlen ,et meie elu ajal teisi "liike" näha saab...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise olen kindel ,et peale meie on kusagil veel elu. Aga ma kahtlen ,et meie elu ajal teisi "liike" näha saab...

 

kust seda võib teada :D äkki kellegil just homme tuleb pähe ja lejutab sellise masina millega näeb läbi galaxzite teiste planeetite pindasi kas on elu ja rakettiga pääsed vaatama ja igapäevane liiklus hakkab nii toimima :D

 

kõik on võimalik :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kust seda võib teada :D äkki kellegil just homme tuleb pähe ja lejutab sellise masina millega näeb läbi galaxzite teiste planeetite pindasi kas on elu ja rakettiga pääsed vaatama ja igapäevane liiklus hakkab nii toimima :D

 

kõik on võimalik :D

 

Jutt on hea (Y):D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kust seda võib teada :D äkki kellegil just homme tuleb pähe ja lejutab sellise masina millega näeb läbi galaxzite teiste planeetite pindasi kas on elu ja rakettiga pääsed vaatama ja igapäevane liiklus hakkab nii toimima :D

 

kõik on võimalik :D

 

Debiilsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kust seda võib teada :D äkki kellegil just homme tuleb pähe ja lejutab sellise masina millega näeb läbi galaxzite teiste planeetite pindasi kas on elu ja rakettiga pääsed vaatama ja igapäevane liiklus hakkab nii toimima :D

 

kõik on võimalik :D

 

heh, fantaasia on sul võimas, aga selline asi peaks 'ruumis' isegi eksisteerima. noh, inimkonna poolt looduna ta ei pidavad püsima ja kohe kokku 'kuivama', ja enne 'kuivamist' objekt sisse saadetes pidi see lihtsalt ära kaduma. kuhu, ei tea. aga universumis peaks tõesti sellised ussiaugud eksisteerima. ussiauk on tal nimeks. raske tõestada, tho. kui ma õigesti mäletan siis 20. sajandil kirjeldas Einstein esimesena sellist teooriat, et 'ajas otse' liikuda. keda huvitab, netis peaks selle kohta päris põhjalikku infot olema. inglise keele oskus tuleb ka siinkohal kasuks :-)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täiesti jama jutt, ärge uskuge seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah idiootsus lausa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.